MuDr Kozák, poliklinika Prosek aneb Baby Astramedico!

17.10.19 21:59

MuDr Kozák, poliklinika Prosek aneb Baby Astramedico!

Nerada píši negativní reference, nikdy mě to ani nenapadlo, ale ohledně fungování ordinace pana Kozáka a jeho ženy mám velké pochybnosti a vůbec se nestydím o tom psát veřejně, snad si dají ostatní maminky pozor. Naposled jsme čekali s 4 měsíčním synem 80 min na očkování, asi si umíte představit, jak potom v ordinaci vypadal a to jsme byli opravdu objednaní! Je to podnik na peníze bez lidského přístupu k dítěti, se spoustou drzosti a blbých poznámek sestřičky! Nechápu, jak tam může někdo chodit! Naštěstí jsme byli pouze 3×, ale i tak to stálo vždy za to! Každou návštěvu jsem opakovala, že syn má stále rýmu a to od narození slova „to nic není to je normální“ jsou opravdu povzbuzující a nechtěla jsem se s tím jen tak smířit a velmi rychle se rozhodla ke změně a naštěstí za 5 min 12, nový pediatr okamžitě stěry a měli jsme od narození zlatého stafylokoka a již se tam pěkně usadil za tu dobu:( Očkování - nehorázné doplatky a nejhorší je, že je vůbec nezajímají reakce dítěte po očkování, dostali jsme naráz Hexu s Prevenarem do nožičky! ale takovým stylem, že jsem si nemohla ani držet dítě v rukou a byl to pro sestřičku obrovský problém a chovala se jak gestapačka, kéž bych to jen mohla vrátit zpátky! Reakce kluka po této kombinaci byly neskutečné a vlastně jsme ani nevěděli na kterou vakcínu blbě reagoval, prosím očkujte s odstupem a každé očkování nejlépe zvlášť a do ručičky, to kratší dobu bolí, to si můžete zkusit i na sobě, dodnes lituji, že jsem se o to více nezajímala, ale naštěstí další dávky už dělal lidský pediatr a mohla jsem si dítě držet i v ruce a proběhlo to naprosto pohodově. Člověk důvěřuje referencím pana bývalého primáře, vůbec to nechápu a také jsme si říkali, že to není prostě možné, ale bohužel je! Jestli chcete v klidu spávat a usínat s pocitem, že je Váš drobek v pohodě, tak se vyhněte této ordinaci, jediné co je bude zajímat je rodné číslo.. mohla bych to tady pitvat, ale je mi z toho smutno. Snad toto forum pomůže i dalším maminkám :srdce:

A jaké jsou Vaše postřehy z této ordinace? :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17956
17.10.19 22:11

Ani nejsem odtamtud a viděla jsem to jméno tady v diskuzích tolikrát, že se spíš divím, že jste to nezjistila dopředu :( hlavně, že máte už jiného :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat