Můj muž je neskutečně tlustý

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.11.21 02:30

Muj muz je neskutecne tlusty

Zdravim, zacinam byt pomalu zoufala. Muj muz je neskutecne tlusty. Uz kdyz jsme se poznali byl muz pri tele, ale nejak extra mi to nevadilo, byl to elegan, ktery o sebe dbal, byl ke me mily, laskavy. Postupem casu ale pribira a pribira, prestava o sebe dbat, vzhledem k silene vaze uz se elegantne ani neobleka. Nas sex uz je spise parodie a ja se priznam, ze jakekoliv jiskry a chut jsou pryc a me kazdy sex stoji premahani. Miluju ho, snazim se mu pomoci, motivovat ale nic. Nestaci uz nasim detem a tak je vse jen na me a protoze deti jsou akcni “odedru” vse ja protoze on neni schopen a na mniho mist jako treba tobogany uz ani nesmi skrz vahu. Jakekoliv naznaky nepomahaji. Kdyz uz reknu neco “na plnou hubu” urazi se a ma pocit silene krivdy. Vaha ale uz jde do obrich cisel. Vadi mi to, bojim se o nej, a priznam se ze uz se za nej zacinam stydet kdykoliv se chce vyslect do plavek, mdyz jsme na navstevach desim se ze si nekde sedne na zidli a ta se pod nim propadne atd. Too vse ale dle vseho trapi jen me on to ma na haku a no stress… bohuzel jeho navyky zacinaji ovlivnovat deti a ackoliv ja se snazim jist zdrave a ukazivat detem tu spravnou cestu on jde zcela jinak. Uz nevim co s tim ani nevim zda mi poradite asi se mozna jen potrebuji vykecat co ja vim :-( nechci se rozvadet apod rada bycb mu pomohla ale prijde mi ze jakekoliv snahy z me strany jsou zbytecne

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1011
1.11.21 03:30

Kolik meri, kolik vazi a kolik mu je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11016
1.11.21 05:12

Je dost možný, že s ním hejbnou až první zdravotní potíže a to už bude pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3111
1.11.21 06:48

Musi chtit zhubnout on. I tak je to tezke, kdyz ani nechce, tak je to nemozne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37143
1.11.21 06:50

Obezita je nemoc. Jestli váží třeba 130kg, nebude se mu to shazovat lehce. Že by pomohla jen tvá zdravá strava. Má špatné návyky a chutě zvyklé na určité potraviny.

Nemá bráchu nebo kamaráda, od kterého by to vzal líp? On se třeba vzteká, ale ví, že má problém. Musí se vidět v zrcadle a nosit to všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33755
1.11.21 06:55
@Anonymní píše:
Zdravim, zacinam byt pomalu zoufala. Muj muz je neskutecne tlusty. Uz kdyz jsme se poznali byl muz pri tele, ale nejak extra mi to nevadilo, byl to elegan, ktery o sebe dbal, byl ke me mily, laskavy. Postupem casu ale pribira a pribira, prestava o sebe dbat, vzhledem k silene vaze uz se elegantne ani neobleka. Nas sex uz je spise parodie a ja se priznam, ze jakekoliv jiskry a chut jsou pryc a me kazdy sex stoji premahani. Miluju ho, snazim se mu pomoci, motivovat ale nic. Nestaci uz nasim detem a tak je vse jen na me a protoze deti jsou akcni “odedru” vse ja protoze on neni schopen a na mniho mist jako treba tobogany uz ani nesmi skrz vahu. Jakekoliv naznaky nepomahaji. Kdyz uz reknu neco “na plnou hubu” urazi se a ma pocit silene krivdy. Vaha ale uz jde do obrich cisel. Vadi mi to, bojim se o nej, a priznam se ze uz se za nej zacinam stydet kdykoliv se chce vyslect do plavek, mdyz jsme na navstevach desim se ze si nekde sedne na zidli a ta se pod nim propadne atd. Too vse ale dle vseho trapi jen me on to ma na haku a no stress… bohuzel jeho navyky zacinaji ovlivnovat deti a ackoliv ja se snazim jist zdrave a ukazivat detem tu spravnou cestu on jde zcela jinak. Uz nevim co s tim ani nevim zda mi poradite asi se mozna jen potrebuji vykecat co ja vim :-( nechci se rozvadet apod rada bycb mu pomohla ale prijde mi ze jakekoliv snahy z me strany jsou zbytecne

A k doktorovi na prevent. prohlídky chodí?

Zřejmě už bude mít náběh na cukrovku, vysoký tlak, cholesterol atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
530
1.11.21 07:13

Řekni mu, ať si otočí situaci a ukaž mu z internetu nahé obézní ženy. Myslím, že se oklepe. Dojde mu ( snad ) co s nim zazivas v posteli.
Druhá věc je zdravotní stav. Chodí k lékaři? Možná i z úst dr by si něco vzal.
Budeš to mít těžký.
Vůbec se ti nedivím, že te to štve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2461
1.11.21 07:16
@Anonymní píše:

Nechceš se rozvádět, ale stejně asi budeš muset. Když s druhým nic nehne, nastává čas na sebezáchranu, aby nestáhl do sr… i tebe a hlavně děti. Paradoxně asi čím dřív, tím líp, ale to se většině lidí nepovede, většinou čekají, doufají, snaží se pomoct… a sami to odnesou o to víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7310
1.11.21 07:17

Závislost na jídle je jakákoli jiná závislost. Je potřeba postupně najít jiné zájmy, než jidlo. Na Fb je skupina Kalorické tabulky a jsou tam různé příběhy lidi. A na zadávání do KT se dá zvyknout. Když si zada do aplikace údaje o sobě, vypočítá mu to optimální denní příjem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1357
1.11.21 07:47

A kolik váží?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8100
1.11.21 07:47

Dej mu k Vánocům poukaz k nutričnímu poradci, třeba fiktivně i přímo s datumem návštěvy. Napiš to později i do kalendáře, pokud používáte a připiš tam - konec sexu…pokud tam nepůjde..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1618
1.11.21 07:48

Asi bych mu rekla, ze ho mam rada, ale ze proste me fyzicky prestava pritahovat a ta jeho vaha uz dela problemy i ve fungovani v rodine. Ze to narusuje i deti, ktere chytaji spatne navyky. Ze nechces, aby skoncili obezni. A jestli se nepokusi aspon o zmenu, ze uvazujes o rozvodu a bud se zacne snazit nebo se zabejci. Ty s tim nic moc neudelas, to musi on. Me by vadil ten vzor pro deti, my celkove se snazime zit zdrave, ale ne stylem, ze bychom jeli nejakou extra zdravou stravu, ale vse primerene a hodne pohybu. Dalsi vec jsou zdravotni problemy, ktere s obezitou prijdou..ale vse vychazi od nej, on musi chtit, muzes ho zkusit motivovat, podporovat, ale dokud nezacne on chtit zmenu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8100
1.11.21 07:50

Příčina přibírání je v jídle nebo si dopřává pivko apod? Choďte na pravidelné procházky, to dělá divy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2801
1.11.21 08:01

Manžel je taky tlustej. Ne teda tak extra, ale kolem 110 kg mít bude. Vysokej zrovna není. Ale nemá cukrovku, cholesterol i tlak má v pořádku. A hlavně maká. Kolem baráku, chodí na týdenní čundry, kde ujdou kolem 20 km denně, nemá problém celej den jet na kole, chodíme na vycházky, prostě je aktivní, má i dost svalů na rukách a nohách, ale k tomu pupek. Kdyby nebyl tak akční, tak už váží dvakrát tolik. A to bych teda řešila. Někdo je od přírody tlustej, někdo zase hubenej, ale pokud je někdo tlustej proto, že moc jí a málo se hýbe, tak je to jeho blbost. Řekla bych mu hezky to, co jsi tu psala, jak se za něj stydis, bojíš se, že pod ním rupne židle atp. Musíš nějak zajistit, aby se mu to v té hlavě preplo, ty ho ke změně nedonutis, musí chtít sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21950
1.11.21 08:07
@pannda píše:
Dej mu k Vánocům poukaz k nutričnímu poradci, třeba fiktivně i přímo s datumem návštěvy. Napiš to později i do kalendáře, pokud používáte a připiš tam - konec sexu…pokud tam nepůjde..

tak pokud se uráží když se mluví o jeho váze tak tohle je fakt cesta do pekla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat