MUDr. Zuzana Ungerová, pediatr

16.2.16 09:55

MUDr. Zuzana Ungerová, pediatr

Ahoj, nechodíte někdo k MUDr. Zuzaně Ungerové do Revoluční? Hledám pediatra a k této paní doktorce jsem nenašla žádnou recenzi.. Myslím, že nahradila MUDr. Novákovou a snad by měla mít i její sestřičku.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
16.2.16 10:43

My k ni chodime, sestricka zustala stejna :)

• Nahlásit
  • Citovat
16.2.16 10:44

A jak jste spokojení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.16 12:39

Je mila, ale vic posoudit nemuzu, s nicim vaznejsim jsme tam nebyli, jen bezne kontroly.

• Nahlásit
  • Citovat
16.2.16 13:16

Už jste byli na očkování? Nevíte jaký má názor na případné odložení povinného očkování? Obecně se setkávám s velkou neochotou vůbec poskytovat na toto téma nějaké informace.. :( klidně napište SZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.16 16:54

To bohuzel nevim, my neodkladali. Ale treba bude domluva mozna.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.3.16 15:05

Pani doktorka je velmi mila a hlavne k detem!!!S ockovanim nema problem. Dneska jsem se ji na to ptala, chci oddálit co to jde MMR. Velmi mile odpověděla. Žádné vyhrožování, žádné že to nejde a že mi syn umře na priusnice, jako u Mudr. Tureckovy v Kralupech :zed: kteru moje děti vždy hrozně obtěžování a syn 18m dle ní rozmazleny, protože neseděl 15 minut na židli vedle mě.
Dcera má docela ošklivý kašel a poprvy za 4roky jdu od doktora domu, místo do lékárny vysolit tam minimálně 160 za sirup co neznám, a že jich už doma máme, plus nejaky drobnosti k léčbě. Čaj s medem a hodně smrkat a ležet. Mám radost, že nemusím cpát dceru chemii z lékárny a na druhý straně se bojím, aby se jí nemoc léčena „jen“ čajem a medem nezhorsila. Jsem uz bohužel naučena na farmaceutycke skvosty pri kazdom kychnuti.

• Nahlásit
  • Citovat
226
5.5.16 14:34

Ahoj, mohu se zeptat, jak plnou ma pani doktorka cekarnu - ceka se dlouho? Mate nejake dalsi zkusenosti? Preferuje ciste prirodni lecbu? Trosku me desi lecba oskliveho caje pouze medem a cajem bez dalsiho vysetreni… Predem dekuji za jakekoliv informace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1411
5.5.16 14:52

My nikdy dlouho necekame. A lecbu nevim, jeste jsme se s nicim nelecili :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
5.5.16 15:38

Odbery delaji v ordinaci? A na prevenci objednavaji, ceka se pouze pri nemoci, chapu to spravne? Pani doktorka i sestra jsou mile?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1411
6.5.16 10:34

Odbery nam nikdy nedelali, tak to nevim. Pri prevenci se neceka, s nemoci jsme zatim nebyli. Obe jsou mile.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4593
7.5.16 17:09

@Aknel dcera se kasle cajem a medem krasne rychle zbavila :palec: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
8.5.16 20:28

A resili jste uz s pani doktorkou i jinou nemoc? Jak leci - vse se snazi nejdrive vylecit cajem? :-) Jak dlouho se v ordinaci ceka bez objednani pri nemoci, neni cekarna plna marodu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4593
9.5.16 14:22

Jsme tam kratce, tak moc skusenosti nemam. Ale ze 3 navstev jsme cekali vzdy cca 5minut.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
10.5.16 10:47

A lecila vas uz i jinak nez cajem? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu