Můj muž nechce číst Ještědské romány Karolíny Světlé!

465
23.10.20 19:26

Můj muž nechce číst Ještědské romány Karolíny Světlé!

Servus ženský,
taky už se vám to někdy stalo. Představte si mů j manžel nechce číst romány od slavné bestsellerové spisovatelky Karolíny Světlé. Čím to je poraďte mi. Zdá se mi, že můj muž toho se mnou dělal dříve více než teď. Když si večer čtu Ještědské obrázky, tak se mě ještě snaží odpuzovat a to tím, že si prdne na celé kolo. Nevíte jak by mohl najít lásku ke Světlé a trávit se mnou více času? Ženský pište!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1966
23.10.20 19:30
@JohanaRottova píše:
Servus ženský,
taky už se vám to někdy stalo. Představte si mů j manžel nechce číst romány od slavné bestsellerové spisovatelky Karolíny Světlé. Čím to je poraďte mi. Zdá se mi, že můj muž toho se mnou dělal dříve více než teď. Když si večer čtu Ještědské obrázky, tak se mě ještě snaží odpuzovat a to tím, že si prdne na celé kolo. Nevíte jak by mohl najít lásku ke Světlé a trávit se mnou více času? Ženský pište!

To jako fakt?

Prosím tě, tak když se ti to líbí, tak si to čti, ale snad to nebudeš nutit někomu druhému, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
898
23.10.20 19:31
@JohanaRottova píše:
Servus ženský,
taky už se vám to někdy stalo. Představte si mů j manžel nechce číst romány od slavné bestsellerové spisovatelky Karolíny Světlé. Čím to je poraďte mi. Zdá se mi, že můj muž toho se mnou dělal dříve více než teď. Když si večer čtu Ještědské obrázky, tak se mě ještě snaží odpuzovat a to tím, že si prdne na celé kolo. Nevíte jak by mohl najít lásku ke Světlé a trávit se mnou více času? Ženský pište!
:pankac: :pankac: :pankac: nejlepší trolling tohoto roku. Dlouho jsem se tak nezasmála :D
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1966
23.10.20 19:35
@prokr píše: :pankac: :pankac: :pankac: nejlepší trolling tohoto roku. Dlouho jsem se tak nezasmála :D

Hele, ale když ona to myslí asi vážně :D :D  :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1909
23.10.20 19:36
@prokr píše: :pankac: :pankac: :pankac: nejlepší trolling tohoto roku. Dlouho jsem se tak nezasmála :D

Přeeeeesně :mrgreen: :palec: :palec: :palec:

Už jen to spojení “bestsellerová spisovatelka“ Karolína Světlá mne fakt pobavilo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12518
23.10.20 19:37
8)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5439

Hele, chapu. Mam to take na no way listu, jak necte Svetlou, neplni nepodkrocitelne sexualni minimum emimina a nemeni si ob tyden ponozky, nejede pres to vlak. Nemit nacteny Kriz u potoka je mozna jeste vetsi fail, nez volit Okamuru a prozpevovat si Ortel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
172

Pobavilo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12518
23.10.20 19:40
@ontarova.stara píše:
Hele, chapu. Mam to take na no way listu, jak necte Svetlou, neplni nepodkrocitelne sexualni minimum emimina a nemeni si ob tyden ponozky, nejede pres to vlak. Nemit nacteny Kriz u potoka je mozna jeste vetsi fail, nez volit Okamuru a prozpevovat si Ortel.

myslim, ze zakladatelka bude potrebovat preklad no way a fail do podjestedskeho nareci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19893
23.10.20 19:43
@JohanaRottova píše:
Servus ženský,

S Karolínou Světlou otravuješ v každém příspěvku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2284
23.10.20 19:46
@JohanaRottova píše:
Servus ženský,

Pár diskusí jsem od tebe četla. Když si nevezmeš na paškál mámu, vytáhneš muže. Každopádně jseš fakt vtipná :mrgreen:. A docela ti závidím, že se tak nudíš a vymýšlíš takový pitchoviny. Na to já čas fakt nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36396
23.10.20 19:48

Ze on cte tajne Nemcovou, sycak:).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5977
23.10.20 19:49

@Kockazvysocan jj, Johana je mistni provarena trollice :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2781
23.10.20 19:50

Tvoje diskuze mají úroveň, ve srovnání s těmi honiči, co sem furt lezou. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2284
23.10.20 19:51
@Chytrak píše:
@Kockazvysocan jj, Johana je mistni provarena trollice :lol:

Už mi to taky napadlo a tahle diskuse mi to potvrdila. Ale na home office dobré zpestření :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama