MUDr říká: "vypadá to "tam" jako před menstruací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 20:13
Mudr říká : vypadá to "tam" jako před menstruaci

Dobrý večer. Stalo se vám někdy že na gynde, když se mudra do vas kouká, tak řekla, že to uvnitr vypadá, jako před menstruaci? Kdyz ano, tak za jak dlouho vam potom ta ms přišla, přibližně? Děkuji, za hloupý dotaz se omlouvam, ale právě mi to dneska řekla, ale nenapadlo me se zeprat kdy by to asi tak mělo být. :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
K82
Ukecaná baba ;) 1159 příspěvků 11.01.17 20:18

Pokud se divala ultrazvukem, mela tim na mysli vysokou sliznici, stav tesne pred MS. pokud jen okem, tak to nevim.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 20:22

@K82 ano, ultrazvukem. A je mozne, ze uz to tam je jako pred tou ms, ale nepřijde? :think:

hanzy
Echt Kelišová 8394 příspěvků 1 inzerát 11.01.17 20:23
@Anonymní píše:
@K82 ano, ultrazvukem. A je mozne, ze uz to tam je jako pred tou ms, ale nepřijde? :think:

Ano, to je mozne v pripade tehotenstvi :mrgreen: me po nejkaem case kdyz jsem jeste kojila na prohlidce rikala, ze mam vysokou sliznici, ze kdyz to do tydne nedostanu, mam si udelat test :mrgreen: Dostala jsem to…

Tejii16
Kecalka 134 příspěvků 11.01.17 20:26

Mně po stejné informaci, že to tam vypadá jak před MS, přišla do týdne.

eliska.mb
Kecalka 152 příspěvků 11.01.17 20:36

Mne prisla ten den hned :D

medunka23
Kelišová 7317 příspěvků 11.01.17 20:43

Mě to řekla po šestinedělí, že sliznice je vysoká a jakmile se prcek přestane tak často kojit v noci, mám očekávat, čekala jsem 5 měsíců :mrgreen: :mrgreen:

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 20:45
@Anonymní píše:
Dobrý večer. Stalo se vám někdy že na gynde, když se mudra do vas kouká, tak řekla, že to uvnitr vypadá, jako před menstruaci? Kdyz ano, tak za jak dlouho vam potom ta ms přišla, přibližně? Děkuji, za hloupý dotaz se omlouvam, ale právě mi to dneska řekla, ale nenapadlo me se zeprat kdy by to asi tak mělo být. :nevim:

to kdyz mi mudr rikala, tak jsem k i stejne pak musela na vyvolavacku ;)

luccifera
Ukecaná baba ;) 1358 příspěvků 11.01.17 21:56

Já měla tři dny zpoždění, zrovna jsem byla na gyndě, tak pan doktor říká, že tam toho teď moc nepozná (z toho co asi chtěl vidět) a nakonec jsem letěla za pár dnů znova na potvrzení těhotenství z krve a za nějakou dobu na potvrzení z UZ

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1228 příspěvků 11.01.17 22:33

Znaci to vysokou sliznici. Bud prijde ms (cca do tydne by mela) nebo vysoka sliznice muze znacit pocatek tehotenstvi.

Já osobně
Kecalka 166 příspěvků 18.12.18 20:38
Vysoká sliznice

Ahoj, jdu s dotazem.. poslední ms byla 21.10.dnes jsem 59DC. Byla jsem na gynde 3.12., tam mi řekli, že mám vysokou sliznici (12mm), že jsem nachystaná na ms, že by měla každým dnem prijit, ale nepřišla ani za 9 dni, tak jsem sla znovu, gyndr se sam divil, že ms nepřišla… pichl mi agolutin na vyvolání… Jestli do 10-14 nedorazil, mám přijít… na vyvolavacce jsem Uz párkrát byla a vždy mi přišla do 10 dnů…ted jsem 6. Den po injekci… A zatím stále nic..... ani náznak…

Každopádně mě uz asi 10. den dost boleji bradavky a jsou stále v pozoru.....

O mimco se snažíme od srpna:) Dělám si ovu testy…1.ovu test jsem měla pozitivní 18DC..... pak jsem si místo TT udělala ovu…51DC a byl taky lehce pozitivní (další ovu test jsem nedelala) čárky byly viditelné pěkně! Je možné mít 2 ovu v jednom cyklu? Resp.bez ms?!

Máte s něčím podobným některá zkušenost? :think: :mrgreen:

7.straka
Kecalka 435 příspěvků 18.12.18 20:44

Dvě ovulace být mohou, kamarádka z toho má dvojvaječná dvojčata.

Já osobně
Kecalka 166 příspěvků 18.12.18 20:49

@7.straka takže šance je, že bych mohla být tehu..I kdyz na utz nic neviděl… :think:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1396 příspěvků 18.12.18 20:49

Tehotensky sis nedelala? Proooč? :mrgreen: btw.. Lehce pozitivni ovu test neexistuje. Bud je pozitivní nebo neni. Druha carka tam muze byt kdykoliv. LH je v těle stale a ruzne kolisa.

Uživatel je onlinechaela
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 1 inzerát 18.12.18 20:50

Dvě ovulace být určitě můžou, jak jinak by vznikaly dvojvaječný dvojčata. Ale ovulační test je pozitivní jen pokud jsou čárky aspoň stejně silné. Tam to není jak u těhotenského testu, že pozitivní je i při slabé druhé čárce. Těhotenský test sis dělala?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >