Mudr. Kytýrová - Brno

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anais
30.5.14 13:45

Mudr. Kytýrová - Brno

Ahoj maminky - samozřejmě i tatínkové,
chtěla jsem vás požádat o reference na Mudr Kytýrovou, která ordinuje v Brně na Vinohradech.
Chci změnit pediatričku a byla mi doporučena tato.
Můžete mi napsat, jak u ní probíhá poradna, na co vše se zaměřuje, jak je pečlivá, jak přihlíží k rodinné anamnéze? Zda jste u ní spokojeni, či nikoli.
Díky za informace :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3579
30.5.14 13:51

@Anais

ahoj, tak já osobně píšu mimo téma a předem se omlouvám, ale jednou jsem se stejným stylem ptala na jednoho doktora/doktorku, protože naše bývalá odešla do důchodu a nastoupil někdo jiný - vůbec jsem nikoho neočerňovala, ani nepomlouvala, jen jsem se ptala na zkušenosti - stejně jako ty…a asi po půl roce to tu ten dotyčný doktor/doktorka vypátrala, že se tu o něm/ní „mluví“ a dost ostře mě vydíral/a a vyhrožoval/a přes SZ. Psala jsem 2× administrátorovi o zablokování nebo smazání diskuze - a vyhověl mi - naštěstí. Jinak netuším, jak by to skončilo…bylo to hodně nepříjemné.

Podruhé bych nikdy už nezaložila téma, kde bych se ptala ostatních na zkušenosti toho nebo onoho doktora, protože moje diskuze byla doktorem/doktorkou „vypátrána“ a dotyčný/á mi vyhrožoval/ přes SZ…

to jenom tak - mimo téma

jinak jsem taky Brňačka ;), ale na Vinohradech pediatry neznám…snad se ti někdo ozve…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12292
30.5.14 13:54

@Anais mrkni na Známý lékař.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anais
30.5.14 13:58

@Gerberka kdo bude chtít, tak se o zkušenosti podělí.
@jessikka tam jsem se samozřejmě také dívala, jen by mně zajímalo podrobnější info od někoho, kdo k ní konkrétně chodí.

• Citovat
  • Nahlásit
12292
30.5.14 14:07

@Anais Gerberce Spíš šlo o to, aby se paní doktorka nedohmátla této diskuse a nedělala z toho poprask, jak se to stalo jí :-)

Proč uvažujete o změně? Co u doktorky hledáš?
Já jsme z Líšně, možná poradím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anais
30.5.14 14:17

@jessikka tak vzledem k tomu, že rozhodnutá o odchodu jsem, tak ať si z toho paní dr. poprask klidně udělá.
Já bydlím v Líšni taky, do klanu lékařek na poliklinice nechci.
Hledám pečlivého lékaře, kterého nebude zajímat jen převážit, přeměřit a naočkovat.
Pediatr má dítě v péči od narození až do prahu dospělosti a měl by být natolik pečlivý, aby odhalil případné odchylky od „normálu“ a ne že se budu žádanek na vyšetření téměř doprošovat a když pak donesu zprávy zpět, tak si jen založí do karty a nic neřeší.

• Citovat
  • Nahlásit
325
30.5.14 14:19
Proč uvažujete o změně? Co u doktorky hledáš?
Já jsme z Líšně, možná poradím.

Ahoj ja hledam v lisni, za jakoukoliv radu budu rada. Dekuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anais
30.5.14 14:21

@Evulineek jak píšu výše, pečlivost a zájem o dítě ;)

• Citovat
  • Nahlásit
12429
30.5.14 14:30

@Anais jsem taky z Líšně, ale chodíme k MUDr Mendelové do Židenic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anais
30.5.14 14:32

@Kaspinka můůžu tě poprosit, klidně i do SZ, napsat, jak probíhá poradna, co všechno dr. zajímá, jak se zpětně zajímá o výsledky vyšetření, pokud někam dítko odešle. díky moc.

• Citovat
  • Nahlásit
12292
30.5.14 14:32

@Anais Já ale taky nemám pediatra v Líšni :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anais
30.5.14 14:35

@jessikka a ke komu chodíte?

• Citovat
  • Nahlásit
12429
30.5.14 14:47

@Anais já jsem spokojená moc. Malý byl od narození trpaslík a doporučila nám endokrinologii, nic nenamítala když jsem to odmítla v jeho roce. Byli jsme loni až jsem si to vyžádala sama. Když máme zprávu např z alergologie tak si ji pečlivě pročte a ptá se co to s malým dělá a tak, zajímá se. Je rozumná, nikdy mi nic nevnucuje proti mé vůli.
Poradna probíhá tak, že malýho změří, zváží, prohlídne atd, vyptá se na podrobnosti, odpovídá ochotně na moje otázky, k malýmu se chová hezky. Za mě nejlepší výběr ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3579
30.5.14 17:21

@Anais

ano, kdo chce, tak se o zkušenost podělí…- NO PRÁVĚ!!!

My jsme se JENOM dělilyz zde o zkušenosti…a dopadlo to blbě, no… ;)

já jsem nově přehlašovala děti k Dr. Doleželové - pro vás by to ale byla asi dálka…sídlí v ordinaci přímo proti Dětské nemocnici, velice pečlivá a dobrá doktorka - přesně jako ta naše bývalá…mrkni na ten portál Známý lékař - zabírá tam jedno z nejpřednějších míst ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anais
2.6.14 07:30

Všem díky za info, ale opravdu n i k d o nechodí k Mudr. Kytýrové :?: :?: :?:
Jsem tak spoléhala, když se tu stihne probrat kde co :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu