MUDr. Barešová Horní Počernice - ordinuje ještě?

131
16.7.13 09:07

MUDr.Barešová Horní Počernice - ordinuje ještě?

Ahoj, nevíte některá náhodou, zda paní doktorka v Počernicích ordinuje? Na stránkách mají ordinační hodiny rozepsané, ale jsou tam 4 jiní lékaři a ona ne :think:
Byla jsem tam naposledy v zimě, a to tam ještě byla. Zvykla jsem si, tak bych případně zase šla ráda k ní (až to tedy bude zase potřeba).
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1292
16.7.13 12:30

A není nejlepší zavolat tam a zeptat se?? :think: :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
f.iveta
16.7.13 22:12

neordinuje......

Mudr. Barešová nyní neordinuje, chodila jsem k ní také. V květnu porodila mimčo (měli jsme termín 14 dní od sebe).A asi jen tak nebude, má za sebe záskoky…také jsem koukala, kolik je tam doktorů a je i omezená ordinační doba. Takže já se zatím objednám k někumu z nich a vydržím, až se vrátí do práce.

• Nahlásit
  • Citovat
131
17.7.13 13:12

F. iveta: Díky moc za info! :)
Já tam byla v půlce ledna, tak ještě nebylo na paní dr. nic vidět…
No nic, budu taky čekat a těšit se, až se do ordinace opět vrátí…

PS:Můžeš se kdyžtak ozvat u koho jsi byla a jaký z toho máš dojem? Díky moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
17.7.13 13:13
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
f.iveta
17.7.13 21:59

Budu se objednávat na přelom července a srpna, až jim skončí dovolená…a tedy doufám, že mě v těch i v těch dvou týdnech vezmou. Ozvat se můžu, pokud bude stačit, že je to až takhle za dlouho. A jinak na Dr. Barešovou si pak taky počkám, po prvním dítěti byla v práci docela rychle, tak to teď bude třeba taky. A kdyžtak pošlete email. adresu, já tady už starší diskuse nesleduju.
Hezký večer…

• Nahlásit
  • Citovat
131
18.7.13 09:07

F. iveta: díky, to stačí:) Já tam snad taky nebudu tak rychle potřebovat…
mail, když tedy takhle veřejně a nejde to poslat do SZ, tak udám tento: martina. spam@seznam.cz. No, snad mi to nesmažou, ale jinak nevím, jak to udělat… Díky M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
f.iveta
18.7.13 21:55

Uložím si a dám určitě vědět…

• Nahlásit
  • Citovat
fiveta
7.8.13 21:48

Na Vaší adresu nejde mail odeslat, tak to zkusím takhle, třeba se sem ještě kouknete…, píšu jak jsem slíbila…objednávala jsem se před týdnem a volno měli tohle na tohle pondělí, k Mudr. Bičíkové. Což se mi hodilo, byla jsem v Praze.
A byla jsem moc překvapená, protože v ordinaci byla Mudr. Barešová, která ordinuje takhle v po dopoledne, kočárek s malou má v ordinaci…)))))))))))))
A od září prý bude ordinovat středy…takže to bylo v pohodě, byla jsem ráda, že jsem na ní takhle natrefila. Tak to zkuste se objednat buď teď přímo k ní nebo v září na středu.
Hezký večer, Iveta

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama