Můj 12.měsíční chlapeček krom mléka nechce pít

Anonymní
29.6.20 20:49

Můj 12mesicni chlapeček krom mléka nechce pít

Ahoj holky, chci se zeptat jestli jste to některá měla také tak mému synkovi je 12mesicu a je stále kojeny nabízím malému tekutiny ještě k mleku vodu, čaj vždy uskrne jen trosku a nechce stále chce jen prso… tak se bojím aby mu to stacilo no… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

96
29.6.20 20:52

Dcera to taky tak měla, ani tomu jídlu v tomto věku moc nedala. Kojila jsem na požádání a ve zdraví to zvládla :slight_smile: ted ve 4 letech pije vše bez problémů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6417
29.6.20 20:52

Moje obě holky taky nejedly, měly UM a byly spokojene. Nenutila jsem a cca po čtvrt roce se samy rozjedly, ale nikdy mi nejedly nic mixovanyho, až kousky.

Edit.: teď jsem si všimla ze jde i pití. Tak pít začala jedna až s tím normálním jídlem a druhá podle mě nevypila za cely svůj živit (5let) víc jak litr vody, protože ta nepije vůbec. :nevim: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.6.20 20:54
@pamapi píše:
Dcera to taky tak měla, ani tomu jídlu v tomto věku moc nedala. Kojila jsem na požádání a ve zdraví to zvládla :slight_smile: ted ve 4 letech pije vše bez problémů.

No tak doufám ze se to zlepší no… akorát přemýšlím kdyby člověk přišel o mleko protože prsa se mi tolik nenalevaji… tak jak by to bylo stim pitím zda by ho to donutilo kdybych nekojila nebo ne :D

• Nahlásit
  • Citovat
5168
29.6.20 20:55

Moje dcery byly v roce z 99% živé z kojení, jídlo odmítaly a jak byly zdravé, vazily dokonce nadstandardně.. Takže pokud dítě prospívá, nedělala bych si starosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
29.6.20 21:06

Můj je o malinko mladší, ale doktorka mi řekla, že v 9ti měsících by měl vypít kolem 200ml jiné tekutiny než mléka. Malý pil jen po hltech, až jsem koupila savičku Lovi super vent 9m+ (rychlý průtok), tak od té doby nemá problém s pitím.
Dudlík by se měl přizpůsobovat sání jako bradavka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6867
29.6.20 21:25

Kontroluj, jestli dost cura. Syn treba opravdu pil malo a malo cural, musela jsem vodu casto nabizet. Ale on to ma takhkle porad, i kdyz uz davno nekojim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
762
29.6.20 21:27

V tomhle veku na tom byl syn stejne, vic se rozjedl kolem 16m a ted, skoro ve trech letech, sni vse, co neni pribite

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7719
29.6.20 21:27
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chci se zeptat jestli jste to některá měla také tak mému synkovi je 12mesicu a je stále kojeny nabízím malému tekutiny ještě k mleku vodu, čaj vždy uskrne jen trosku a nechce stále chce jen prso… tak se bojím aby mu to stacilo no… :think:

Znám velmi dobře, měly to tak všechny mě tři děti. Bylo to o nervy (zbytečně, samozrejme), i teď pijí pořád méně, než by mely, pořád za nimi chodim s hrnicky, ale už mají trochu rozumu a po několikeré upozornění se i trochu napiji, obcas se napojí dokonce i samy od sebe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:. Naučila jsem se orientovat podle barvy moci. Pokud není tmavá, tak ok, i když se mi zdá, že celý den nic nepily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.6.20 21:30
@Hoa Mai píše:
Znám velmi dobře, měly to tak všechny mě tři děti. Bylo to o nervy (zbytečně, samozrejme), i teď pijí pořád méně, než by mely, pořád za nimi chodim s hrnicky, ale už mají trochu rozumu a po několikeré upozornění se i trochu napiji, obcas se napojí dokonce i samy od sebe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:. Naučila jsem se orientovat podle barvy moci. Pokud není tmavá, tak ok, i když se mi zdá, že celý den nic nepily.

No jsem zvědavá, taky zda se to zlepší… no taky furt nabízím, ale proste prso je prso… no spis mám strach až prijdu o mleko nebo přestanu kojit aby si zvykl na to pití když nebude mít MM… toho se docela bojím

• Nahlásit
  • Citovat
1406
29.6.20 21:30

A jaky čaj si zkoušela? A jaky ma hrnecek? Z ceho zkoušíš dávat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
577
29.6.20 21:31

Moje dcera (taky kojená) taky vůbec nechtěla pít. Po nějaké době jsem přišla na to, že to bylo tím že prostě neuměla pít z láhve, na doporučení kamarádky jsem koupila láhev s brčkem a to jí šlo hned. Nebo můžeš nabídnout z klasického hrnku (skleničky) nebo po lžičkách. Ale pokud ještě normálně kojíš tak má pitný režim i z toho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7719
29.6.20 21:38
@Anonymní píše:
No jsem zvědavá, taky zda se to zlepší… no taky furt nabízím, ale proste prso je prso… no spis mám strach až prijdu o mleko nebo přestanu kojit aby si zvykl na to pití když nebude mít MM… toho se docela bojím

Zvykne, neboj. Dokud pije MM, tak to neřeš a pak můžeš příjem tekutin podpořit třeba melounem, hroznovym vínem, salatovou okurkou, a dalším vodnatym ovocem a zeleninou, polevkami… Ono to dost pomůže. Naše deti malo pijí i teď, ale misu nakrájené syrové zeleniny nebo ovoce spasou jako kobylky a hned curaji jak aminy.
A co se týká hrnecku, tak nejvíc se osvědčil normální hrnek. Ze začátku jsem pridrzovala, kolem 2 let nejpozději už pili všichni sami bez pomoci. Z těch různých tekoucích i netekoucich pátek ucucavali po mililitrech, na to jsem neměla nervy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
29.6.20 21:42

Pokud je kojený, tak do roka nepotřebuje pít. Od roka stačí, u nás zabral můj čaj s trochou medu
A taky nepije z láhve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9437
29.6.20 23:04

My se u prvni dcery dopracovali do stavu, kdy jsme jasali, ze navecer pije vodu z vany :zed: :zed: :mrgreen: :hug: :hug: :hug: :hug:. Moc mi nepije zadne ze tri deti, u mladsich uz to nejak neresim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama