MUDr. Michaela Saberová

Muzz
19.7.15 22:52

MUDr Michaela Saberová

Máte někdo zkušenosti s touto zubní lékařkou? Má velmi pozitivní reference na zmamylekar.cz? Jen jedna reference negativní, ve smyslu, že objevuje strašně moc kazů. Dále, jaké má ceny? Provádí dentální hygienu, nebo odkazuje na Ing. Kateřinu Duškovou, která působí v její ordinaci? Máte někdo zkušenosti i s touto dentální hygienistkou? Děkuji za případné zkušenosti a informace.

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.7.15 23:03

Ja k ni chodim a jsem spokojena. Zubni hygienu ona nedela, jen jeji kolegyne v ordinaci kazde pondeli. U te jsem byla jednou a taky spokojenost. Jen mi trosku vadi, ze diky ty dental. hygiene tam mudr. neni v pondeli, takze s vikendem to jsou tri dny, kdy tam neni a pal je to blby, kdyz se jedna o neco akutniho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Muzz
19.7.15 23:12

Díky za info, já měl akutní stav někdy před 20 lety, kdy se mi na venkově ulomil kus zubu a doktorka mi tehdy vymodelovala kus zubu z amalgámu, stále to drží. Takže mi je fuk, jestli den počkám. Jaké má ceny, myslím amalgámová či bílá fotokompozitní plomba? Naposledy jsem ve Stomatu platil nějakých 900 za bílou plombu, menší mezizubní kaz.

• Citovat
  • Upravit
20.7.15 08:46

Ja myslim, ze ceny ma celkem normalni, nejak si to ted nepamatuju… Koukni tady: adadent.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Muzz
20.7.15 12:14

@Levandulina
Díky za odkaz, díval jsem se tam, ale ceník neuvádí. Za pár dní jdu do Stomatu k nové doktorce, ta dosavadní je pryč. POkud mi neudělá rentgen, tak zcela jistě odejdu. Pokud budu spokojen, tak tam možná nějakou dobu zůstanu. Doktorka tam působí jen 2 dny v týdnu, zřejmě při mateřské, má malé dítě. Takže tam asi nějakou dobu zůstane. Rozhodující bude, jak s ní budu spokojený. Dlouhodobě mi ale Stomat nepřijde jako dobré řešení kvůli vysoké fluktuaci, vedle toho i doktorky odchází na mateřskou, pak to přešoupnou na čerstvou absolventu.

• Citovat
  • Upravit
5.3.18 10:57

Ahojte, rada bych se vas taky zeptala na vase zkusenosti s pani Saberovou. Na internetu ma hodne pozitivni hodnoceni, tak by me zajimalo, zda je to pravda nebo nejaky fake. Netvrdim, ze nemuze byt takto dobra, jen si to chci nejak nezavazne overit. Dekuji! :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama