Můj muž s nikým jiným nespal

Anonymní
29.11.19 17:16

Muj muz s nikym jinym nespal

Cau holky, jsme spolu s muzem 9 let, od svych 16 let a jsem jeho jedina s kterou kdy spal, myslite ze je muz schopny byt opravdu verny a s nikym jinym se nevyspat do budoucna? Jako ze by mel za cely zivot v posteli jen jednu zenu, On rika ze mu to nevadi, ale jasne ze mi nerekne ze ho to stve :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2304
29.11.19 17:17

Podle mě to normální není a nechtěla bych to tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.19 17:19

@Petula306 proc prosim :,(

• Citovat
  • Nahlásit
19102
29.11.19 17:21

Tak mu rovnou najdi dvě, tři milenky, ať si to odbude zavčas a pod tvým dohledem :nevim:
Taky to můžeš pojmout jako originální vánoční dárek… ;)
Holka, je naprosto zbytečný to řešit. Pokud má mít chlap milenku, tak ji bude mít bez ohledu na to, kolik žen mu prošlo postelí a naopak. A jestli to před ním budeš vytahovat a řešit to, tak mu jen nasadíš brouka do hlavy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.11.19 17:25
@Anonymní píše:
@Petula306 proc prosim :,(

Klídek, je to zcela normální. Každý muž není zvířátko, co má potřebu mít co nejvíce žen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.19 17:25

Můj manžel to má stejně a nemá potřebu se jinde vyřádit. Neřešila bych to!!! ;)

• Citovat
  • Nahlásit
1687
29.11.19 17:26

Já jsem to málem měla taky tak, byli jsme spolu od 16ti 7 let. Nakonec jsme se rozešli a jsem ráda, že jsem se pak stačila ještě trochu vyřádit. Ale znám i pár, kde muž šel do vztahu jako panic, byli spolu 5 let pak měli asi rok pauzu, ona si stihla trochu zařádit, on nic, prý prostě jinou nechtěl. Pak se dali dohromady, vzali se, mají 2 děti. Pánovi to očividně vyhovuje a to není žádný utapnuty ňouma, je to vysoký pohledný lékař. Věšteckou kouli nikdo nemáme, může mu to v budoucnu vadit, ale nemusí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7210
29.11.19 17:27

Mame to taky tak. Souhlasim s @Příjemné Pondělí. Bud v klidu. Muze mit 30 zenskejch a nevernej bude stejne a nebo taky muze mit jen tebe a nebude nikdy. Klape vam to doma nebo proc to tak resis? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6371
29.11.19 17:30
@Anonymní píše:
Cau holky, jsme spolu s muzem 9 let, od svych 16 let a jsem jeho jedina s kterou kdy spal, myslite ze je muz schopny byt opravdu verny a s nikym jinym se nevyspat do budoucna? Jako ze by mel za cely zivot v posteli jen jednu zenu, On rika ze mu to nevadi, ale jasne ze mi nerekne ze ho to stve :D

Ne, rozhodne to neni normalni a ani zdrave. A nechtel bych ani takovou zenskou za partnerku, jejiz bych byl prvni a jediny chlap do konce zivota.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.19 17:32
@Anonymní píše:
Cau holky, jsme spolu s muzem 9 let, od svych 16 let a jsem jeho jedina s kterou kdy spal, myslite ze je muz schopny byt opravdu verny a s nikym jinym se nevyspat do budoucna? Jako ze by mel za cely zivot v posteli jen jednu zenu, On rika ze mu to nevadi, ale jasne ze mi nerekne ze ho to stve :D

Manžel ani já jsme taky nikdy nikoho jiného neměli. Bereme to jako plus 8). Ano, je pravda, ze jsme byli oba dost nezkuseni. :nevim:… Párkrát jsem se ho na to ptala, problém po 10 letech nemá, ale jestli si najde někoho jiného, tak by tomu nezabránilo ani, kdyby jich měl předemnou 10…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.19 17:32

Můj muž taky jinou sexuální partnerku neměl a neberu to jako důvod k nevěře :). Holt si prostě musíte věřit :). Prosím o zachování anonymu.

• Citovat
  • Nahlásit
16096
29.11.19 17:33

Jsme s manzelem spolu 19let z toho 9let manzele. Ja jsem byla jeho první, on muj první, nikoho jiného jsme neměli. Samozřejmě za manzela mluvit nemuzu, ale beru podle sebe… proc by mi to mělo vadit? Kdyz to co mam mi vyhovuje a jsem spokojená :nevim:
Jsme na tom s manzelem stejne, tak si nemame co vycitat, jsme spokojeni a stastni se tremi detmi a pevme verim a doufam, ze tomu tak zustane. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7210
29.11.19 17:33
@Chytrak píše:
Ne, rozhodne to neni normalni a ani zdrave. A nechtel bych ani takovou zenskou za partnerku, jejiz bych byl prvni a jediny chlap do konce zivota.

Co je na tom nenormalniho a nezdravyho? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24867
29.11.19 17:35

Nevěrný může být kdokoliv, bez ohledu na to, kolik měl nebo neměl sexuálních partnerů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15478
29.11.19 17:36

Takže aby sis potvrdila vlastní nejistotu, tak namísto toho abys věřila svému muži, tak se musíš ptát cizích anonymních lidí na internetu, aby ti řekli, že určitě ti je tvůj chlap nevěrný a žárlíš právem?

Máš docela problém - s vlastní nejistotou a že si díky ní vytváříš další a další problémy. Řeš vlastní nejisototu.

Protože čím víc se budeš soustředit na to, že tvůj muž je porouchanej a určitě ti je nevěrnej, tím více sil dáš tomu aby se ti z toho stalo sebenaplňující se proroctví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat