Můj muž má milenku. Jak poznat jestli je to vážný?

Anonymní
24.3.21 19:20

Můj muž má milenku. Jak poznat jestli je to vážný?

Ahoj všem,

rada bych zůstala v anonymitě, protože mě tu některé znáte, snad se nebudete zlobit.

Zkusím to napsat bez emoci a stručně.

Zjistila jsem ze mě partner podvádí. Ano stylem ze jsem mu vlezla do mobilu. Měla jsem podezření, šla jsem si pro to…

Přečetla jsem si toho hodně. Víc než bych si přečíst chtěla.

Detaily o ni asi vynecham, ač toho vím už taky hodně.

Jejich “vztah” začal v říjnu 2020. Vidaji se 4-5× týdně, zprávy jsou jak dvou zamilovaných 15ti letych lidí. Bylo mi z toho zle. Sexuální je to tak z 20 %, rozhodne se nedá říct, že by spolu řešili sex a psali si o něm, maximálně co jsem viděla tak si občas napisou jakou na sebe mají chuť ale jinak je to spis vztahový.

Zjistila jsem, ze ji vezl na letiště, když mne rikal ze má schůzku. A ze pro ni jel, když mi rikal, že se zdrží. Že většina schůzek je na úkor práce nebo mě…

Napsal jí, že nikdy nevěděl ze se dostane do takové situace a ze si s tím neví rady. To bylo v lednu. A ze se mnou ho pojí minulosti zážitky, nějaké naše sny a prani které se částečně daří a částečně nedaří plnit. Máme partu přátel která se zná 10 let…ale ze se zamiloval a ze neví co s tím.

Nejak to asi pokračovalo a teď mu napslala, ze se rozhodla odjet (myslím ze má rodinu v zahraničí) a ze odjíždí proto, ze jejich vztah je pro ni bez budoucnosti, ze si přeje svou rodinu, miluje ho a druhy housle hrát nebude. Vlastně to s nim skončila. Jenomže napsala něco ve smyslu ze si přeje, aby to vše bylo jinak a ona hrála v jeho životě hlavní roli. A ze nic nečeká, ale přeje si, aby na ni cekal na letišti a už neodesel 8o

Dal víc nevim, jen jsou dnes a denně v kontaktu, včera ji volal (prý se jde projít, ze ho boli hlava…) snad 2h, žádný “konec” mi to nepřijde a on cukruje ještě o level víc a píše ji ať se už vrátí a ze mu strašně chybí. Má se vracet příští tyden.

Můj plán je zamezit aby na to letiště prijel, i kdybych měla zkolaboval.

Dal nevím. Rozhodne o nej nechci přijít a ty pipine ho nedám.

Nechme teď prosím emoce stranou a nepište mi, ze byste ho nechali odejit. Já proste nechci. Ani ho nechci konfrontovat protože mu to případně dost ulehcim.

Vím ze chlapi občas blbnou a vrátí se domu q spoleham ze je to tento případ, ale nikdy jsem to nezazila a upřímně mě hodně vydesilo, jak si píšou. Píše ji i když je se mnou, o víkendech, cele Vánoce ji vypisoval jak zbesilej, posila romanticky věci, zamilovaný, je mi z toho úplně šoufl.

Takže, prosím o tipy co s tím, pomlouvat ho nemusíme, zlost mám obrovskou ale emoce musí teď jít bokem.

Dekuji :andel:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
657
24.3.21 19:27

@Anonymní
Ač si to ta holka neuvědomuje, tak první housle už dávno hraje. Ty se můžeš pokoušet jak chceš, ale pokud ten chlap chce jí, tak nemáš žádnou šanci vyhrát a jen budeš zbytečně plýtvat energií.

Ať teď uděláš cokoliv, tak jsem přesvědčen, že se to otočí proti tobě.

Příspěvek upraven 24.03.21 v 19:31

• Nahlásit
464
24.3.21 19:28

Radu nemám, ale přeji hodně síly ať to zvládneš :kytka:

• Nahlásit
1214
24.3.21 19:30

Ja tohle zjistit tak ho vypakuju jeste dneska. Myslim, ze te stejne necha, pokud nemáte deti.

• Nahlásit
20204
24.3.21 19:31

A proč ho teď chceš?

• Nahlásit
294
24.3.21 19:32

Ve vztahu si s nim sice ty, ale ona je ta první a ty až na druhem místě. Bohužel. Mate děti, barák… nějaký,,racionální” důvody proč zůstává s tebou, i když chce zřejmě byt s ni? Ja bych zbytečně neprodluzovala svoje trápení a proste bych to na nej vytáhla. Ze to všechno vis a ted teda co dál. Protože jestli bude chtít odejít tak ho stejně neudrzis.

• Nahlásit
2004
24.3.21 19:32

Asi tak.. Jiné by bylo kdyby miloval tebe.. Ale miluje ji.. Já bych to nechtěla.. Vztah vám stejně klapat nebude.. A dřív nebo později se utrapite oba.. Ty tím že miluje jinouon tím že není s tím koho miluje

• Nahlásit
851
24.3.21 19:33

Ona se stává pro něj nedostupnou a to ho k ní láká ještě víc. Ty teď nemůžeš dělat vůbec nic, jen čekat. Můžeš být milá, dělat jako že nic a čekat až mu opadnou růžové brýle. Pokud mu budeš bránit jet na to letiště, tak on tam stejně pojede a o to víc ho to k ní potáhne, když bude tím zakázaným ovocem.

• Nahlásit
1097
24.3.21 19:33

Já řadu taky nemám. Pokud je zamilovaný, má růžové brýle tak i když budeš sebemilejsi tak asi to úplně působit nebude. Leda něco na ten příjezd naplánovat a nebo se opravdu hodit marod a uvidíš. Pokud za ní pojede, i když ty budeš na tom špatně tak bych moc šancí nedávala.
Jinak zajímalo by mě, proč o něj tolik stojíš? To je tak skvělý? Bohatý? Nebo máte spoustu dětí?

• Nahlásit
657
24.3.21 19:34
@xkoup21 píše:
Ja tohle zjistit tak ho vypakuju jeste dneska. Myslim, ze te stejne necha, pokud nemáte deti.

Ve většině případů se děti stávají předmětem scén, ale muž nakonec stejně odchází.

• Nahlásit
2217
24.3.21 19:34

Píšeš velmi věcně, střízlivě, rozumně. A právě proto nerozumím tomu závěru. Pokud je to tak, jak popisuješ, tak bych ho nechala jít.

• Nahlásit
9699
24.3.21 19:35
@Magical-eyes píše:
Ona se stává pro něj nedostupnou a to ho k ní láká ještě víc. Ty teď nemůžeš dělat vůbec nic, jen čekat. Můžeš být milá, dělat jako že nic a čekat až mu opadnou růžové brýle. Pokud mu budeš bránit jet na to letiště, tak on tam stejně pojede a o to víc ho to k ní potáhne, když bude tím zakázaným ovocem.

Napadlo mě totéž

• Nahlásit
1831
24.3.21 19:37

Tohle je hodně smutný… Ani nevím jestli Tě obdivovat nebo ne. Musíš ho hodně milovat, ale přála bych ti, aby sis našla někoho, kdo ti tu lásku vrátí.

• Nahlásit
3390

Tak víš, kdy dorazí, tak jednej…já bych toho chlapa, kdyby miloval jinou už nechtěla a s radostí bych mu zbalila kufry a navrhla střídavou péči, abych si taky mola najít nového nabíječe :-)

jinak můžeš ho vyzvednout v práci, říct, že jseš nemocná a nevíš jestli to není covid, že by měl zůstat doma…těch možností je…

• Nahlásit
260

Tak tohle zjistit, a nemít děti, tak okamžitě letí. Máš nějakou důstojnost? Přečteš si, že miluje jinou a ty ho chceš? Je s tebou jen z lítosti, případně jen proto, že rozvod by znamenal potíže. Nech ho jít. Myslím, že nám neříkáš všechno. Může tady být taky peripetie, že ty chceš děti (nemluvíš o žádných již narozených) a už ti ujíždí vlak. Tak se držíš zuby nehty. Ale to asi neklapne, jen se budeš trápit.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat