Můj divný případ, je se mnou jako se ženou něco špatně?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.11.21 19:18

Můj divný případ, je se mnou jako se ženou něco špatně?

Ahoj,
Ohledně mé plodnosti je to snad od začátku velký divný…
Momentálně je mi 19 let. Každopádně mou první menstruaci jsem dostala ve 13 letech. Trvala přesně týden a byla jsem zároveň hrozně smutná, že ji mám. Byla jsem a chtěla jsem být ještě zkrátka malou holčičkou. No, a po této jedné menstruaci jsem další dostala až za rok a půl v mých 15. Takže vlastně nevím, jestli je možný, že první jsem dostala únor 2016 a druhou srpen 2017 - jenže, to nebyka druhá, to byl jednorazovy větší výtok krve na kalhotkách, jinak NIC. Pak jsem to teda úspěšně dostala březen 2018 a to bylo cca co měsíc, ale nepravidelný do července. Pak zas nic. Pak zas něco v listopadu a to tak do léta cca co měsíc. V létě 2019 nic. Pak v říjnu co ledna - tvrdě nepravidelně a dlouho, poslední menstruace trvala 12 dní a musela bejt zastavena Norethirsheronem, kterej jsem brala do srpna 2020. Po vysazení nic až do října. A pak HODNE nepravidelně (jednou za 31 dní, podruhy za 17…)do února, kdy jsem ji ztratila nadobro, kvůli výraznému zhubnutí, al zhubla jsem v prosinci 2020. Předtím jsem byla normální, co se postavy týče. Teď teda pribiram, ale spíš mě zajímá to období do prosince 2020 a ten rozjezd. Je to normální? Nebo je to znak neplodnosti? Bojím se, že jsem měla nějaký divný cykly a jako žena jsem naprosto k ničemu… Rada bych měla děti a říkám vám, že jsem z toho zmatená a dost v p*deli… :,( :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
90
21.11.21 19:27

Předpokládám, že v 19 letech máš gynekologa, zeptej se na to, vyšetří tě a poradí. Jinak neporadím, ale jako žena jsi určitě ok. ;) Zkus nad tím moc nepřemýšlet, držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18749
21.11.21 19:32

Zní to trošku jako PCOS - zajdi na gynekologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.11.21 21:30
@Ou píše:
Zní to trošku jako PCOS - zajdi na gynekologii.

V lednu jsem si nechala udělat ultrazvuk vaječníků a byli v pohodě, takže žádné PCOS nemám, řekla mi, že i proběhla ovulace tenkrát, takže v tomto problém nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.21 21:30
@katus_kralova píše:
V lednu jsem si nechala udělat ultrazvuk vaječníků a byli v pohodě, takže žádné PCOS nemám, řekla mi, že i proběhla ovulace tenkrát, takže v tomto problém nebude
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.21 11:37

Ženské hormony potřebují tukovou vrstvu, ve které se metabolizují. Když jsi hubená, má to taky výrazný vliv na menstruaci. Já nikdy pravidelnou MS neměla. Tak 5× do roka. Ale otěhotněla jsem na první pokusy.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat