Mudr. Knápek Břeclav a utz v I. trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 10:30
Mudr. Knápek Břeclav a utz v I.trim

Ahoj, čeká mě velký utz v I.trim na vývojové vady u Dr Knápka (odeslala mě k němu moje gynekolozka). Chci se zeptat jestli ma nekdo zkušenost. Zajíma mne hlavne zda-li se mnou muze jit tatínek. Jestli Dr vyšetřuje vnějším ci vnitřním utz a jestli i rekne anebo ma alespin snahu říci na jake pohlaví to u miminka vypada. Moc dekuji za odpovědi. :)

Reakce:
marketak5
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 2 inzeráty 27.01.19 10:52

Tento screening určitě přes břicho a určitě může partner jít. Chodí celé Rodiny. Nemám zkušenost s tímto konkrétním dr, ale obecně to tak je. A pohlaví Teoreticky by mohli, když to půjde vidět. Většinou jde, někdy až později

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >