MUDr. Macuchová/Slámová GYN-FEM

386
5.5.08 12:48

MUDr. Macuchová/Slámová GYN-FEM

Ahoj,

chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s těmito dr.? Hledám narychlo gynekoložku a všude mají plno. Nebo popř. jestli mi doporučíte někoho jiného na P-4, 11, popř. 10 - okolo Hostivaře, Hájů, Chodova, Opatova,… Děkuji moc. Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7461
5.5.08 13:17

Ahoj, ja jsem chodila v tehu k DR Macuchove, kdyz jsem byla ve 30tt, tak jsme se prestehovali, takze pak uz ne. No a ja jsem si myslela, ze je fajn, byla hodna, mila, to jo. Ale porad mi rikala, jak je vse v poradku a kdyz sjem po tydnu rpisla na KO k doktorovi tady u nas, tak se zhrozil a okamzite jsem jela do nemocnice, rodila jsem ve 33tt. Je fakt, ze ona mi treba nidky nemerila cipek pres UTZ, vzdy jen pohmatem a asi prd poznala. :( Takze jako doktorka je prijemna, ale uz bych k ni nesla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
5.5.08 13:22

Capinko - děkuji moc za odpověď. My máme s gyn. smůlu, mamce naše gynekoložka před 18-ti lety vyndavala DANU a před měsícem mamka byla na vyndání té VYNDANÉ DANY a museli ji kvůli tomu vzít všechno. Měla tam hnisavou bulku, ale před operací jsme nevěděli, že to není nádor. No prostě hrůza. Takže já (i mamka) hledáme nějakou dr., která je dobrá. Nejhorší je, že skoro nikdo nebere :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7461
5.5.08 14:37

Evi, zase ale celkove ten Gynfem na me pusobil velmi dobre, moc hezke prostredi, mile sestricky, nikdy jsem necekala…Mozna bych jen volila jineho lekare v tomto centru. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama