Můj chlap je závislý na energy drincích

Anonymní
14.11.19 17:11

muj chlap je zavisli na energy drincich

Ahoj holky, jdu si pro radu co s tim, kdyz jsme se seznamili s mym manzelem tak brigadnicil pri vs v jedne dorucovaci firme, hlavne v noci, jezdil treba mnichov-praha a zpet, no a na benzinkach si zacal kupovat ty plechovky, po vs dostal misto v kancelari s normalni pracovni dobou a stejne si rano a pak na vecer ty drinky kupoval, ted je schopny vypit pul litr denne+ vecer jeste plechovku, pije to vetsinou kdyz se koupu, ale pak najdu treba ve skrince prazdnou plechovku… :zed: v lete jsme byli u more, ten drink tam nebyl tak bezel asi 8km do mesta, a koupil si jich asi 30 :roll: rekla jsme mu ze to je na leceni, ma selest na srdci, docela dost zlute zuby, byt nastesti zatim zdrave, jinak pije sladke napoje, po vode je mu na zvraceni…delam mu do dzbanu pomerancadu a on si to prolije tim drinkem…kafe, alkohol nepije vubec, kdyz jsem mu navrzhla, ze zajdem spolu k psychologovi tak mi rekl, ze resim blbosti, ze neni alkoholik…prosim anonym chodi sem svagrova

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

14.11.19 17:26

Zeptej se lékaře. Myslím, že do pár let to s ním švihne, ale asi to potřebuje slyšet z úst odborníka. Kdyby pil to kafe, udělá líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.19 17:29

Prosim anonym je to pro me citlive. Ja byla taky takhle zavisla nekolik let. Delala jsem hodne nocnich a tak jsem si navykla pila jsem 4-6 plechovek denne. Je to uz par let zpatky co jsem s tim musela prestaz a dohnalo me k tomu az zdravi. Zacala jsem mit priblemy se srdcem a s dychanim. Uz po vipiti jedne plechovky me zacalo bolet na srdci a celkove mi bylo hodne zle. Sla jsem k dr. Vse rekla a musela jsem s tim seknout bylo to slozite, ale slo to.

• Nahlásit
  • Citovat
8100
14.11.19 17:30

Může mu to dost poškodit zdraví, ale to ty víš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.19 17:30

@Kfětoslava prave rikam mu tak si dej kafe, a to ze mu smrdi, me taky teda…no na kardio byl v lete a tomu rekl, ze zadna zmena, ze ok… :zed: me stve ze mi lze do oci ze nemel a pak to najdu v aute, mesicne tam zahuci tak 3000, neohrozuje to, ale mohl by za to byt den treba v laznich :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
6494
14.11.19 17:31

Ouch. Sla bych se informovat k lékaři nejdřív sama, ale podle mě pití takového svinstva v takové míře se brzy těžce podepíše na fungování těla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10751
14.11.19 17:43

Jestli, když jste ve vaně, tak to se chystá na slušný výkon.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7177
14.11.19 17:48

Nedavno byl nas dobry kamarad na operaci kvuli svym strevnim problemum (u nej to nesouvisi s zivotnim stylem, zije zdrave) a povida nam, ze na pokoji lezel s dvema typky na prahu ctyricitky s proderavelymi strevy. Ja jsem se podivila, co tak asi museli jist, ze jim to udelalo diry do strev v relativne mladem veku a pry jeli na energy drincich. Takze tak. Treba se to na jeho srdci neprojevi, ale az mu prdne strevo, tak aby se nedivil, z ceho to ma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7430
14.11.19 18:03

A nejhorší je, že to je dostupné i dětem…ja když vidím ty kluky cca od 10 let, jako stojí u pokladny a kupují ty levné drinky kolem 15kc, tak bych jim ruce urazila… :roll: Stačí 2 za den a můžou mít kolaps

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.19 18:06

Můj chlap teda naštěstí nepije energeťáky, ale má něco podobného s pitím těch hnusných ledových čajů z Lidlu. Jenom ten jeden druh. Ty lepší ledové čaje mu nechutnají. Fakt to nechápu, je to hnusný a přeslazený. Obyč vody by se snad nenapil ani kdyby měl umřít žížní. Jsem si jistá, že je na tom závislý. On tvrdí opak, ale já poznám závisláka a on se přesně tak chová. Alkohol nepije vůbec, nekouří, nepije kafe, ale bez téhle srač. ky nemůže existovat. Vypije tři denně, což je čtyři a půl litru. Fakt se divim, že není tlustý, protože tolik cukru… hrůza :zed:. Bydlíme na vesnici a když náhodou zjistí za dvacet minut osm, že nemá tenhle čaj, naskočí do auta a jede do nejbližšího města. Když už mu to vyčítám je schopný si to i poschovávat nebo udělat nákup domu zvlášť a čaj zvlášť, abych to neviděla na účtence, jelikož je kvůli účtenkovce sbíráme. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.19 18:06

@Hoa Mai az prijde z prace tak mu to dam precit, protoze vodnatou stolici ma nekolikrat tydne, takze uz znam pricinu, no zkusim se poradit se svoji lekarkou, jestli neni treba nejaka nahrada jako u cigaret :lol: ale ja si myslim, ze proste je nervni kdyz nedrzi tu plechovku, a jak se mu rozzari oci, kdyz jde kolem toho v krame :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.11.19 18:12

@Katchulina tak to je taky material, muj pije nejvic kofolu, protoze nevidim, ze si to tim riznul…ja kdyz si dam v restauraci dve sklenicky vina tak na mne kouka pomalu jak na alkace :nevim: :nevim: ja se taky divim, ze prave nenii tlusty, kdyz si ctu to slozeni, ja to mam jednou do roka na letisti a fakt mi to nechutna :poblion: kdyz chce pusu tak ho zenu na zuby, a to plive uplne zlutou vodu :poblion: si nekdy rikam, ze zavidim tem zenam co tu resi jestli tri piva denne jsou moc :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
14.11.19 18:27
@Anonymní píše:
@Katchulina tak to je taky material, muj pije nejvic kofolu, protoze nevidim, ze si to tim riznul…ja kdyz si dam v restauraci dve sklenicky vina tak na mne kouka pomalu jak na alkace :nevim: :nevim: ja se taky divim, ze prave nenii tlusty, kdyz si ctu to slozeni, ja to mam jednou do roka na letisti a fakt mi to nechutna :poblion: kdyz chce pusu tak ho zenu na zuby, a to plive uplne zlutou vodu :poblion: si nekdy rikam, ze zavidim tem zenam co tu resi jestli tri piva denne jsou moc :nevim:

Přesně, to si taky vždycky říkám, kéž by si dal raději pivo. Osobně bych mu klidně dotáhla basu. Jeho slova jsou, že mám být ráda, co přece chci, do hospody nechodí, nekouří, nehraje automaty a já mu vyčítám čaj chudáčkovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7177
14.11.19 18:35
@Anonymní píše:
@Hoa Mai az prijde z prace tak mu to dam precit, protoze vodnatou stolici ma nekolikrat tydne, takze uz znam pricinu, no zkusim se poradit se svoji lekarkou, jestli neni treba nejaka nahrada jako u cigaret :lol: ale ja si myslim, ze proste je nervni kdyz nedrzi tu plechovku, a jak se mu rozzari oci, kdyz jde kolem toho v krame :roll: :roll:

Jeste mu muzes pustit, myslim ze to bylo nedavno v A dost!, rozebirali, ktere potraviny/napoje nejvic nici strevni mikrofloru a nejhur tam prave vysly sladke sycene napoje, kola a spol, ze nejvic nici strevni bakterie a tim padem i imunitu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.19 18:39
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama