Můj "ex" mě pomlouvá s přítelovo "ex"

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.11.21 11:05

Můj "ex" mě pomlouvá s přítelovo "ex"

Ahoj, ráda bych se s Vámi podělila o svůj příběh a třeba mi poradíte, jak je odpálkovat.
V květnu jsem nastoupila jako projektový manažer do firmy (technika, takže jsem jediná žena v celém našem úseku). Nikdo, až na jednoho kolegu se semnou moc nebavil, musela jsem si vybudovat pozici… No, takže jsem byla ráda, že se semnou aspoň někdo baví. Až to začalo přecházet ve flirtování, já byla v té době po těžkém rozchodu, kdy jsem musela bývalého vyplatit z hypotéky a táhlo se to. Najednou jsem byla ráda, že na mě je někdo hodný a pozorný. Tak mi ani nevadilo, že je o 4 roky mladší a bydlí s rodiči, kterým nic neplatí a víceménně se doma chová jako kluk u maminky. Měl ovšem přítelkyni. Takže jsem zcela logicky řekla, že pokud mezi námi má něco vzniknout, tak jedině po tom, co si vyřeší svůj vztah. Týden na to mi řekl, že se rozešel. Měsíc a něco jsme spolu byli. Pak jsem zjistila, že ten rozchod byl vlastně jen pauza. A že se rozhodl pro druhý vztah, protože já jsem až příliš ambiciozní a sebevědomá, kdežto ona ho potřebuje a nedokáže bez něj fungovat a že je to pro něj moc těžké, ale musí takhle. Ok, nějak jsem se z toho oklepala, měla menší románek, když o tom zjistil, zblednul prý a celé dopoledne nepromluvil. Mezitím jsem si začala rozumět s kolegou, opravdu tak, jak jsem si nikým dosud nerozumněla. On byl také čerstvě po rozchodu, 2,5 roku vztahu, kdy se viděli sotva jednou týdně a byli spíše kamarádi. My dva jsme se celou dobu bavili jako kamarádi, psali si celé dny, navzájem se podporovali, až nám oběma došlo, že v tom je něco víc. Nyní spolu jsme, nikdy jsem tak přirozený vztah, kdy si dva tak skvěle rozumí nezažila. Jenže ex a ex se nějkým způsobem znají - možná díky práci. A začali nás krutě pomlouvat, stylem, že jí napsal, že třeba neberu prášky a vysmívají se tomu, že brzo budeme vozit kočár, ona mi psala, že mě můj přítel ničím neobohatí a že jsem namyšlená snobka a kráua s iPhonem a dokonce ví i to, že mám doma saunu apod. Ona bydlí také u rodičů (jsme stejně staré, 27 let) a uráží mě, že prý jsem si vše vysouložila - musela jsem zaplatit vše a vyplatit bývalého do poslední koruny - a mě to uráží a chtěla bych jim to nějak vrátit, i když je to pod mou úroveň, ale prostě, nějak si ulevit, nedokáži se tomu jen tak zasmát, když o mě po lidech šíří oni dva takové bludy…
Díky za přečtení :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36792
15.11.21 11:23

Nestřídáš ty chlapy nějak často??? Jinak bych si nepříjemné lidi blokovala nebo je posílala do…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4349
15.11.21 11:24

No jak to rici… tyhle kecy bych ignorovala, ale za pul roku obskocit dva kolegy v praci… no budes to mit tezke a za pomluvy ohledne iPhonu bych byla vlastne jeste rada. A to ze jsi si vse vysoulozila, no kdyz si udelas v nove firme takove entree tak se nediv :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2389
15.11.21 11:26

Nedělala bych nic, až uvidí, že tě to nežere tak přestanou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.21 11:27
@hospodki píše:
No jak to rici… tyhle kecy bych ignorovala, ale za pul roku obskocit dva kolegy v praci… no budes to mit tezke a za pomluvy ohledne iPhonu bych byla vlastne jeste rada. A to ze jsi si vse vysoulozila, no kdyz si udelas v nove firme takove entree tak se nediv :nevim:

Tak první mě odkopnul. Jako kus hadru. Nikoho nesvadim, ani jsem nikdy nesváděla. S druhým spolu normálně chodíme. :nevim:
Nehledě na to, že ona i on ví, že to není pravda. Pracovala jsem v cizině, mám dobře rozjetou kariéru …

• Citovat
  • Nahlásit
4349
15.11.21 11:35
@Anonymní píše:
Tak první mě odkopnul. Jako kus hadru. Nikoho nesvadim, ani jsem nikdy nesváděla. S druhým spolu normálně chodíme. :nevim:
Nehledě na to, že ona i on ví, že to není pravda. Pracovala jsem v cizině, mám dobře rozjetou kariéru …

Zavist je sv.na. Osobne bych druhy vztah na pracovisti neprovalila takhle brzy po krachu jednoho. POkud jsi v nadrizene pozici, tak bych asi kontaktovala soukrome nejakeho kouce nebo poradce co se orientuje na vtahy na pracovisti. Ja ze sve pozice bych to resila pres sveho nadrizeneho a HR, takova mame pravidla ve firme. Ale jsme korporat o stovkach zamestnancu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7684
15.11.21 11:37

Myslím, že pokud tě budou chtít pomlouvat, tak to budou dělat. Jestli s nima budeš nějak bojovat, tak je to bude víc bavit a bude to pořád dokola.. Nejlepší je asi to ignorovat a doufat, že je to omrzí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
15.11.21 11:41

Ignorovat - ono to tu protistranu baví pouze tehdy, má-li nějakou zpětnou vazbu. Když to budeš ignorovat a usmívat se na ně, přestane je to bavit… Jen hloupá závist, nic víc.
No tak máš iPhone a saunu, a? Můžou si telefon taky koupit a saunu pořídit, nějaký problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1122
15.11.21 11:50

1. Co je v domě, není pro mě. Stokrát prověřená pravda.
2. Kde není publikum, není divadlo. Takže na ex nijak nereagovat a ono je to přejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
732
15.11.21 11:54

Tvl, dnes je to tu samej kandidat na literarni cenu, to jsou romany, to se neda cist :lol: ty myslenkovy pochody jsou pro me naprosto nepochopitelny… na jednu stranu inteligentni zena, ktera si vybuduje svoji pozici na pracovisti tvrdou praci a na druhou stranu male dite, co si dela hlavu s tim, ze ji nekdo pomlouva :lol: tohle nezeru, sorry jako
ale jestli mas skutecne mozek (a ne neco jinyho :lol: ) na to, abys v 27 letech dokazala vyplatit ex z hypoteky, mit vlastni bydleni, iPhone a saunu, tak musis mit i nejaky minimum mozkovych bunek na to, aby sis dokazala poradit :palec: drzim palce :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4069
15.11.21 12:25

Že si o tobě budou lidé povídat, když to takhle střídáš, se asi dalo očekávat. Jak se o tom románku dozvěděli v práci? Třetí kolega? Takže bych hlavně přestala lovit mezi svými kolegy, pak se nemůžeš divit, že se všichni zznají a řeší tvůj milostný život. Taky znám protějšky většiny svých bývalých kolegů, to je snad normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4069
15.11.21 12:30

A proboha nijak se nemsti. Ignoruj to a po čase je to přestane bavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2498
15.11.21 12:38
@Anonymní píše:
Nehledě na to, že ona i on ví, že to není pravda. Pracovala jsem v cizině, mám dobře rozjetou kariéru …

Nic si z nich nedělej.
Ostatně, logicky vzato, kdyby Tě chtěli chválit, tak se s Tebou nerozejdou, že jo. Takže je to vlastně logické, že Tě pomlouvají :D. Dělám si legraci.
Nic si z nich nedělej, prosím Tě, žij si hezky svůj život. S pomluvami nic moc nenaděláš, kromě toho, že bys je žalovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2498
15.11.21 12:40
@JitulkaJ píše:
Tvl, dnes je to tu samej kandidat na literarni cenu, to jsou romany, to se neda cist :lol: ty myslenkovy pochody jsou pro me naprosto nepochopitelny… na jednu stranu inteligentni zena, ktera si vybuduje svoji pozici na pracovisti tvrdou praci a na druhou stranu male dite, co si dela hlavu s tim, ze ji nekdo pomlouva :lol: tohle nezeru, sorry jako
ale jestli mas skutecne mozek (a ne neco jinyho :lol: ) na to, abys v 27 letech dokazala vyplatit ex z hypoteky, mit vlastni bydleni, iPhone a saunu, tak musis mit i nejaky minimum mozkovych bunek na to, aby sis dokazala poradit :palec: drzim palce :lol:

Souhlasím, ale na druhou stranu není žádným tajemstvím, že dobře finančně zajištění nebývají zrovna ti inteligentní. Znám chlapa, který se sotva umí podepsat, a vlastní několik nemovitostí v krajském městě. ;) :)
To je jen taková dodatková glosa, nic proti zakladatele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23682
15.11.21 14:27

Nedělej vůbec nic. Přehlížej je, tím je naštveš nejvíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat