MUDr.Hofhanzlová z Jihlavy

11
3.3.16 19:59

MUDr.Hofhanzlová z Jihlavy

Máte někdo osobní zkušenost s MUDr. Hofhanzlovou a její navrhnutou léčbou homeopatiky? Funguje to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

35545
3.3.16 20:04

Nemám osobní zkušenost, ale znám docela dost lidí, co k ní jezdí a nemůžou si vynachválit. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
3.3.16 20:10

Znám a ona je jedna z mála které bych se svěřila do péče

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
3.3.16 20:11

Byla jsem tam také se synem, máme léčbu, ale nevím na kolik se na ni upínat, jak to opravdu zabírá. Chci věřit, že pomůže, proto jsem tam šla. Tak se ozvěte někdo prosím, kdo máte zkušenosti. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4424
3.3.16 20:15

Taky se za ní chystám. Slyšela jsem jen samou chválu a mým přátelům hodně pomohla vyřešit zdravotní problém u dítěte..respektive odhalit a pomoci pak při řešení. Je prý hodně dobrá. Jen jsem jí psala a byla velmi ochotná a příjemná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
3.3.16 20:40

Určitě děkuji za vaše názory. Já tam jela také na doporučení. Objednání bylo do týdne (čekala jsem třeba půl roku), paní velmi příjemná, odhalila také příčinu synových problémů, nezávisle potvrzenou i od jiné osoby. Vyšetření trvalo 1 hodinu, pak vybrala kombinaci homeopatik. Tak uvidíme. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38110
3.3.16 20:43

Nikdy bych k ni nesla, ani nikoho neposlala. Podle clanku, co pise, je odborne totalne mimo, navic selskeho rozumu moc nit nebude.
Psychoterapii si sezenu levneji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4424
3.3.16 20:59

@Baba můžeš říci něco konkrétního? Takhle obecně přímočaře odsoudit se mi zdá dost přehnané, ale očividně máš důvody. Jde alternativním směrem a ten jde ne vždy ruku v ruce s klasickou medicínou…ale to tu asi všechny víme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38110
3.3.16 21:37
@kabab píše:
@Baba můžeš říci něco konkrétního? Takhle obecně přímočaře odsoudit se mi zdá dost přehnané, ale očividně máš důvody. Jde alternativním směrem a ten jde ne vždy ruku v ruce s klasickou medicínou…ale to tu asi všechny víme.

TAk si najdi třeba článek o SMA po očkování. Je to naprostý nesmysl. Buď děsí rodiče vědomě, aby si přitáhla další klienty, nebo je odborně totálně mimo. Nevím, co je horší.
Stejně jako je mimo s údajnou studie o tom, že očkované děti jsou nemocnější než ty neočko na jejích stránkách. On je to sice jen dotazník, ale tak proč z toho neudělat studii, ono to zní líp, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
3.3.16 21:58

Nezlobte se, ale neřešíme tady moc věci očkování, či názory doktorky na očkování. Dotaz zněl spíše, kdo ji zná a zda její léčba funguje, než dotaz o čem píše a mluví. Je přeci na každé matce, aby se rozhodla, zda se přikloní k těm, co chtějí očkovat nebo na druhou stranu.
Díky za vyjádření. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38110
3.3.16 23:05
@petra 78 píše:
Nezlobte se, ale neřešíme tady moc věci očkování, či názory doktorky na očkování. Dotaz zněl spíše, kdo ji zná a zda její léčba funguje, než dotaz o čem píše a mluví. Je přeci na každé matce, aby se rozhodla, zda se přikloní k těm, co chtějí očkovat nebo na druhou stranu.
Díky za vyjádření. :potlesk:

Pokud léčí homeopatiky, pak je její léčba placebo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4424
4.3.16 10:18

@Baba věc názoru, nesouhlasím…A i kdyby to bylo placebo a pomohlo to, tak jsem pro :) Prosím zakladatelku, aby pak dala vědět, jak je s léčbou spokojena/nespokojena. Bylo by to možné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4424
4.3.16 10:22

@petra 78 souhlasím s tebou…tyhle všechny věci jsou věcí názoru. Každý to vidí jinak a upřednostňuje něco jiného. To se týká i samotné homeopatické léčby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17582
4.3.16 10:27

Tuto zminovanou MUDr. jsem jednou shledla v CT ohledne vyzivy deti a nesla bych k ni. Muj nazor. Uz ty nesmysly, ktere vypravela v tv. Takova dost alternativni pani doktorka, ale kazdeho volba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
4.3.16 16:08

Určitě dám vědět. Byli jsme tam v úterý. tak za nějakou dobu. Díky za názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama