Můj muž má milenku - trvalý ban

261
25.3.21 21:10

Můj muž má milenku - trvalý ban

Nevím, jak vy ostatní, ale byla bych pro, aby Admin trvale zabanoval uživatelku/účty uživatelky, která sem neustále zakládá diskuze o tom, jak ji partner podvádí, je zamilovaný a ona chce zachovat vztah. Tato žena je podle mého názoru psychicky nemocná a měla by se léčit. Také tuto uživatelku prosím, aby nás již neobtěžovala a svou věc (cokoli to vlastně je) vzdala. Doporučuji jógu nebo cukrárnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
858
25.3.21 21:14
@samantafox píše:
Nevím, jak vy ostatní, ale byla bych pro, aby Admin trvale zabanoval uživatelku/účty uživatelky, která sem neustále zakládá diskuze o tom, jak ji partner podvádí, je zamilovaný a ona chce zachovat vztah. Tato žena je podle mého názoru psychicky nemocná a měla by se léčit. Také tuto uživatelku prosím, aby nás již neobtěžovala a svou věc (cokoli to vlastně je) vzdala. Doporučuji jógu nebo cukrárnu.

Tak zase to tolik neprozivej. Není nic jednoduššího než si založit nový profil… Za mě teda - diskuzi rozhodně nemazat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5433
25.3.21 21:14

Tak její diskuse ignoruj :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53486
25.3.21 21:16

Když mě to nezajímá tak to nečtu. Proč by nemohla založit diskuzi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4913
25.3.21 21:19

Tak já jsem třeba hrozně zvědavá, kdo je teda ona jako reálný člověk :mrgreen:
Jestli ta manželka, nebo ta milenka, nebo ten chlap, nebo někdo úplně cizí a nebo je to celé smyšlená storka :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3392
25.3.21 21:20

@samantafox každý má nějaké problémy, ona tento a asi se snaží dohledat pomoc, podporu, nápad, co s tím… Ano je zvláštní, jak je hrozně urputná, ale tím ubližuje maximálně sobě, nemám s tím problém, ať to sem klidně hodí ještě 100×, jestli jí to pomůže ke štěstí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16017
25.3.21 21:22

@samantafox a co ti na tom tak vadí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12687
25.3.21 21:25
@lachtanice86 píše:
@samantafox a co ti na tom tak vadí?

Že jí nechce půjčovat manžela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5507
25.3.21 21:28
@bigl píše:
Tak já jsem třeba hrozně zvědavá, kdo je teda ona jako reálný člověk :mrgreen:
Jestli ta manželka, nebo ta milenka, nebo ten chlap, nebo někdo úplně cizí a nebo je to celé smyšlená storka :D

To je asi bez šance dozvědět se to. Možná někdo čerpá náměty do knihy a potřebuje propracovat všechny postavy. A nebo někdo ví, doufá, že tu zrovna tahle manželka či milenka brouzdá a cíl je znejisťění. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21722
25.3.21 21:38
@samantafox píše:

Její věc, co si píše. Udivilo mě, kolik stálých uživatelů tu diskusi neprokouklo.
Zaznamenala jsem od ní tři diskuse, jedna byla kolem Vánoc, další kolem konce roku. Jedna z pohledu milenky, druhá z jejího pohledu. Třetí jsem zaznamenala včera - to byla diskuse opět z jejího pohledu. Prý tady od ní byly ještě další diskuse, ty jsem nečetla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
25.3.21 21:48

No taky jsem si toho začala všímat :lol: Než že by mi vadila, tak mám spíš nervy z její naivity a jistoty, že manžel se s ní má vlastně dobře a nemá mu co ve vztahu chybět.
Takový ten pocit beznaděje, že by jí člověk vzal hlavu a dal pořádnou ránu čelem o zeď. :lol: :lol:
A taky by mě celkem zajímalo, kdo ve skutečnosti dotyčná je. Jedno je ale jisté, že ji není pomoci. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5105
25.3.21 21:53

Mě je to jedno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
25.3.21 21:53

Mě to prostě vadí už jen proto, že člověk se snaží pomoct radou, a tak vlastně ze sebe dělá hlupáka! O ztrátě času nemluvě. Přemýšlela jsem a domnívám se, že se jedná o osobu, která buď 1. si dělá ze všech uživatelek srandu. 2. zakladatelka je psychicky nemocná osoba, což je smutné…3. zakladatelka je copyrighterka, která shání informace a vytěžuje zdejší prostředí, aby info zpeněžila. Všechny tyto důvody jsou teda vysoce obtěžující pro běžné uživatelky, které chtějí sdílet autentické problémy nebo chtějí přispět radou tomu/té, která to opravdu potřebuje. Chápu, že technický nelze těmto lidem bránit pronikat do normálních diskuzí… Spíš že mě mluví hněv 😒

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4913
25.3.21 22:09

@Klopotkova
Tak já si ty diskuze většinou moc nepamatuju, i když tuto matně jo, ale jsem naivní v tom, že nepodezírám lidi, co sem přijdou řešit problémy, že trolí. Já jim to většinou všecko věřím :mrgreen:

Jediný, koho tu bezpečně poznám, je jedna uživatelka. Neznám její nick, ale založila tu jednu diskuzi, která mnou celkem otřásla a občas někam přispěje, většinou jsou to obdobné témata. Nechci být konkrétní, ale i když do těch konkrétních témat přispívá vždycky anonymně, tak ji vždycky poznám. Asi proto, že ten její příběh mě nejvíc sejmul.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
25.3.21 22:16
@bigl píše:
@Klopotkova
Tak já si ty diskuze většinou moc nepamatuju, i když tuto matně jo, ale jsem naivní v tom, že nepodezírám lidi, co sem přijdou řešit problémy, že trolí. Já jim to většinou všecko věřím :mrgreen:Jediný, koho tu bezpečně poznám, je jedna uživatelka. Neznám její nick, ale založila tu jednu diskuzi, která mnou celkem otřásla a občas někam přispěje, většinou jsou to obdobné témata. Nechci být konkrétní, ale i když do těch konkrétních témat přispívá vždycky anonymně, tak ji vždycky poznám. Asi proto, že ten její příběh mě nejvíc sejmul.

Ano, i já jsem naivní. A pak mě to hrozně udiví, když zjistím, že se jedná o trola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat