MUDr. Šuláková - FN Ostrava Poruba

Anonymni
11.9.09 09:37

MUDr. Šuláková - FN Ostrava Poruba

Chodíte někdo k paní doktorce?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8145
11.9.09 11:57

Jsou tam dvě, kterou myslíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.9.09 13:18

Myslím, paní doktorku Šulákovou. Chystáme se k ní, tak budu ráda za všechny informace..

• Nahlásit
  • Citovat
8145
12.9.09 16:40

Ve FN Ostrava jsou dvě doktorky Šulákové (já osobně znám dvě, možná jich tam je ještě víc). Proto jsem se ptala, kterou myslíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.9.09 18:24

Ptám se na paní doktoruku Šulákovou z dětského gastra.

• Nahlásit
  • Citovat
8145
13.9.09 16:34

Tak s tou jsme měli čest více. :wink: Je moc příjemná a nám pomohla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.9.09 22:18

Knoflice, děkuji za dobrou zprávu :wink: Můžu vědět, proč a za jakým účelem chodíte do dětské gastro ambulance?

• Nahlásit
  • Citovat
8145
14.9.09 11:19

Ach jo, kdyby do ambulance. :roll: Paní doktorka slouží i na oddělení. Náš kluk má „vadný“ jícen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.9.09 14:41

pro Knoflici

Máte taky starosti, my kvůli téměř jisté celiakii. Přeju nám všem brzké uzdravení, hlavně dětem!

• Nahlásit
  • Citovat
8145
1.10.09 14:39

Tak co, už máte vyšetření za sebou? Co paní dr.? Doufám, že jen potvrdíš, že je to super ženská! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jezibaba88
19.2.10 11:26

Dr. Šulákové

Chodíme k oběma! Dr. Terezii ŠULÁKOVOU z nefro jsme poznali při naší kontolní hospitanizaci v Motole (byla tam na nějaké odborné stáži) a již t ní chodíme spoustu let! Je to super ženská dá se s ní otevřeně hovořit - velmi precizní - opravdu odborník ve svém oboru - přála bych si takových odborníků více!!!
Dr Atrid Šuláková - tak k té chodíme teprve rátce - taky je velice milá a vstřícná - velmi pozorně vyslechla náš problém a nařídila potřebné vyšetření!!
Opravdu Vám obě lékařky mohu doporučit!! Taktéž jsem velmi spokojená s přístupem na kardiiologii - Dr. SLÍVA a na alergologii Dr.Škopková.
Tak přeji hodně úspěchu a hlavně zdravíčka!!

• Nahlásit
  • Citovat
Metin
30.4.10 18:04

super

Také jsem měl tu čest pí.doktorku T.Šulákovou s dítětem navštěvovat-PS: Je to doktor s velkým " D ".

• Nahlásit
  • Citovat
Hanahcotton
24.7.11 16:21

Asi jdu s odpovědí trochu pozdě, ale předpokládám, že máš na mysli Mudr. Astridu Šulákovou, která má svoji gastroenterologickou ambulanci :wink:

Můžu jen vřele doporučit - výtečná odbornice a ženská :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anadar
10.6.12 15:45

AstridŠuláková

Zdravím všechny,
vidím že jsou zde jen pozitivní ohlasy na paní doktorku. Já mám bohužel opačný názor. Od dětství jsem dodržovala bezlepkovou dietu, diagnostikovali mi celiakii, docházela jsem k paní doktorce šulákové, v šesti letech jsme šla na kontrolní vyšetření, rok jsem nedržela dietu mamka doktorce neuváděla žádné potíže, protože jsem je neměla neobjevily se bolesti břicha průjmy nic, po výsledcích nám však Astrid řekla že je nutné dietu dodržovat, že vyšetření dopadlo špatně. držela jsem tedy dietu do své dospělosti, pak jsem přešla od dětské doktorky, musela mi vydat kartu, to co jsem tam viděla jsem nepochopila jak já tak nikdo jiný, ve zprávě bylo napsáno že výsledky vyšetření které jsem v těch šesti letech podstoupila nemohou prokázat celiakii ale mohou být slučitelné s tuto diagnouzou, ale z důvodů že si matka stěžuje na klinické potíže dítěte nasazuje dietu. Takže jsem celé své dětství držela dietu neopodstatněně, lékař ke kterému jsem pak kartu vzala a přeěšla k němu se strašně divil že jsem dietu dodržovala, a říkal že mi udělá testy, ale že je možné že klky za tu dobu kdy nedostávaly žádný lepek mohly zakrnět a už nebudou umět mouku zpracovávat, naštěstí se to však nestalo a dodnes si papkám vše na co mám chuť. TAk nevím co z toho mohla doktorka mít asi peníze, já bych tohle dítěti nemohla udělat ani za nic. snad jsem byla jen ojedinělý případ a jiným toto neprovádí

• Nahlásit
  • Citovat
Neumannová
2.10.13 14:29

Ano a jsem sni spokojena

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama