MUDr říká: "vypadá to "tam" jako před menstruací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 20:13
Mudr říká : vypadá to "tam" jako před menstruaci

Dobrý večer. Stalo se vám někdy že na gynde, když se mudra do vas kouká, tak řekla, že to uvnitr vypadá, jako před menstruaci? Kdyz ano, tak za jak dlouho vam potom ta ms přišla, přibližně? Děkuji, za hloupý dotaz se omlouvam, ale právě mi to dneska řekla, ale nenapadlo me se zeprat kdy by to asi tak mělo být. :nevim:

Reakce:

K82
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 5 inzerátů 11.01.17 20:18

Pokud se divala ultrazvukem, mela tim na mysli vysokou sliznici, stav tesne pred MS. pokud jen okem, tak to nevim.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 20:22

@K82 ano, ultrazvukem. A je mozne, ze uz to tam je jako pred tou ms, ale nepřijde? :think:

hanzy
Echt Kelišová 8355 příspěvků 11.01.17 20:23
@Anonymní píše:
@K82 ano, ultrazvukem. A je mozne, ze uz to tam je jako pred tou ms, ale nepřijde? :think:

Ano, to je mozne v pripade tehotenstvi :mrgreen: me po nejkaem case kdyz jsem jeste kojila na prohlidce rikala, ze mam vysokou sliznici, ze kdyz to do tydne nedostanu, mam si udelat test :mrgreen: Dostala jsem to…

Tejii16
Kecalka 122 příspěvků 11.01.17 20:26

Mně po stejné informaci, že to tam vypadá jak před MS, přišla do týdne.

eliska.mb
Kecalka 152 příspěvků 11.01.17 20:36

Mne prisla ten den hned :D

medunka23
Kelišová 7054 příspěvků 11.01.17 20:43

Mě to řekla po šestinedělí, že sliznice je vysoká a jakmile se prcek přestane tak často kojit v noci, mám očekávat, čekala jsem 5 měsíců :mrgreen: :mrgreen:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 20:45
@Anonymní píše:
Dobrý večer. Stalo se vám někdy že na gynde, když se mudra do vas kouká, tak řekla, že to uvnitr vypadá, jako před menstruaci? Kdyz ano, tak za jak dlouho vam potom ta ms přišla, přibližně? Děkuji, za hloupý dotaz se omlouvam, ale právě mi to dneska řekla, ale nenapadlo me se zeprat kdy by to asi tak mělo být. :nevim:

to kdyz mi mudr rikala, tak jsem k i stejne pak musela na vyvolavacku ;)

luccifera
Ukecaná baba ;) 1107 příspěvků 11.01.17 21:56

Já měla tři dny zpoždění, zrovna jsem byla na gyndě, tak pan doktor říká, že tam toho teď moc nepozná (z toho co asi chtěl vidět) a nakonec jsem letěla za pár dnů znova na potvrzení těhotenství z krve a za nějakou dobu na potvrzení z UZ

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 11.01.17 22:33

Znaci to vysokou sliznici. Bud prijde ms (cca do tydne by mela) nebo vysoka sliznice muze znacit pocatek tehotenstvi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >