Můj muž mi záměrně ubližuje

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.10.21 23:06

Můj muž mi záměrně ubližuje

Hezky večer. Omlouvám se za anonym. Nějak už nevím, jak dál. S přítelem jsme spolu 4 roky a máme spolu 2lete detatko. Jenže po porodu dcery se začal chovat jak blázen. Neustále kontroluje, jak se o malou starám, vše musí mít pod kontrolou, veškerý peníze chodí k němu na účet, z toho mi prakticky nic nedava. Vše dělám špatně, uráží mě a ponižuje. Pořídil barák na hypotéku a nic na něj nepořídil sám. Jen natahuje ruku na rodice. Jak jeho, tak moje. A když nemají, uráží i je. Nikdy jsem neslyšela děkuji nebo prosím. Mám ještě dceru z předchozího vztahu a tu uráží též. Samozřejmě ji bráním. Ta si to nezaslouží. Já vím, že by bylo nejlepší odejít. Ale nemám kam. Nemám za co. Vlastně jsem za ty 4 roky neudělala nic dobře 😞vlastní holčičku miluje a nedá na ni dopustit. Ale očkuje ji, že je maminka blázen apod. Co je toto za povahu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
261
16.10.21 23:10

Ale v mých očích jsi opravdu blázen, i když jinak.. V tomhle chceš vychovávat své děti, které určitě bezmezně miluješ?? Vzpamatuj se, jdi třeba k rodičům na čas ke kamarádce, ale honem rychle jednej..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.21 23:17

@Vanda 2 máš pravdu nechci. Je mi 40 a tohle jsem nikdy nezažila. Jen to není jednoduché. Ale děkuji. Asi jsem to potřebovala slyšet od někoho jiného

• Citovat
  • Nahlásit
261
16.10.21 23:24
@Anonymní píše:
@Vanda 2 máš pravdu nechci. Je mi 40 a tohle jsem nikdy nezažila. Jen to není jednoduché. Ale děkuji. Asi jsem to potřebovala slyšet od někoho jiného

Já tě chápu, postavit se na vlastní nohy ve 40letech je těžký, ale dokazaly to jiný baby, dokážeš to taky. Mysli na děti, to je tvůj motor a pořád na to mysli! Tvůj chlap je nula a zakomplexovanej k tomu. Tohle je prostě konečná. Dceru zbožňovat může, ale jinak ho pošli do oběhu. Začni jednat opravdu co nejdřív..Držim palce, ať to dokážeš a dotáhneš do zdárnýho konce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.21 23:44

@Vanda 2 děkuji. Odjela jsem k rodičům na pár dni po tom, co na baráku a doma nainstaloval kamery. To abych náhodou neseděla. A i tady mě přes zprávy napadá a uráží. Máš pravdu. Zakomplexovany člověk. Despota. Nikomu jsem to neřekla, tak to asi muselo ven. A když jsem to vyslovila(napsala) nahlas, vidím vše jasněji. Děkuji!!!

• Citovat
  • Nahlásit
479
16.10.21 23:53
@Anonymní píše:
@Vanda 2 děkuji. Odjela jsem k rodičům na pár dni po tom, co na baráku a doma nainstaloval kamery. To abych náhodou neseděla. A i tady mě přes zprávy napadá a uráží. Máš pravdu. Zakomplexovany člověk. Despota. Nikomu jsem to neřekla, tak to asi muselo ven. A když jsem to vyslovila(napsala) nahlas, vidím vše jasněji. Děkuji!!!

Tak super, hlavně se nevracej, je to magor a nedej najevo strach, naopak.Bude se to stupňovat, jednoho stejně odejdeš, tak to udělej teď zavčasu ještě at není mnohem hůř.

Příspěvek upraven 16.10.21 v 23:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
16.10.21 23:55

Promluv s mamkou a rekni co ti dela. Zeptej se, jestli bys mohla byt u nich, nez si das zivot dohromady. Nech si rodicak posilat na svuj ucet, uz zacatkem listopadu by ti treba mohly prijit. Ale to pouze pokud jsi si jista odchodem. Ne ze se zas postehujes zpatky jen co si ten ubozak pro tebe prijede s kytkou od pumpy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
479
16.10.21 23:58

A nemysli si, že nevím o čem mluvím…já se Musela zbalit během pár hodin i novorozencem a s pár vecma! jen abych si zachránila život. Vsechno jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.21 23:59

@Wilík já z něj nemám strach. Spíš to vše člověka mrzí. Vrátit se bohužel musím, dcera musi do školy. Máme to od rodičů daleko. Také tam mám věci, hodně jsem do toho domu zainvestovala.. Jak píšu. Není to jednoduché, ale stoprocentně si budu hledat s holkama bydlení.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.21 00:00
@Wilík
@Wilík píše:
A nemysli si, že nevím o čem mluvím…já se Musela zbalit během pár hodin i novorozencem a s pár vecma! jen abych si zachránila život. Vsechno jde.

Tak to si neumím představit. To klobouk dolů.

• Citovat
  • Nahlásit
479
17.10.21 00:02
@Anonymní píše:
@Wilík já z něj nemám strach. Spíš to vše člověka mrzí. Vrátit se bohužel musím, dcera musi do školy. Máme to od rodičů daleko. Také tam mám věci, hodně jsem do toho domu zainvestovala.. Jak píšu. Není to jednoduché, ale stoprocentně si budu hledat s holkama bydlení.

No hlavně si udělej plán…a určitě odejdete, tohle vypadá jako kdyby mu začalo přepínat…je to nebezpečny… přinejhorším kontaktuj Organizaci na počátku… poskytnou ti ochranné bydlení i dětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.21 00:06

@K. Rocánková jistá si jsem. Ono to ve mě zraje už nějakou dobu. To je právě to, čemu jsem se vyhýbala. Myslím promluvit si s rodiči. Dělat jim starosti. Já se neodstěhovala, prostě jsem jen odjela, abych to vše vstrebala. Myslela jsem si, že jsem už dost stará na to, abych neslapla do h… Ale stalo se… Tak mám alespoň krásné holčičky. Je hrozně fajn, mít si s kým o tom promluvit. I když vím, co vlastně chci a nechci. Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
261
17.10.21 00:06
@Anonymní píše:

Jak napsala Wilík. Jednou odejdeš, takže odejdi opravdu zavčas, ať ještě stihneš někoho lepšího. Tady u tohodle zmetka ti nic neuteče! Naopak, hodně ztratíš. Opravdu věřím, že to dokážeš. Dokážeš to, kvůli svým milovaným dětem :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15912
17.10.21 00:08

Proc ti chodi penize k nemu na ucet?? To si tam prece zadavas sama, kam ti to maji posilat.

A „zmenil se po porodu“ a „4 roky jsem neudelala nic dobre“, tak v tom je teda trosku rozpor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.21 00:12

@Lucie_Sx není. Po porodu to začalo být neúnosné. Ze začátku to bylo vždy jen ofrnovani nad jídlem, úklidem apod. Ale nic strašného. A vlastne jsem to asi ani pořádně nevnímala. Chodila jsem do práce a prupovidky neřešila. No vydupal si to a já pro klid na to přistoupila. Ten rodicak. Jooo jsem hold blbá.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat