MUDr. Málková a MUDr. Zídková, gynekologie Praha 4

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Slunéčko
Nováček 8 příspěvků 29.10.08 23:52
MUDr. Málková a MUDr. Zídková, gynekologie Praha 4

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda některá z Vás nemá zkušenosti s gynekoložkami MUDr. Simonou Málkovou nebo MUDr. Monikou Zídkovou, mají ordinaci na Poliklinice Litochleby, Praha 4 - Háje.
Uvítala bych info hlavně o přístupu k pacientkám (jsem hrozná citlivka, ještě nikdy jsem na gyndě nebyla, i když vzhledem k věku mám hodně let zpoždění, ale mám z toho strašnou panickou fobii. Teď už jsem se alespoň dostala k rozhodnutí, že se to pokusím překonat, i když ještě nevím, s jakým výsledkem.) a taky zda se tam něco platí.
Případně prosím o tip na jinou přívětivou gynekoložku v Praze (pouze ženu - k chlapovi bych v žádném případě ani nepáchla !), nejlépe Pha 4 v dostupnosti metra C nebo pak v Praze 8 (Kobylisy, Bohnice, Čimice, Ďáblice) event. i jinde v Praze.

Dík

Reakce:
Handulinka
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 30.10.08 08:22

Ahojky,
ja k nim chodim asi od pulky srpna - jsem tehu, takze uz jsem tam byla asi 4×, a jsem zatim moc spokojena. Ani jsem se neptala, jak je to s vyberem lekarky - trikrat me vysetrovala MUDr. Zidkova a naposled MUDr. Malkova, ale obe byly moc sympaticke a sestricka je taky fajn, oproti jinym ordinacim mi tam prijde docela fajn domaci atmosfera.
Je to i detska gynda, takze kdyz si s sebou musim vzit Emcu, tak si uzije v cekarne v detskym koutku. Maji to tam nove udelane, moc prijemne prostredi. Jedine, co me pokazdy desne toci, je velka obrazovka v cekarne, na ktery bezi reklamni smycky, na ktery se neda nekoukat. I kdyz jsou tam k dispozici casopisy, tak se na ne kvuli tomu nemuzu soustredit. Ale nikdy jsem nemusela dlouho cekat, takze to nebylo tak hrozny.
Co se tyce poplatku, tak jsem zaplatila 300 za preregistraci a jinak zatim 50 za fotecku z uzv, jinak nic, nijak specialne se tam urcite neplati. :D

Slunéčko
Nováček 8 příspěvků 30.10.08 21:03

Handulinko,
moc děkuji za info.

Amira
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 30.10.08 21:49

Ahoj Slunéčko, taky jsem jedna z těch, které se gynekologii zrovna „brzo“ nehnali a musím říct, že strach je naprosto zbytečný, prohlídka nic není a stejně pokud chceš mimčo nemine tě návštěva, tak se neboj.
Já si našla novou lékařku na poliklinice v Revoluční (Nám. Republiky) moc sympatická paní doktroka, mladá po mateřské dovolené a nabírá nové pacientky, platí se u ní 100,–kč na půl roku, ultrazvuk má v ordinaci, takže se nemusíš trmácet na vyšetření jinam a předpokládám, že odběry udělají na poliklinice, ptala jsem se i na další případné poplatky v těhu a ty nejsou.
Seber odvahu a vyraž :lol: :lol: :lol:

Slunéčko
Nováček 8 příspěvků 30.10.08 22:01

Ahoj Amiro,
moc děkuju za podporu. Já vím, že tam musíme všechny, ale jsem takový tele, že mám jen z tý představy hroznou depku. A tohle mi moc pomáhá. Můžeš mi prosím říct, jak se jmenuje ta tvoje paní doktorka z Revoluční?
Děkuju a přeji hezký večer :lol:

Amira
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 31.10.08 13:49

Slunéčko, psala jsem ti SZ, jestli ti nedošla ozvi se a já ti napíšu znovu :lol:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.08 10:38
Re: MUDr. Málková a MUDr. Zídková, gynekologie Praha 4

Ahoj holky, nevim jak vy, ale ja s MUDr.Zidkovou moc dobrou zkusenost nemam (nic nevysvetli, nic nerekne, jedna s vami jak s masem na krame a je citit dost cigaretovym kourem), ale MUDr.Malkova je pravy opak, na tu si nemuzu stezovat. MUDr. Malkovou bych klidne doporucila k prvni preventivni prohlidce vsechno vysvetli, prekona s Vami strach, pochopi Vas, proste supr.

T.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.10 21:06

Také jsem se bála jít poprvé na gynekologii a věř mi, že tato doktorka je vážně výborná. Nemáš se naprosto čeho bát, doktorka tě citlivě skontroluje a poradí ti s poroblémy. Hodně štěstí :wink:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >