Mudr. Milena Paruchová - ortodencie Plzeň

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dadulam
Kecalka 401 příspěvků 08.02.17 10:44
Mudr. Milena Paruchová - ortodencie Plzeň

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s paní doktorkou Paruchovou. Je k ní objednán syn, asi bude muset nosit rovnátka. Hledala jsem na netu, ale našla jsem jen její stránky. Ty se mi moc líbí, paní doktorka na fotce také vypadá moc sympaticky, ale mě by spíš zajímalo jaký mám přístup k dětem a jaké má výsledky. Nechodíte k ní někdo?
Moc děkuji za odpovědi.

Reakce:

dadulam
Kecalka 401 příspěvků 09.02.17 09:45

Opravdu k ní nikdo nechodíte?

El sol
Nováček 1 příspěvek 20.03.18 17:38

Ahoj, já k ní chodím téměř dva roky., až ve svých 40ti letech jsem se dostala k tomu, abych si nechala dát rovnátka :-) Paní doktorka je super, vždy milá, většinou se ani nečeká dlouho v čekárně. Dcera k ní teď taky bude chodit na rovnátka. A doporučila jsem paní doktorku jedné své známé, chodí k ní se synem a děkovala mi za doporučení :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >