Reklama

Můj manžel má šest let milenku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ditulinka
Kecalka 115 příspěvků 20.02.17 12:59
Můj manžel má šest let milenku

Zdravím Vás všechny. :)
Nechala jsem kamarádku, aby přidala sem do diskuze můj dotaz, protože zde nemám účet a nechtěla jsem čekat, až sem svůj problém budu moct vložit.
A teď k problému - před dvěma lety jsem se seznámila se svým dnes už manželem. Jsem o deset let starší než on (já 41), mám už tři děti z předchozího manželství, ale prostě jsem se do něj bláznivě zamilovala. Je to krásnej chlap, takovej ten typ, po kterým se otočí každá holka, ale zároveň moc fajn. Dali jsme se dohromady, loni v červenci jsme se brali a v září se nám narodila zdravá holčička - jeho první dítě.
Už když jsem do toho vztahu šla, říkala mi jeho bývalá přítelkyně, ať si dávám pozor, že je to sr. áč, co mě bude akorát podvádět a takový podobný řeči, ale brala jsem to jen jako závistivý kecy. První rok jsem absolutně neměla důvod o něm pochybovat, věděla jsem takřka o každým jeho kroku, hned z práce jezdil domů, akorát byl teda na můj vkus až moc často na mobilu, ale vždycky říkal, že píšou kámoši.
Abych to shrnula - včera odjel do práce a nechal doma mobil, ten mu pípnul a já jsem viděla, jak mu jakási slečna posílá svojí nahou fotku. Vlezla jsem mu do mobilu, protože znám jeho kód, a strávila jsem celý odpoledne tím, že jsem četla, co si spolu píšou. Zjistila jsem, že s touhle slečnou udržuje poměr už skoro šest let(!!!), tedy ještě dávno předtím než jsme se vůbec poznali, a že s ní tak podváděl své dvě bývalé, ale i mě snad od první minuty našeho vztahu. A to celkem pravidelně. Výjimka byla, když slečna měla přítele, to se nescházeli, protože ona nechtěla, ale teď už je to opět ve starých kolejích. A co hůř, kdyby ho uháněla ona, ok, přežila bych to, že mu dělá dobře, že se o něj zajímá mladá holka (je jí 23), jenže ona mu sama od sebe nepíše vůbec. Píše jenom on jí - aspoň poslední rok. A to klidně i ve tři hodiny ráno, když já třeba kojím. Chce po ní fotky, videa, píše jak se na ní těší, co všechno by jí udělal a že už to bez ní nevydrží… Nechápu vůbec nic. Hlavně to, že to trvá už takovou dobu. Dokonce jí i utěšoval, když se tedy rozešla se svým přítelem. Mám z jejich konverzace, když pominu tu o sexu, pocit, že on jí má rád a záleží mu na ní. U ní mám ten samý dojem, akorát s tím rozdílem, že se snaží si hrát na ledovou královnu. Píšou si totiž takřka pořád - a dokonce když ona byla zadaná, on na ní žárlil, aspoň co jsem tak vyčetla. A o to je to pro mě horší. Každopádně už chápu, proč jsem onehdy našla v bytě dlouhé blond vlasy (já mám rezavé mikádo) a proč poslední půlrok jezdí z práce pravidelně v pondělí, středu a čtvrtek později.
Teď nějak vůbec netuším, co mám dělat. Odejít od něj nechci, ale přijde mi, že všechno pro mě teď nějak ztratilo význam… Děkuji všem za rady. :srdce:
 J.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 51 Další »

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3413 příspěvků 20.02.17 13:07
@ditulinka píše:
Zdravím Vás všechny. :)
Nechala jsem kamarádku, aby přidala sem do diskuze můj dotaz, protože zde nemám účet a nechtěla jsem čekat, až sem svůj problém budu moct vložit.
A teď k problému - před dvěma lety jsem se seznámila se svým dnes už manželem. Jsem o deset let starší než on (já 41), mám už tři děti z předchozího manželství, ale prostě jsem se do něj bláznivě zamilovala. Je to krásnej chlap, takovej ten typ, po kterým se otočí každá holka, ale zároveň moc fajn. Dali jsme se dohromady, loni v červenci jsme se brali a v září se nám narodila zdravá holčička - jeho první dítě.
Už když jsem do toho vztahu šla, říkala mi jeho bývalá přítelkyně, ať si dávám pozor, že je to sr. áč, co mě bude akorát podvádět a takový podobný řeči, ale brala jsem to jen jako závistivý kecy. První rok jsem absolutně neměla důvod o něm pochybovat, věděla jsem takřka o každým jeho kroku, hned z práce jezdil domů, akorát byl teda na můj vkus až moc často na mobilu, ale vždycky říkal, že píšou kámoši.
Abych to shrnula - včera odjel do práce a nechal doma mobil, ten mu pípnul a já jsem viděla, jak mu jakási slečna posílá svojí nahou fotku. Vlezla jsem mu do mobilu, protože znám jeho kód, a strávila jsem celý odpoledne tím, že jsem četla, co si spolu píšou. Zjistila jsem, žes touhle slečnou udržuje poměr už skoro šest let(!!!), tedy ještě dávno předtím než jsme se vůbec poznali, a že s ní tak podváděl své dvě bývalé, ale i mě snad od první minuty našeho vztahu. A to celkem pravidelně. Výjimka byla, když slečna měla přítele, to se nescházeli, protože ona nechtěla, ale teď už je to opět ve starých kolejích. A co hůř, kdyby ho uháněla ona, ok, přežila bych to, že mu dělá dobře, že se o něj zajímá mladá holka (je jí 23), jenže ona mu sama od sebe nepíše vůbec. Píše jenom on jí - aspoň poslední rok. A to klidně i ve tři hodiny ráno, když já třeba kojím. Chce po ní fotky, videa, píše jak se na ní těší, co všechno by jí udělal a že už to bez ní nevydrží… Nechápu vůbec nic. Hlavně to, že to trvá už takovou dobu. Dokonce jí i utěšoval, když se tedy rozešla se svým přítelem. Mám z jejich konverzace, když pominu tu o sexu, pocit, že on jí má rád a záleží mu na ní. U ní mám ten samý dojem, akorát s tím rozdílem, že se snaží si hrát na ledovou královnu. Píšou si totiž takřka pořád - a dokonce když ona byla zadaná, on na ní žárlil, aspoň co jsem tak vyčetla. A o to je to pro mě horší. Každopádně už chápu, proč jsem onehdy našla v bytě dlouhé blond vlasy (já mám rezavé mikádo) a proč poslední půlrok jezdí z práce pravidelně v pondělí, středu a čtvrtek později.
Teď nějak vůbec netuším, co mám dělat. Odejít od něj nechci, ale přijde mi, že všechno pro mě teď nějak ztratilo význam… Děkuji všem za rady. :srdce:
J.

Proč s ním chceš zůstat? Nevím, koho je byt/dům, ale sbalila bych mu nebo sobě saky paky a pápá

Příspěvek upraven 20.02.17 v 13:08

ka2ka
Extra třída :D 12673 příspěvků 1 inzerát 20.02.17 13:07

Dělat že to nevíš když se nechceš rozcházet

eluv
Echt Kelišová 7956 příspěvků 20.02.17 13:08

@ditulinka tak to bych nedala…stejně už mu nemůžeš verit :? Odešla bych

svycarka
Echt Kelišová 7533 příspěvků 20.02.17 13:09

@ditulinka tak odejit nechces, takze asi nezbyva nez byt „stastni“ ve trech ;) Urcite bych mu ovsem sdelila, ze o slecne vim… 6 let je dlouha doba, necekala bych, ze se ji vzda. Pokud cool, muzete byt s dotycnou i kamosky - ze tveho prispevku mi totiz prijde, ze jsi tak nejak smirena :think:

Niny
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 20.02.17 13:13

Podle mého: srovnej si v hlavě co chceš.
Pokud s ním chceš zůstat i s tím vším: neřeš to.

Pokud jsi připravená na rozchod, zkus si s ním o tom v klidu promluvit. Uvidíš co ti k tomu řekne. Ale riskuješ, že odejde… nevím. Já znám několik vztahů, které fungují i s milenkou / milencem o němž partner ví a svým způsobem ho toleruje.

Aneta_0
Kecalka 152 příspěvků 20.02.17 13:14

@ditulinka tak jestli to trvá takhle dlouho a s tebou začal zároveň po 4 letech co začal s ní, očividně spolu nechtějí žít, ale pouze užívat. Ty jsi ta se kterou chce být. Každopádně bych mu řekla, že o ní víš. Taky si myslím, že ze tvého příspěvku vypadá, že jsi s tím smířená, tak bych to nechala tak. Jen bych mu řekla, že o ní víš. Hodně štěstí :hug:

Ice79
Závislačka 2574 příspěvků 20.02.17 13:17

No ty brďo… 8o Tak to bych asi tězko rozdýchala. Ten musí mít povahu jak z učebnice. :zed: A jak se chová k tobě, taky tě zahrnuje láskou?

Berousik
Nadpozemská drbna 26548 příspěvků 20.02.17 13:20
@Aneta0 píše:
@ditulinka tak jestli to trvá takhle dlouho a s tebou začal zároveň po 4 letech co začal s ní, očividně spolu nechtějí žít, ale pouze užívat. Ty jsi ta se kterou chce být. Každopádně bych mu řekla, že o ní víš. Taky si myslím, že ze tvého příspěvku vypadá, že jsi s tím smířená, tak bych to nechala tak. Jen bych mu řekla, že o ní víš. Hodně štěstí :hug:

hm a nebo ta, která mu udělá doma servis, aby se mohl věnovat milence s čistýma trenkama.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 13:22

Znám muže, který je podruhé ženatý, dvě děti z předchozího manželství, se současnou má jedno, vždy měl milenky, dlouhodobé i krátkodobé vztahy.
svou současnou ženu, přestože nikdo neví zda jí byl někdy věrný, by ani po deseti letech co jsou spolu neopustil, přestože na nevěru mu přišla, ne jednou, nezabalila mu kufry, jsou spolu nadále.
jak píšeš, přitažlivý, milý, okouzlující, chyba je že nedokáže být věrný. Je jen na tobě jak se k tomu postavíš.

Ice79
Závislačka 2574 příspěvků 20.02.17 13:24
@Berousik píše:
hm a nebo ta, která mu udělá doma servis, aby se mohl věnovat milence s čistýma trenkama.

To je pravda. On je vlastně neskutečně chytrý!

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 13:28

Když odejít nechceš, tak není co poradit. :nevim: Když nechal doma mobil, musí mu být jasné, že už všechno víš. Jen čeká co bude. :nevim:

welovefashion
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 94 inzerátů 20.02.17 13:31

Nezáviděníhodná situace, pokud s ním chceš být ale zároveň nechceš aby byl s milenkou, tak mu řekni, že to víš, dej mu lhůtu třeba týden, aby si rozmyslel co chce a co je mu přednější, a pak ať ukončí poměr s milenkou nebo ať si sbalí věci, ale musíš být připravená i na variantu, že odejde :-(

asi bych po něm i chtěla důkaz, že to opravdu ukončil, je to fakt smutný

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18132 příspěvků 20.02.17 13:31

@Paola21 Než začneš slídit, měla by sis ujasnit, co uděláš, až vyslídíš. Ty odejít nechceš, takže jaké máš možnosti: budeš to v sobě dusit, to se dlouhodobě nedá, vztah půjde do háje tak jako tak. Nebo to na ně vybalíš, pravděpodobně nebude moc zapírat, bude to zas na tobě, jestli to vydržíš s ním být nebo nevydržíš. V obou případech je to konec iluzím, konec vztahu, konec důvěry. Podle mě je jediné důstojné řešení a to je odchod, jenomže se čtyřmi dětmi se to lehko řekne. Kdy už ženské pochopí, že slíděním v telefonech ublíží jen samy sobě.

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 13:34
@hanka.br. píše:
@Paola21 Než začneš slídit, měla by sis ujasnit, co uděláš, až vyslídíš. Ty odejít nechceš, takže jaké máš možnosti: budeš to v sobě dusit, to se dlouhodobě nedá, vztah půjde do háje tak jako tak. Nebo to na ně vybalíš, pravděpodobně nebude moc zapírat, bude to zas na tobě, jestli to vydržíš s ním být nebo nevydržíš. V obou případech je to konec iluzím, konec vztahu, konec důvěry. Podle mě je jediné důstojné řešení a to je odchod, jenomže se čtyřmi dětmi se to lehko řekne. Kdy už ženské pochopí, že slíděním v telefonech ublíží jen samy sobě.

Nemyslím si, že by zakladatelka slídila, jak urážlivě píšeš. A překvapí to asi každého, kdo na něco takového narazí. A taky nesouhlasím, že ublížila jen sama sobě. Myslím, že docela dost prozřela a je dost stará na to, aby věděla co s tím udělat dál. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 51 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama