Mudr. Šlouf Na Bulovce zkušenosti

Anonymní
14.3.17 08:30

Mudr. Šlouf Na Bulovce zkušenosti

Ahoj, od porodu mám problém s udržením stolice a plynů. Gynekolog mě poslal za místním proktologem a ten mi řekl, že tady na to nejsou specializovaní a objednají mě na specializované pracoviště a to právě k tomuto doktoru. Máte s ním, prosím, nekdo z vás zkušenost? Případně, zda má někdo podobný problém a jak ho řeší? Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
20.2.19 19:04

Ahoj, jak jsi byla s dr. Sloufem spokojena a byla jsi u nej na operaci? Prip.jak se citis po operaci?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.2.19 21:36
@Anonymní píše:
Ahoj, jak jsi byla s dr. Sloufem spokojena a byla jsi u nej na operaci? Prip.jak se citis po operaci?

Ahoj, byla jsem u něj na operaci před rokem a půl a oproti původnímu stavu je to o, 95% lepší. Doktor je skvělý. Máš problémy? :thinking:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.2.19 14:12

Mam potize udrzet ridkou stolici nebo kdyz citim velky tlak. Tam je potreba zadanka? Muzes mi prosim napsat, jak to probihalo? Od objednani az po operaci? Moc dekuji!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.2.19 14:56
@Anonymní píše:
Mam potize udrzet ridkou stolici nebo kdyz citim velky tlak. Tam je potreba zadanka? Muzes mi prosim napsat, jak to probihalo? Od objednani az po operaci? Moc dekuji!

Já jsem šla z žádankou. Nejdříve jsem tam jela 2× kvůli vyšetření a pak jsem šla na operaci. Přijela jsem den předem - v pondělí. V úterý operace. S postele jsem se mohla zvednout až ve čtvrtek, v neděli domů. Sedět jsem nesměla dalších myslím 14 dní.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama