Mudr. Daniel Jányš (F-M) a opakované potraty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
xcrazygirl
Nováček 1 příspěvek 28.09.18 17:51
Mudr.Daniel Jányš (F-M) a opakované potraty

Ahoj,

chtěla jsem se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s Mudr. Danielem Jányšem z Frýdku Místku při řešení opakovaných potratů. Mám za sebou dva potraty v 6tt a moje nynější doktorka mi řekla, že začne cokoliv řešit až po třetím potratu, ale vím, že někteří doktoři řeší už i po druhém. Mudr. Jányše jsem potkala v nemocnici ve Frýdku a přišel mi hodně v pohodě, proto se ptám na něj. Díky

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >