Můj 5letej kluk neumí smrkat

1003
16.3.20 08:47

Můj 5-letej kluk neumí smrkat

Ahoj holky. Můj 5-letej kluk neumí smrkat. Jsem z toho už normálně v pr****. Zkoušela jsem různé finty, vymýšlela různé hry, aby mu to jakoby „naskočilo“ samo, vysvětlovala všema různýma způsobama, ale nic. Prostě nic. Když má smrknout, tak to udělá naopak, potáhne do sebe. Někomu to přijde jako malý problém a jasně, že jo. Ale já už na to nemám nervy, to je neuvěřitelný, že tohle při svém věku nedokáže. On je jinak šikovný, chytrý, děláme spolu různé logické hry a hádanky, jezdí na kole, koloběžce, bruslích. Proč proboha neumí smrkat? :,( :roll: řeknu mu ať smrkne a on sedí jak tvrdé Y a kouká na mě, jako kdybych po něm chtěla bůhví co :zed: Jinak mám ještě dvouletou dceru, která smrká od roka. Mě fakt odvezou :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1326
16.3.20 08:59

Já jako malá kvůli opakovaným zánětům měla instruktáž správného smrkání na ORL, asi po 15. píchání uši… Má nějaký problém? Co ho vzít k doktorovi? Postrašit záněty a bolesti v uších? Nebo nechat nejakemu známému, třeba to od nej líp pochopí když mu ukáže nějaký prasacky finty :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
16.3.20 09:11

Me naucila smrkat syna sousedka dala mu k nosu balonek, a,ze se ho musi snazit tim nosem nafouknout. zabralo a kdyz nechce jedu na nej z vysavacem, a najednou smrka jak o zavod 6.let. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6609
16.3.20 09:36

U mého syna pomohla nosní píšťalka, to ho baví a naučil se foukat nosem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
16.3.20 09:42

Tak mu dej do ruky odsavacku, at si to odsava sám, syn teda v pěti už umí, ve 4 neuměl a i teď mu to musím neustále připomínat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat