Reklama

Mudr. Sadílek Praha 10 - tripple test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sakota
Kelišová 5461 příspěvků 20.01.17 09:00
Mudr. Sadílek PHA10 - tripple test

Zdravím, jednoduchá otázka: dělá mudr. Sadílek automaticky tripple test? Nebo patř k těm lékařům, kteří už ho ani nedělají? Prosím aktuální zkušenost, nebudu tady vypisovat proč, je to historka na dýl a není to nijak důležité, o nic vážného nejde (nebudu na základě toho hodnotit doktora), jen mě to zajímá. Děkuji.

Reklama

Reakce:

Kattynka000
Závislačka 3017 příspěvků 20.01.17 09:44

Jsem jeho pacientkou, triple mi nedělal, aktuálně porod v říjnu 2016. Automatický jsem byla na cukrovce, poslal mě do genetu na mou žádost, tak jsem ho měla zdarma. Vyplatí se zaplatit za jeho péče za 3000,– a 4D utz z 31tt je dokonalý, fakt šikovný doktor.

sakota
Kelišová 5461 příspěvků 20.01.17 09:47

@Kattynka000 Jj, ja vim, mam, znam. :) Jde o to, ze kamaradku posila do gennetu kvuli nejake zvysene pravdepodobnosti na dawna a ja si nemuzu vzpomenout, zda delal tripply, ktere rady vychazi chybne (chtela jsem ji proste uklidnit, ale ona nevi, zda trippl delal, abych mohla tvrdit: neboj, tripple casto vyjde falesne pozitivni, ale bude to urcite dobry!) O to jde, jinak o panu doktorvi nemam pochyb. ;)

Kattynka000
Závislačka 3017 příspěvků 20.01.17 09:55

@sakota mě je vůbec nedělal, rovnou mi řekl, že právě vychází falešně pozitivní, pravda, krev mi bral, utz dělal, aby si odškrtl položku na seznamu, ale automaticky mi dal žádanku na Genet jak na 13tt tak na 20tt.

Mína47
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 20.01.17 10:09

Tripple test za mě ani náhodnou! Nevím, proč se ještě vůbec dělá. Jeho výsledky jsou stejně k ničemu. Může tak maximálně něco málo naznačit, že budou nějaké problémy. U mě to bylo s protilátkama, ale nervovat se pak zbytečně kvůli nějakému falešnému poplachu s postižením dítěte - proč. U druhého těhotenství jsem naštěstí měla za sebou spolehlivější prvotrimestrální screening.

sakota
Kelišová 5461 příspěvků 20.01.17 10:44

@Kattynka000 Dekuji. To jsem sice nechtela uplne slyset, ale aspon vim, ze v tomhle nadeje neni. Kazdopadne diky za zkusenost.

@Mína47 o tom se tady vubec nebavime, pokud jste cetla diskuzi.

sakota
Kelišová 5461 příspěvků 20.01.17 10:46

Ty jo, ted ale nakukuju do jejich papiru a ty hodnoty, co jsem vygooglila, ze se sleduji prave triplem, tam presne jsou. Tak ja nevim teda. :D @Kattynka000

Kattynka000
Závislačka 3017 příspěvků 20.01.17 11:06

@sakota hele teď jsem koukala do výsledkových listů co mám ještě u sebe a koukám že ho asi dělal, jen mi o tom ani neřekl a rovnou i poslal do genetu :think:

Mína47
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 20.01.17 11:15

To jsem sice četla o čem se tady bavíte, ale podle mě nemá tento test smysl a tím pádem se o něm ani bavit ani ho podstupovat. Jinak je mi to naprosto jedno.

Rubyone
Povídálka 19 příspěvků 20.01.17 12:04

Nemám zkušenost s tímto lékařem, ale protože mi v tomto těhotenství vyšlo hraniční riziko na dawna, udělal mi můj lékař ještě triple testy a ty se vyhodnotí společně s prvotrimestrálním screeningem. Jinak ten test samostatně bez toho prvního screeningu je k ničemu. U prvního těhotenství mi dělali triply ještě automaticky (byl to i jiný lékař)a u druhého vůbec. I když ten down je hodně ovlivněn věkem, takže bych se toho nebála, u věku 30+ to roste hodně.

Mína47
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 20.01.17 13:24

@Rubyone Jo jo mě dělali u prvního těhotenství jen tenhle test a k ničemu to bylo a za ten zbytečný stres to nestálo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama