Můj milenec je partner mé známé

Anonymní
30.5.15 16:13

Můj milenec je partner mé známé

Ahoj holky, mám milence, on má partnerku a dvě děti. Já jsem sama a mám jedno dítě. Jsme oba ze stejného (malého) města a známe se už dlouho, znám se i s jeho partnerkou. Občas se s ní potkám na hřišti a pokecáme. Už kdysi mi projevoval náklonnost, ale pak jsem si našla přítele a on přítelkyni takže se naše cesty rozešly. Nedávno, když jsem se s přítelem rozešla, mi začal psát SMSky. No prostě abych to urychlila skončili jsme spolu v posteli a hodláme v tom pokračovat.

Potkávám je i společně, poprvé to bylo divné, ale teď mi to tak ani nepříjde. Podotýkám, že do něj nejsem zamilovaná, prostě si chci jen užít a v žádném případě nechci aby rodinu opustil.

Moje otázka zní: znaly jste milencovu manželku (přítelkyni)? A jaké pro vás bylo s ní mluvit, potkávat je spolu?

Děkuji za zachování anonymu

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

126
30.5.15 16:20

Pokud si někdo nedělá jenom legraci, třeba proto, že se nudí, tak ti řeknu, že musíš mít asi silný žaludek… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
320
30.5.15 16:21

Kdysi v 16, mladá a blbá… kluk měl holku a podváděl ji se mnou. Taky jsem ji znala a dodnes se občas potkáme a popovídáme si. Kdysi to byl hodně divný pocit, ale už je to skoro 10 let, tak jsem na to zapomněla. Tehdy jsem to ukončila po 5 schůzkách, protože jsem s tím nemohla žít a nechtěla jsem být na 2. koleji. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kolik
30.5.15 16:21
@Miryam píše:
Pokud si někdo nedělá jenom legraci, třeba proto, že se nudí, tak ti řeknu, že musíš mít asi silný žaludek… 8)

Ja bych to napsal o dost jinak, ale asi by to zmizelo, jako nevhodny prispevek…

• Citovat
  • Upravit
33197
30.5.15 16:27

Uf…Tak na tohle bych tedy žaludek neměla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.15 16:28

@Aerith Mě to ale vůbec nevadí, že jsem ta druhá. Nemusím mu vařit, prát, jen jednou za čas příjde, užijem si a jde zase domů. Plně mi to vyhovuje. A navíc on si našel mě, ne já jeho, tak proč bych se měla cítit blbě? A nedělejte tu ze mě bezcitnou mrchu, to fakt nejsem.

• Nahlásit
  • Citovat
brko
30.5.15 16:31
@kolik píše:
Ja bych to napsal o dost jinak, ale asi by to zmizelo, jako nevhodny prispevek…
:potlesk: :potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
Bondatrova
@Anonymní píše:
@Aerith Mě to ale vůbec nevadí, že jsem ta druhá. Nemusím mu vařit, prát, jen jednou za čas příjde, užijem si a jde zase domů. Plně mi to vyhovuje. A navíc on si našel mě, ne já jeho, tak proč bych se měla cítit blbě? A nedělejte tu ze mě bezcitnou mrchu, to fakt nejsem.

Ty jsi nezadaná. On je zadaný. Ty nikomu neubližuješ.
Nemyslím si, že bys byla mrcha. Navíc bereš jí ho? Nebereš. Tak co.

• Nahlásit
  • Citovat
33197

Každý at si dělá co chce… :kytka:

Já bych nemohla tu manželku znát, mluvit s ní,… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.15 16:34
@Bondatrova píše:
Ty jsi nezadaná. On je zadaný. Ty nikomu neubližuješ.
Nemyslím si, že bys byla mrcha. Navíc bereš jí ho? Nebereš. Tak co.

No, já to tak taky beru. Řekla jsem mu hned, že ode mě víc čekat nemůže. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.5.15 16:37
@WERISKA píše:
Každý at si dělá co chce… :kytka:Já bych nemohla tu manželku znát, mluvit s ní,… :nevim:

My jsme se ale znaly už předtím, tak snad s ní nemůžu úplně přestat mluvit, to by jí bylo hned něco podezřelého.

• Nahlásit
  • Citovat
555
30.5.15 16:41

No co Ti říct? že jsi hustá… abych nebyla sprostá  :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16774
30.5.15 16:45
@Anonymní píše:
My jsme se ale znaly už předtím, tak snad s ní nemůžu úplně přestat mluvit, to by jí bylo hned něco podezřelého.

No- urcite oceni, zes s ni neprestala kamaradit, az se to dozvi. ;) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.15 16:45

To tu fakt není nikdo, kdo by zažil něco podobného a s kým bych si o tom mohla pokecat? :(

• Nahlásit
  • Citovat
L92
30.5.15 16:47

A oni mají v pohodě vztah? Jsem to pochopila tak, že je mu s ní asi fajn, měnit to nehodlá a prostě si rád užije bokem.
Hlavně to dělejte tak, aby na to nepřišla, dost možná jste teď spokojeni všichni tři (ona v sladké nevědomosti), tak aby nebylo po spokojenosti.
Má takto jenom tebe? Kdyby sis někoho našla, byl by schopen to zkousnout a ukončit to bez emocí?

Příspěvek upraven 30.05.15 v 16:48

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama