Reklama

Mudr. Milena Paruchová - ortodencie Plzeň

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dadulam
Kecalka 396 příspěvků 08.02.17 10:44
Mudr. Milena Paruchová - ortodencie Plzeň

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s paní doktorkou Paruchovou. Je k ní objednán syn, asi bude muset nosit rovnátka. Hledala jsem na netu, ale našla jsem jen její stránky. Ty se mi moc líbí, paní doktorka na fotce také vypadá moc sympaticky, ale mě by spíš zajímalo jaký mám přístup k dětem a jaké má výsledky. Nechodíte k ní někdo?
Moc děkuji za odpovědi.

Reklama

Reakce:

dadulam
Kecalka 396 příspěvků 09.02.17 09:45

Opravdu k ní nikdo nechodíte?

El sol
Nováček 1 příspěvek 20.03.18 17:38

Ahoj, já k ní chodím téměř dva roky., až ve svých 40ti letech jsem se dostala k tomu, abych si nechala dát rovnátka :-) Paní doktorka je super, vždy milá, většinou se ani nečeká dlouho v čekárně. Dcera k ní teď taky bude chodit na rovnátka. A doporučila jsem paní doktorku jedné své známé, chodí k ní se synem a děkovala mi za doporučení :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama