MUDr. Rozsypalová (Čimice)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katulett
Nováček 4 příspěvky 18.01.19 10:39
MUDr. Rozsypalová (Čimice)

Ahoj,
máte zkušenost s novou ordinaci MUDr. Bohdany Rozsypalové v Čimicích (Gynthea)? Zajímá mě hlavně prostředí v ordinaci, čekárna…? Sestra sedí přímo v ordinaci? Je něco, co vám vyloženě vadí?
Díky, K.

Reakce:
lolink
Ukecaná baba ;) 1199 příspěvků 18.01.19 12:23

Za mne super doktorka. Sestra je mimo ordinaci. Ona prijima? Nedavno neprijimala.

katulett
Nováček 4 příspěvky 18.01.19 13:40

@lolink Paní doktorku právě znám, chodila jsem k ní do Chaber. Jestli bere nové pacientky zatím nevím, ale ráda bych k ní přešla. Než budu kontaktovat přímo ji, chci zjistit, v jakém prostředí pracuje - možná jsem přecitlivělá, ale prostředí ordinace je pro mě důležité :oops: Nevíte, jak to vypadá uvnitř? Je to běžná moderní ordinace nebo spíš zastaralá? A je v blízkosti wc? Možná mám blbé dotazy, ale dojížděla bych poměrně z daleka a je to pro mě důležité (jsem na začátku těhu, takže bych tam chodila poměrně často)… Díky!

lolink
Ukecaná baba ;) 1199 příspěvků 18.01.19 13:55

Ano, wc tam je, to musi byt. A ordinaci ma krasnou a novou.

katulett
Nováček 4 příspěvky 18.01.19 14:04

@lolink Díky! :)

katulett
Nováček 4 příspěvky 21.01.19 11:29

@lolink Pro info: paní doktorka přijímá nové pacientky, už jsem zaregistrovaná :)

lolink
Ukecaná baba ;) 1199 příspěvků 21.01.19 15:14

@katulett super. Ja uz tam nechodim, pdstehovala jsem se.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >