Můj manžel, jeho rodina a jeho ex

Anonymní
13.6.15 23:13

Můj manžel,jeho rodina a jeho ex

Předem přeji všem pěkný večer :kytka:
Jdu(34let) se k Vám poradit co dělat s moji-naší situací a poprosím o anonym, moc děkuju :kytka:
Takže k mému problému co mě hlodá a nedovolí spát…zítra se blíží den, kdy můj manžel(5Olet) pojede s naší dcerou(11měsíců) za svoji rodinou. Já tam poslední dobou nerada jezdím, sama nevím proč, nic špatného mi neudělali naopak ale nevím no, ten pocit, všechno sevřený, nevím co se stalo. A taky si od dcery odpočinu trošku :srdce: Takže tam jede manžel a naše dcera. Nebylo by na tom nic strašného, pokud by jel navštívit svoji dceru a svá vnoučata jenže! situace je taková, že ve skutečnosti sice jede navštívit svoji dceru ale zároven' i svoji ex a to z toho důvodu, že jeho dcera je u své maminy hodně často a tak můj manžel ačkoliv mi řekne, že jede za dcerou, automaticky jede rovnou ke své ex kde se dcera a vnoučata nachází. Ani na tom by nebylo nic až tak divného ale pozor :mrgreen: už se dostáváme k jádru problému ;)
Je to ex kdo naši dceru přebaluje, je to ex kdo naši dceři dává svačinku, jeto ex kdo naši dceru dá ven na deku a hraje si s ní a bohužel je to ex kdo chodí s manželem s kočárkem na procházku :?
Ano! :mrgreen: ex naši dceru ustrojí a společně s mým manželem jedou zahrát komedii celé vesnici nooo :roll: jooo :pankac: a ještě se staví u jedné známé na kafíčko, takže cizí paní kterou vůbec neznám naši dceru pohupuje na klíně a chová si jí :roll: ale to je to nejmenší, prostě mě se..re, že semnou na procházku nejde a celkově ani nemá zájem semnou nikam chodit ale jak se řekne slovo obce, kde jeho rodina žije, přetrhl by se blahem trouba jeden! :roll:
Ale já s jeho ex nemám žádný problém, fungujeme bez problému, navštěvujeme se, slavíme svátky a byla to ona, kdo mi sehnal přes bazoš postýlku, mantinel do postýlky, nebesa…jako ona je docela fain nemůžu si na ní stěžovat ale poslední dobou mám takový pocit, jestli jsem si jí nepustila až moc k tělu no :? začíná mi být úzko z toho, jak se má k naši dceři, přitom by jsem měla být ráda ale poslední dobou je mi z toho divně. Vím, že mi napíšete, že manželovi k jeho rodině nemám dceru pujčovat ale to nejde, nemůžu mu zakázat stýkat se s dcerou a ona má také právo vidět svoji ségruši a má jí moc ráda :srdce:
Další věc a problém je ten, že jezdím jednou za 14dní na 3dny k prarodičům, aby si manžel trochu od nás odpočinul(sem blbka, vím to :mrgreen: ) ale už si neuvědomuje, že mi tam začíná druhé kolo jako je úklid, zahrádka, starání se o malou a večer padnu na ústa! K smíchu je, že když dorazim domů, panáček neumyje ani podělané nádobí no ale zase ho tam moc není a už při vybalování poslouchám, že celou tu dobu co jsme pryč se nekoupal, neholil, skoro nic nejedl a nemohl spát(asi steskem co :think: :mrgreen: ) a je vlastně tak moc unavenýýý! :zed: -to má z toho nicnedělání, to hold člověka unaví celé dny chrápat, že jo :roll:
Zítra jede odpoledne s malou za,,dcerou,, a já mám depku jako prase :?
Jo je to materiál a ted' mi prosím poradte co s tím nebo ho hodím do sudu a šoupnu do řeky! :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13.6.15 23:17

Co chceš poradit? Prožíváš stejné emoce jako každá matka, která se musí vyrovnat s tím, že jsou rodinné vztahy složitější. Buď ráda, že máš o dítě postaráno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20854
13.6.15 23:19

Jestli tě to tak štve, tak jezdi s manželem. Asi byste sotva ve třech vozili kočárek po vesnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1130
13.6.15 23:20

:mrgreen: Promiň, ale mi to přijde jako groteska když si to představím. A napadá mně jedině, neměla jsi být tak blbá a brát si tak starého chlapa. :roll: Jako nevím, ale dovedeš si představit s ním takto žít dalších 15let třeba a vychovávat dítě, když už ti v roce dítěte tak leze na nervy? Mám z toho jednoduše pocit, že se svoji ex v podobném věku (což předpokládám že je) by mu bylo lépe. A tobě s někým mladším taky. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.6.15 23:21
@matkabagristy píše:
Co chceš poradit? Prožíváš stejné emoce jako každá matka, která se musí vyrovnat s tím, že jsou rodinné vztahy složitější. Buď ráda, že máš o dítě postaráno.

Já jsem ráda, to je pravda ale hlodá to ve mě…asi jsem nevděčná ale štve mě to a dost :?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.6.15 23:25
@hanka.br. píše:
Jestli tě to tak štve, tak jezdi s manželem. Asi byste sotva ve třech vozili kočárek po vesnici.

To je právě to co potřebuji probrat.To že se mi tam nechce jet a přitom mi tam nikdo nic špatného neudělal no :( ale cítím se poslední dobou hrozně divně když tam mám jet, všechno mám sevřený, je mi zle…

• Nahlásit
  • Citovat
Bondatrova
13.6.15 23:27

Jeho ex má chlapa?
Rozešli se kvůli vztahu k tobě?
Tvému manželovi je 50, kolik je jí?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.6.15 23:29
@berushkacz píše: :mrgreen: Promiň, ale mi to přijde jako groteska když si to představím. A napadá mně jedině, neměla jsi být tak blbá a brát si tak starého chlapa. :roll: Jako nevím, ale dovedeš si představit s ním takto žít dalších 15let třeba a vychovávat dítě, když už ti v roce dítěte tak leze na nervy? Mám z toho jednoduše pocit, že se svoji ex v podobném věku (což předpokládám že je) by mu bylo lépe. A tobě s někým mladším taky. :nevim:

Groteska :think: no to máš pravdu, komedie hadr :pankac: ale on manžel není špatný člověk, to zase ne, celkem si rozumíme ale asi máš pravdu v tom, že je mezi námi dost velký rozdíl a každý máme svůj názor daný věkem. Ale tak strarý chlap to snad ještě není ne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.6.15 23:31
@Bondatrova píše:
Jeho ex má chlapa?
Rozešli se kvůli vztahu k tobě?
Tvému manželovi je 50, kolik je jí?

Ano, jeho ex má chlapa ale ten momentálně je mimo ČR a přijede asi tak za měsíc.
Ne, nerozešli se kvůli mě ale když byl v rozvodovém řízení, tak jsme se poznaly.

• Nahlásit
  • Citovat
1130
13.6.15 23:31
@Anonymní píše:
Groteska :think: no to máš pravdu, komedie hadr :pankac: ale on manžel není špatný člověk, to zase ne, celkem si rozumíme ale asi máš pravdu v tom, že je mezi námi dost velký rozdíl a každý máme svůj názor daný věkem. Ale tak strarý chlap to snad ještě není ne ;)

No pro mně jo :lol: (je mi taky 34), připadala bych si jako chodit se svým otcem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bondatrova
13.6.15 23:33
@berushkacz píše:
No pro mně jo :lol: (je mi taky 34), připadala bych si jako chodit se svým otcem :lol:

Moje sestřenice má 35 roků a čeká dítě s šedesátníkem a klape jim to…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.6.15 23:38
@Bondatrova píše:
Moje sestřenice má 35 roků a čeká dítě s šedesátníkem a klape jim to…
:kytka: tak at' vše dobře dopadne :)
A jinak máš pravdu, o věku to není, spíš o tom jak si ti dva,,sednou,,
  • Nahlásit
  • Citovat
1130
13.6.15 23:40
@Bondatrova píše:
Moje sestřenice má 35 roků a čeká dítě s šedesátníkem a klape jim to…

Tak jako jo, ale to ta daná to tak musí mít, já ač říkám nikdy neříkej nikdy si myslím, že to pro mně není tak starý muž, že bych se do takového nezamilovala. :nevim:
A zakladatelka evidentně spokojená není… a ta tvoje sestřenice jak píšeš zatím ČEKÁ dítě, po narození se to že jim to klape může dost změnit… ale je to o lidech 60letý může být jako 40 a 40letý se může chovat jako starý dědek a mít i takové názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.6.15 23:45
@berushkacz píše:
Tak jako jo, ale to ta daná to tak musí mít, já ač říkám nikdy neříkej nikdy si myslím, že to pro mně není tak starý muž, že bych se do takového nezamilovala. :nevim:
A zakladatelka evidentně spokojená není… a ta tvoje sestřenice jak píšeš zatím ČEKÁ dítě, po narození se to že jim to klape může dost změnit… ale je to o lidech 60letý může být jako 40 a 40letý se může chovat jako starý dědek a mít i takové názory.

Spokojená :think: no jak se to vezme.
Začalo mi vadit, že když manžel odjede za svoji dcerou a vnoučatama, tak o naši dceru se komplet stará jeho ex. Vadí mi, že hrají komedii celé vesnici. A vadí mi, že se s tím manžel ještě všude chlubí. Kdyby raději držel pant, udělal by lépe :roll:
Jinak by to bylo tak nějak ok.

• Nahlásit
  • Citovat
390
13.6.15 23:50

Když se ti tam nechce, tak to to máš asi vyřešené, že jo.. zůstane to takhle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama