Můj deníček

Levné nakupování, vaření, cestování...

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kornelije
Kelišová 5895 příspěvků 01.04.19 08:03
Můj deníček
:kytka:
Reakce:
kornelije
Kelišová 5895 příspěvků 04.04.19 05:19
Pondělí 1.4. 2019 - neděle 7.4. 2019

Začátek…

Plán byl takový psát každý den do deníčku… a ono už je čtvrtek.. taky vám ty dny tak strašně rychle ubíhají?.. hlavně teď když máme o hodinu déle světlo a nádherné, slunečné jarní počasí.. denně pracují na zahradě, přesazují trvalky, vymýšlím kombinace letniček do truhlíků..den je najednou kratší než v zimě a ten čas letí jako splašený… věřím, že nejsem samá která neustále nestíhá…

Ve středu byl náročný den.. ráno brzy vstávat a jet k zubaři na preventivní prohlídku… hurá zase až za půl roku.. Mám radost že děti nemají žádné kazy.. neustále dvakrát denně opakují a prudim ať si zuby čistí pořádně… odpoledne opět cesta do města tentokrát na třídní schůzky.. večer jsem se těšila na odpočinek ale při sledování výměny manželek jsem raději začala uklízet.. :D..

Dnes pokračují v úklidu, chtěla jsem umýt okna ale podle předpovědi počasí má v sobotu pršet… stejně jdu za chvíli k sousedce na pokec..okna s radostí nechám na jindy..

Dnešní sobota byla ve znamení velkého jarního úklidu… roztřídila jsem zimní oblečení, malé dala do pytlů a na půdu…na podzim napíšu ceny a prodám po známých..ceny jsou symbolické od 10,– do 30,– korun..vyprala jsem zimní bundy, čepice, rukavice.. v pepcu jsem koupila papírové krabice kde zimní oblečení skladují.. je to praktické, krabice se můžou dát na sebe a ušetřim místo ve skříni..

Neděle.. venku hezký a právě se chystáme na výlet.. ještě nevíme kam, nejspíš vyjdeme do nějaké vesnice, zaparkujeme auto a půjdeme prozkoumat okolí.. takové výlety nás baví nejvíce..

Procházka kolem rybníků, řeky, lomů… Mladecko, Svobodné Heřmanice…bylo fajn… :)

kornelije
Kelišová 5895 příspěvků 08.04.19 05:14
Pondělí 8.4. 2019 - neděle 14.4. 2019

Ach jo… začátek týdne a opět starostí.. nejstarší dcera musela do nemocnice kde ji po všech vyšetřeních a lumbální punkcí bylo zjištěno, že nateklé tváře, bolestí hlavy a břicha jsou od krční páteře.. naštěstí se nepotvrdilo nic vážnějšího a v pátek mohla být propuštěna domů..

Opět sníh!! Sobotní ráno bylo překvapení…sice hlásili, že bude ochlazení ale já zapomněla schovat letničky do chodby… snad vydrží..

Neděle byla odpočinková..po náročném týdnu si zasloužím relax.. příští týden se těším na prodloužený víkend a přípravu na velikonoční svátky…

kornelije
Kelišová 5895 příspěvků 20.04.19 06:53
Pondělí 15.4. 2019 - neděle 21.4. 2019
:kytka:
Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině
Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny

Nové příspěvky

Na druhé koleji

• smurfka
  • dnes v 07:55

Už vám přišly přeplatky z daní?

• Rentanta
  • dnes v 07:53

Femigard, drmek, čaj Mojžíšové - pokračovat v užívání i po //?

• Anonymní
  • dnes v 07:53

TP Prosinec 2019 ❤️

• Čtyřhranka
  • dnes v 07:52

Májové snažení

• Terezka_2019

Iqos cigareta na zkoušku

• FreeLady12

Snažení 2017