Reklama

Můj dvouletý chlapeček má hrozné záchvaty vzteku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

majdamuller
Povídálka 17 příspěvků 10.02.17 11:09
Můj dvouletý chlapeček má hrozné záchvaty vzteku

Dobrý den,
už jsem poněkud zoufalá. Nejhorší to je, když omarodí a jsme celý den doma sami, to pořád jenom kňourá a když nedostane to co si umane, tak začne řádný histerák, kdy se sama držím, abych mu nenařezala, protože když to trvá i dvacet minut, tak už nevím sama se sebou co dělat…Nějaké rady? Já vím, že ho to jednou přejde, ale já cítím, že už dál nemůžu… :zed: :zed: :zed: :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

slunce.v.duši
Kelišová 6246 příspěvků 10.02.17 11:24

Mam to samé. dva měsíce teď marodí, resp nemá přijít do kolektivu a ještě další dva měsíce by měl být doma. jeden den to celkem jde, další bych si nejraději zobla něco na nervy. například dnes hysterčí od rána nonstop. :roll: takže chápu, ale radu nemam…já s nadějí vyhlížim jaro, kdy ho vystrčim na zahradu a doufam v trochu klidu.

Zireael
Ukecaná baba ;) 1736 příspěvků 10.02.17 11:26

Znám. Jedině se „zakousnout“ a vydržet, dokud ho největší amok nepřejde. Na menší záchvat pomůže „stejná medicína“ - prostě si k němu sedni a začni řvát taky (a pokus se do toho nedávat emoce, prostě jen řvi), u nás to docela zabírá. Každopádně pak pochovat a vyjádřit pochopení pro jeho emoce, má na ně nárok, i když se s nima zatím neumí vyrovnat.
PS: U nás je to i s mlácením se do hlavy. Snažím se mu nabízet třeba polštář nebo balon, ať může něčím mlátit a neubližuje si, ale moc úspěchů s tím nemám… :?

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 10.02.17 11:43

Já to dělala od začátku tak, že jsem je odvedla do pokoje a zavřela dveře. Někdy tam vydrželi vyvádět dlouho, ale míň než když maj obecenstvo. Postupem to vymizelo a když náhodou později dostali amok, šli už do pokoje sami :mrgreen:

majdamuller
Povídálka 17 příspěvků 10.02.17 11:43

Dva měsíce marodí a ještě dva měsíce zůstat doma? Proboha co to máte za muribundus?

blumen
Hvězda diskuse 40277 příspěvků 10.02.17 11:44

@majdamuller odnasim do vedlejsi mistnosti a privru dvere a reknu, az se zklidni a bude hodna, at dojde. V mezicase kontroluju, aby si neublizila. V jedne mistnosti s ni nejsem, na to nemam nervy a ono je to lepsi, nema publikum.

majdamuller
Povídálka 17 příspěvků 10.02.17 11:44

No to jsem zkoušela taky a za to mě manžel úplně seřval… Že prý nechápe, proč si ho nedokážu nevšímat…si pak připadám jako nejhorší matka na světě

Hanka1
Extra třída :D 13464 příspěvků 10.02.17 11:47
@majdamuller píše:
No to jsem zkoušela taky a za to mě manžel úplně seřval… Že prý nechápe, proč si ho nedokážu nevšímat…si pak připadám jako nejhorší matka na světě

U nas to taky fungovalo. Manzelovi rekni at si ho uklidni sam, kdyz ma patent na vychovu ;)

blumen
Hvězda diskuse 40277 příspěvků 10.02.17 11:48
@majdamuller píše:
No to jsem zkoušela taky a za to mě manžel úplně seřval… Že prý nechápe, proč si ho nedokážu nevšímat…si pak připadám jako nejhorší matka na světě

Blbost. U nas to pomaha, ale u nekoho treba ne, musis vyzkouset. A proc bych si ji mela vsimat, kdyz jeci jak pavian. Az se zklidni (pozdeji budu vyzadovat i omluvu, ted jeste nemluvi bohuzel), tak se s ni budu opet bavit a hrat si. Prosad si doma i svuj nazor ;)

Co teda delas, kdyz ma hystericky zachvat?

blumen
Hvězda diskuse 40277 příspěvků 10.02.17 11:49

A co by delal manzel?

Alinal
Závislačka 4965 příspěvků 10.02.17 11:51
@majdamuller píše:

Měla jsem doma to samé - akorát můj exemplář byl vytrvalejší - dokázal řvát jak tur i hodinu v kuse :cert:. Jediné, co „zabíralo“ bylo (jak tu už holky psaly) odvézt ho do pokoje, nezavírat a nechat ho vyřvat. Podle mě se nic jiného ani dělat nedá (pokud nechceš skončit u chocholouška) :zed:.

Příspěvek upraven 10.02.17 v 13:55

Uživatel je onlineBebepe
Kecalka 191 příspěvků 10.02.17 11:58

Presne tohle jsem tady resila pred par dny. Muj nema zachvaty vzteku, ale kdyz se mu cokoli nelibi, nebo neni po jeho tak zacne knourat…a vydrzi to opravdu dlouho a delal to nonstop (kazdou hodinu min. 5×). Vazne pomohlo poslat ho za dvere. Kdyz zacal knourat, rekla jsem mu ze tohle se nedela…blablabla a poslala ho knourat za dvere ( nejsou zavrene). Tam chytil hysterak a chtel se vratit ke mne do obyvaku. Rekla jsem, ze vratit se muze az se uklidni…stacilo par dni a je jako vymeneny. Vcera sel za dvere jen 1× a odesel tam sam kdyz zacal knourat, ani jsem nemusela nic rikat. Byl tam asi pul minuty a vratil se s usmevem.

Halibar
Kelišová 6359 příspěvků 10.02.17 12:12

A co když se dítě nechce nechat odvést ( ne odvézt :roll: ) do pokoje? To ho tam mám táhnout za ruku násilím?
U nás nejsou záchvaty vzteku, ale pláče. To je horší jak vztek

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.17 12:13

Tak pokud jste doma, tak ho normálně napodob. U nás to občas zabere. Jak začne mňančet, tak to začnu dělat taky aby se viděl jaký je to hnus. Pak se většinou začneme smát. Teď teda už je větší a když ho napodobím, tak se urazí a odejde. taky dobré :jazyk: :jazyk: :jazyk: mám pokoj.
A nebo ignorace. Zjistí, že si ho nikdo nevšímá a přestane. Ale musíš vydržet. ne že budeš půl hodiny ignorovat a pak začneš konat.

paandatko
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 4 inzeráty 10.02.17 12:13

U nas to same. Jako u ostatnich odnesu za dvere..s nim byt nemuzu, to bych ho asi pretrhla, tak se jdu vzdy vydychat a on pak dojde a je klid..venku neporadim, snazim se odvest pozornost, nekdy zabere, nekdy ho musi s revem a kopajiciho odnest domu..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama