Můj muž ve výkonu trestu

Anonymní
14.10.19 00:01

Muj muz ve vykonu trestu

Ahoj, neni tady nejaka slecna co ma svoji polovicku ve vykonu trestu? Pritel nastupuje zitra a me by moc pomohlo kdybych nasla nekoho kdo je ve stejne situaci a mohla si s danou osobou psat, dekuju..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3935
14.10.19 07:00

Napiš Blažkové

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6048
14.10.19 07:11
@Kaileee píše:
Napiš Blažkové
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.19 12:03
@Anonymní píše:
Ahoj, neni tady nejaka slecna co ma svoji polovicku ve vykonu trestu? Pritel nastupuje zitra a me by moc pomohlo kdybych nasla nekoho kdo je ve stejne situaci a mohla si s danou osobou psat, dekuju..

Ahoj, klidně napiš SZ. Tuhle situaci jsem zažila se svým expritelem. Kdysi dávno měl takovou tu temnou minulost a soudy se řešily ještě po dlouhé době. Nejhorší byla ta nejistota, když hrozilo, že bude muset do výkonu. Nechci to tu úplně rozebírat, ikdyž je to anonymně, ale klidně napiš SZ. Asi vím, jak se cítíš :?

• Citovat
  • Nahlásit
67263
21.10.19 12:06
@Anonymní píše:
Ahoj, klidně napiš SZ. Tuhle situaci jsem zažila se svým expritelem. Kdysi dávno měl takovou tu temnou minulost a soudy se řešily ještě po dlouhé době. Nejhorší byla ta nejistota, když hrozilo, že bude muset do výkonu. Nechci to tu úplně rozebírat, ikdyž je to anonymně, ale klidně napiš SZ. Asi vím, jak se cítíš :?

Na kytku ti asi SZ nenapíše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7072
21.10.19 12:31
@Kaileee píše:
Napiš Blažkové

Kacka neodepisuje, ma plnej direct :lol:!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
21.10.19 12:48
@Anonymní píše:
Ahoj, klidně napiš SZ. Tuhle situaci jsem zažila se svým expritelem. Kdysi dávno měl takovou tu temnou minulost a soudy se řešily ještě po dlouhé době. Nejhorší byla ta nejistota, když hrozilo, že bude muset do výkonu. Nechci to tu úplně rozebírat, ikdyž je to anonymně, ale klidně napiš SZ. Asi vím, jak se cítíš :?

bohuzel, nemuzu rozkliknout profil:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.19 16:42
@simeess píše:
bohuzel, nemuzu rozkliknout profil:(

Napsala jsem ti kdyztak do SZ.

• Citovat
  • Nahlásit
21.10.19 16:46

Nezažila jsem, ale můj příbuzný pracoval jako dozorce vězeňské služby. Tak jestli chceš něco vědět, klidně se mě zeptej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat