Gynekolog MUDr. Samer Asad - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nicky232
Kecalka 235 příspěvků 28.05.19 18:50
MUDr. Samer Asad - gynekolog - zkušenosti

Ahoj,

chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s gynekologem MUDr. Samer Asadem, který má ordinaci v Braníku? Na známý lékař má velmi dobré reference a také strašně moc referencí až mi to přijde podezřelé:)

Díky,

N.

Reakce:
jenny.fields
Nadpozemská drbna 26348 příspěvků 28.05.19 19:25

Znám jednu ženu, co k němu chodí. Říkala, že ji hodně pomohl. Jen že je občas až moc familiérní.

Masina
Kecalka 117 příspěvků 28.05.19 19:57

Poslala jsem ti SZ.

Nicky232
Kecalka 235 příspěvků 28.05.19 21:00

@jenny.fields Ahoj, díky, o té familiérnosti jsem právě četla v recenzích a někdo psal, že už to bylo až moc, tak nevím :( Asi je to hodně subjektivní. Vůbec nevím, jak moc by mi takový přístup vyhovoval, ještě navíc u gynekologa mi to přijde trochu zvláštní:) Ale líbilo se mi hodně, co o něm píší po odborné stránce.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26348 příspěvků 28.05.19 21:31
@Nicky232 píše:
@jenny.fields Ahoj, díky, o té familiérnosti jsem právě četla v recenzích a někdo psal, že už to bylo až moc, tak nevím :( Asi je to hodně subjektivní. Vůbec nevím, jak moc by mi takový přístup vyhovoval, ještě navíc u gynekologa mi to přijde trochu zvláštní:) Ale líbilo se mi hodně, co o něm píší po odborné stránce.

Ok, to jsem netušila, recenze jsem nečetla.
Spíš bych se bála jeho vytíženosti, jestli se v čekárně nečeká 3 hodiny a podobně.

Váš příspěvek
Reklama