Můj chlap o sebe nepečuje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 22:28
Můj chlap o sebe nepečuje

Já vím, divné téma. Asi si budete ťukat na čelo, ale já to nekomu musím už říct.
Muj chlap byl vždycky charismatický, úplný krasavec to nikdy nebyl, ale mel něco, na co ženský letěly. I já. Sex s ním je i dnes skvělý, když se mu teda chce. Ale co poslední dobou předvádí, z toho jsem teda hotová.
Začal šíleně kouřit, kouřil teda vždycky, ale jeden čas to omezil, dokonce přestal. Takže pořád smrdí od cigaret. Zuby mu strašně za poslední dobu zežloutly. Má problém se oholit, takže chodí jak bezdomáč zarostlej, prý nemá čas. Kdyby nevysedával u pc, tak ten čas má. Co mi teda dost poslední dobou vadí je to, že má hrozně ošklivé nehty. Na rukou jakžtakž, ale na nohou. Úplně zdeformované. Když jdeme do bazíku nebo si vezme jen pantofle bez ponožek, tak se přiznám, že se úplně stydím???? a o tom, jak mu smrdí nohy ani nemluvím. tak celkově o sebe přestal dbát. Jako normálně se denně koupe ale nic navíc neudělá. Vadí mi to. Ja se o sebe starám a treba když pak vidím společné fotky, tak si říkám občas, kam jsem dala oči.
Prosím neukamenujte mě, já se potřebovala svěřit. Máme 2 děti.
Mate nekdo nejakou radu? Prosím

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
pe-terka
Neúnavná pisatelka 18517 příspěvků 03.04.19 22:36

kolik mu je? Pokud 40+, tak tipuju mužskej přechod…Cigára a všechen ten hnus kolem (žlutý zuby, nehty, smrad…) by mi taky vadily…Nechce zkusit aspon elektronickou? Já bych mu to normálně řekla, že hrozně sešel a mě to vadí…

samá práce
Závislačka 2678 příspěvků 03.04.19 22:37

Tak se na to vybodni taky. Vždyť jseš jen ženská. ;) :)

Ou
Kelišová 6969 příspěvků 03.04.19 22:39

Takovéhle zanedbávání bývá často součástí zhoršení psychického stavu - jak je na tom se stresem/úzkostmi/depresemi?

U těch nehtů nejspíš netuší, že jde o plíseň a že potřebuje léčbu od kožní (kromě mazání i bezbarvý lak na nehty).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 22:39
pe-terka
Neúnavná pisatelka 18517 příspěvků 03.04.19 22:41
@Anonymní píše:
@pe-terka35

to je ještě dost mladej…A řekla jsi mu to? Podle mě je dobrý být v tomto otevřená! A nemá nějakej stres, zdravotní problém, prostě něco, co ho vykolejilo a nedává to?

Meredithx
Kecalka 199 příspěvků 03.04.19 22:43

Taky hádám, že mu bude 40+. Nevím, co to s těma chlapama je, že o sebe nedbají. Asi to nevidí. :nevim: Znám to i u sebe..nic moc s tím asi neuděláš. Nechceš mu třeba koupit poukaz na pedikúru a prostě ho vyslat? Já bych mu k tomu klidně i řekla, že se za něho budu v létě stydět. Prostě ho do toho nějak nahnat. Nebo se otáčet více po upravených :mrgreen:

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 03.04.19 22:45
@Ou píše:
Takovéhle zanedbávání bývá často součástí zhoršení psychického stavu - jak je na tom se stresem/úzkostmi/depresemi?U těch nehtů nejspíš netuší, že jde o plíseň a že potřebuje léčbu od kožní (kromě mazání i bezbarvý lak na nehty).

No jak asi? Manželka + 2 děti. :roll:

Jediná záliba je PC a tomu je jedno, že smrdí od cigár. :mrgreen:

Meredithx
Kecalka 199 příspěvků 03.04.19 22:46
@Ou píše:
Takovéhle zanedbávání bývá často součástí zhoršení psychického stavu - jak je na tom se stresem/úzkostmi/depresemi?U těch nehtů nejspíš netuší, že jde o plíseň a že potřebuje léčbu od kožní (kromě mazání i bezbarvý lak na nehty).

Podle mě je to prostě tím, že někteří takové „maličkosti“ nejsou schopni vnímat. Jakože je jim třeba jedno, že jim lezou chlupy z uší, nebi že mají olezlý nohy. :nevim:

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 03.04.19 22:46
@Meredithx píše:
Taky hádám, že mu bude 40+. Nevím, co to s těma chlapama je, že o sebe nedbají. Asi to nevidí. :nevim: Znám to i u sebe..nic moc s tím asi neuděláš. Nechceš mu třeba koupit poukaz na pedikúru a prostě ho vyslat? Já bych mu k tomu klidně i řekla, že se za něho budu v létě stydět. Prostě ho do toho nějak nahnat. Nebo se otáčet více po upravených :mrgreen:

Jako prrr. Dneska sem se myl. :mrgreen:

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 03.04.19 22:47

Hele zakladatelko, kolik cigár denně vyhulí?

A co ty nehty? Jen drápiska nebo jsou žluté (plíseň) či se drolí (diabetes)?

Ou
Kelišová 6969 příspěvků 03.04.19 22:48
@Meredithx píše:
Podle mě je to prostě tím, že někteří takové „maličkosti“ nejsou schopni vnímat. Jakože je jim třeba jedno, že jim lezou chlupy z uší, nebi že mají olezlý nohy. :nevim:

Ale on tohle dřív nedělal, a teď se zhoršila kombinace kouření, únikového chování (počítač) a zanedbávání péče. Taková změna chování je docela častá právě u psychických obtíží.

Pokud by byl jen čuně, tak by byl furt čuně.

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 03.04.19 22:48
@Meredithx píše:
Podle mě je to prostě tím, že někteří takové „maličkosti“ nejsou schopni vnímat. Jakože je jim třeba jedno, že jim lezou chlupy z uší, nebi že mají olezlý nohy. :nevim:

Víš co je maximální hnus? Chlupy z nosu. :poblion:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18517 příspěvků 03.04.19 22:50
@Průzkumník píše:
Jako prrr. Dneska sem se myl. :mrgreen:

i za ušima??? Nebo jsi jen zatřepal hlavou ve větru? :pankac: :P

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 03.04.19 22:52
@pe-terka píše:
i za ušima??? Nebo jsi jen zatřepal hlavou ve větru? :pankac: :P

I za rantlem, heč. :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »