Můj odchod nemusí znamenat, že už tě nemiluju

Anonymní
29.8.20 17:57

Můj odchod nemusí znamenat, že už tě nemiluju

Je to případ mé kamarádky a klientky zároveň, nevím co jí již poradit, sama nevím, jak bych jednala a v této situaci se zachovala a tak se obracím a Vás… :hug:
Je na svém životním dně a moc Vás prosím NECHCI žádné poučování, ani soudy. :,(
Prosím o Vaše názory, a úhly pohledu…
13.9.2020 to bude rok, co se zná a seznámila jsem se s jedním mužem…
On ženatý, ona vdaná…
ZNAJÍ SE, píší si, potkávají se 12 MĚSÍCŮ, spí spolu 5 měsíců… Aby jste si nemysleli, že jejich vztah byl a je založen pouze na aktu…

Zřejmě to, ale každý vidí trochu odlišně…
Z něj se vyklubal lhář a nevernik…
Ona nikdy nevěrná nebyla a asi díky tomu je velmi naivní, hodná a zároveň blbá a hlavně ZAMILOVALA SE :zed: :think: :nevim:
Trávili spolu krásné chvíle, ale ona zjistila, co já vím, před cca 2 měsíci, že jí lže…

Byla z toho hodně špatná, ale nějak to ustáli…
Je to, ale cca týden co zjistila, že je těhotná a věděla jistě, že s ním…

On se k tomu, ale postavil velmi, dle mého názoru sobecky, nutil ji do interrupce, nátlak apod… Že si, že budou spolu neslíbili a hlavně jí napsal, že NIKDY NEODEJDE od rodiny…

Přijde mi, že ji psychicky ničí… :zed:

Pořád jí píše jak mi chybí, jak ji miluje apod…
Ale víc jí dát prý nemůže, nechce atd.

JENŽE: Jsou to 4 dny co jí praskl hematom při těhotenství a začala masivně krvácet… Ráno jela na gynekologii a tak jí řekli, ruptura hematomu a samovolny potrat…
Dali jí kapačky a vyšetřili ji, najednou si tam volali další k sobě, ať se jdou podívat a konzultovat UZ a řekli jí, že vzadu u páteře má ještě jedno dítě, ale, že je v pořádku a že mluvila o interrupci, tak ať se hned rozhodne, že by ho asi z největší pravděpodobnosti nedonosila…
Přes nátlak milence a i trochu nemocnice, teď hned, tak ji vzali na sál, dělohu zrevidovali a udělali interrupci…

Nyní je již 4 dny doma, podepsala revers. Trpí psychicky a fyzicky jak pes…
On jí pořád píše, po tom všem by se s ní stále chtěl scházet, v zato7, až se vylíže z ran jí řekl, že aby přišla na jiné myšlenky, jestli nechce odejet do Jeseníků, kde předtím byli a tam vznikly i ty děti…
Vypisuje jí naprosté sra**y…

Ona by to nejraději ukončila, ale MILUJE ho natolik, že se raději asi bude trápit, než to ukončit…
NIKDY jsem ji takhle na dně neviděla :(

Ona mu napsala tohle a on asi jak kdyby to nečetl…

Tohle je VELMI těžké, myslím, že si neumíš ani představit jak…????
Hodně to bolí, uvnitř…???? ❤️Bolí…
Mám zlomené ????

Po velmi dlouhém, bolestivém a důkladném přemýšlení a vzhledem k okolnostem jsem nucena náš „vztah“ mezi námi, alespoň na čas, možná napořád, to se uvidí, „UKONČIT“…!
PAUZNOUT!

Velmi bych si přála, aby jsme zůstali PŘÁTELÉ i s občasnou kávou a setkáním… ☕????
Kterou máme oba tak rádi…

Bohužel, k mé velké lítosti těch důvodů je mnoho…

Často nyní vzpomínám na naše úplné začátky, na vše co jsi mi psal…
Pár příkladů:

• [Bylo to na první pohled ale vůbec by mě nenapadlo kolik toho máme společného. Nejdřív jste se mi líbila a pak svou osobnosti získala… Tak že vám musím být na blízku]
  • [Přijedu a budu tě mít moc rád i sexu ????]

‼️‼️‼️‼️‼️‼️Pro mě velmi zásadní věta…‼️‼️‼️‼️

• [Dneska jsi tak zářila… A dívat se ti ti do očí je nepopsatelné]
  • [Deni jeden jedinej pohled a jsem v hajzlu]
  • [Milovat tě!]
  • [Rád ti udělám radost čímkoliv]
  • [Miluju tvůj úsměv❤️]
  • [Ty jsi skvělá žena ????]
  • [Ty tvé něžné pusinky to je tak ze srdce… Vize(víš že) jsem to vlastně ještě nikdy nezažil]
  • [Právě nechci o tebe přijít]
  • [Mám tě moc rád ❤️]
  • [Moc si tě vážím]
  • [Zlato zboznuji tě.. I když je zle dokážeš se tak hezky usmívat ????]
  • [nedokážu ti ubližovat a trápit tě a ještě horší je to vidět přímo z očí do očí na to tě moc miluju!!] ‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️
  • [Je velmi silná… Miluju tě ❤️]

Kdy jsme se scházeli ještě na našem prvním místě…

Ty chvíle byly neotřelé, krásné, vtipné, takové oťukávání…

VĚŘILA JSEM TI, věřila jsem ti KAŽDÉ slovo, co jsi mi řekl…

Zjistil jsi, že jsem naivní a hodná a nevěrou nepolibená…
Mohl jsi mi říct cokoliv a já bych tomu věřila…

Byl jsi na mě hodný, to ano
a já ti ve své bláhovosti dala šanci…
Myslela jsem si, že uvnitř tebe je větší střelec a chlap co se umí rozhodovat…

Dala jsem ti šanci a bylo to moc skvělé…

NIKDY jsi mi ale neměl DÁVAT NADĚJI, že bys odešel, i přesto, že jak věčně mi předhazuješ, jsme si odchod neslíbili…

Mluvil jsi o Mobilheymech, o tom, jak by jsme tam byli spolu a bylo by to fajn…
O tom, že odejdeš…

Pak už to nešlo a byla ta „pauza“. Co vše jsem kvůli tomu doma vytrpěla a to naše loučení ????????
Dala jsem opět nám šanci…

Po Jeseníkách, když jsme spolu mluvili v autech, po cestě domů přes telefon, jsi mluvil o tom že pokud se rozhodneš, nesmím z toho já vycouvat. Řekla jsem ti, že to nemám ve zvyku…!

Dával jsi mi plané a falešné naděje a to od tebe bylo hodně, ale hodně podlé…

Cca 3 týdny po Jeseníkách jsem zjistila, jak moc jsem se v tobě SPLETLA a ZKLAMALA‼️

Lhal jsi mi a takovým způsobem, že to bylo až nechutné, ale hlavně naprosto zbytečné.!

Nebyl důvod mi vykládat, jak jsem byla po misi jediná a žádná jiná, jak na motorce žádná, jak v tomhle autě žádná jiná nebyla…

BYLA JSEM JEN TVOU NÁPLASTÍ NA ZHRZENÉ EGO…

Ani nevíš, jak mi tohle ublížilo, hodně se mě to dotklo, bolelo mě to, že jsi mi lhal…
Zjistila jsem jaký jsi sobec a hlavně, jak dokážeš lhát…

Od té doby pro mě bylo těžké TI VĚŘIT CO MI ŘÍKÁŠ…
Být v „tom“ autě, vidět tu krásnou motorku, na které jsem si přála svést…

A dalších plno věcí je těžkých do teď…

Na Tvé narozeniny jsem se tak moc snažila, dala jsem ti opět šanci, ale už jsem otevřela oči a začala vidět, že jsi ve spoustě věcech, názorech, pohledech, emocích, postojích velmi podobný muži se kterým žiji…

Když jsi naštvaný, jsi nepříjemný a nevidíš si do pusy, žen si nevážíš, máš je buď jako matrace na sex a nebo na vyplnění času, sexu a citů, protože neumíš být sám…
Co, ale Tvé chování, slova a činy udělají s danou ženou je ti jedno…
Prostě sobci…

Měsíc cca trvalo, než jsem v sobě „nějak“ tu Tvou lež a podlost dokázala uzavřít…

Začalo mi být divně, žaludek, únava, přičítala jsem to nervům, stresu, jak z tebe, tak že situace doma, též i kvůli tobě apod…

Když jsem přišla na myšlenku těhotenství myslela jsem si, že je to jak z filmu.
Věděla jsem, že 2,5 měsíce doma nic, věděla jsem koho by dítě bylo…
Málem ta myšlenka se mnou sekla…

Je to pár dní, co vím, že jsem těhotná…
S TEBOU ‼️

POSTAVIL JSI MĚ DO NEJHORŠÍ ŽIVOTNÍ SITUACE A ROZHODNUTÍ… ‼️‼️????

Když jsem ti to řekla, spíše naznačila na té večeři, nezklamal jsi, první oč ti šlo jsi byl zase jen ty!
Nestačila jsem zírat…

Říkala jsem si, jak se k tomu asi se svým přístupem postavíš…

Opět jsi nezklamal…

• Je to komplikace…
  • Já bych nebyl šťastný
  • interrupce

Co byl pro mě ŠOK, jak nečekaná facka z metru bylo, když jsi mi napsal dvě slova: NIKDY NEODEJDU! ????????????????????????

A došlo mi, že co je pro mě trošku přes čáru bylo, když jsi mi napsal, že by sis přál interrupci a poté pokračovat mezi námi dál…?!
Do teď na tohle nemám slov…

Jsem v 6 týdnu a pár dnech těhotenství, s tebou, dle výpočtů jsem otěhotněla na asi pro nás nejhezčím místě a chvílích společně strávených právě v Jeseníku…

Je mi z toho tak úzko… Je mi z toho psychicky zle, jsem zralá na zhroucení, hroutí se mi celý svět…
Svoji naivitou a hloupostí jsem dala tolik šancí člověku, pro kterého to ani zdaleka neznamenalo tolik co pro mě…

TOLIK BOLESTI A SLZ CO JSEM KVŮLI TOBĚ MUSELA PROJÍT A JEŠTĚ PROJDU, TOLIK SLZ, CO KVŮLI TOBĚ PROTEKLO A JEŠTĚ PROTEČE…
TRHÁ MI TO SRDCE, VŠECHNO ????

Věřím, ale, že nebudeš dlouho sám, to ty neumíš…
Jistě opět brzy zaplníš místo nějakým jiným povyražením, které pro tebe bude znamenat hlavně fyzické a časové povyražení…

Přeji ti jen to dobré, více tolerantní milenku, které budeš méně ubližovat a které na tobě bude méně záležet…

Já již s tebou nedokážu pokračovat dál…
Tolik BOLESTI co jsi mi způsobil…
Nedokážu se ti bez ní již dívat do očí…

Myslím si, že si mě nezasloužíš…‼️
A já si nezasloužím, aby se mnou bylo takhle zacházeno!
Nejsme dva lidé stvoření pro sebe!
Nejsi chlap, kterého bych chtěla do života…

Myslíš jen na sebe, záleží ti hlavně na sobě, nedíváš se na to co chtějí ostatní a to i doma. NEPTÁŠ se, co by ostatní chtěli, protože to tě nezajímá!
Vše musí být dle tebe… Musíš mít pravdu…
Chtěl by sis hlavně užívat, nic NEŘEŠIT a když přijde jakýkoliv problém neumíš přijmout zodpovědnost a ani problémy pořádně řešit…
NEJSI BOJOVNÍK za to co v životě chceš a vyhrává pohodlnost!
Jsi nepříjemný a ubližuješ…

RÁDA TĚ OBČAS POTKÁM…

Je mi to tak líto…ALE JÁ TI NELHALA, NEUBLIZOVALA A TOLIK SE SNAŽILA…

PŘÁTELI ZŮSTAT JISTĚ MŮŽEME, ale já potřebuji čas, abych se ze všeho dostala…
Zahojila rány, pokud to půjde, jak na duši, tak fyzičnu…

Ale vím jedno…
Přeci jen jedna jizva mi zůstane…NAVŽDY ‼️

A to v srdci ❤️, že svoji nezodpovědností a sobeckým PŘÍSTUPEM jsi dopustil, abych byla těhotná, zabil jsi to poslední mezi námi a NAŠE DÍTĚ!

Víš… Já…
Poznal jsi mě jako veselou a usměvavou dámu, ale nyní už nejsem veselá, jsem smutná, nemám radost, akorát trápení… Dnes už netancuji v kuchyni a nezpívám si… ????

Tolik mi chybíš, tak strašně moc, až je mi z toho do pláče… Tolik mi chybí Tvá blízkost, Tvá vůně, Tvé letmé pusinky a mazlení…

Je to pro mě šílené! ????????
Opravdu si neumíš představit jak MĚ ZE VŠEHO BOLÍ U SRDCE❤️

Z CELÉHO SRDCE TĚ BUDU VŽDY MILOVAT I PŘES VEŠKEROU BOLEST…

MOC BYCH SI PŘÁLA, ABY BYLA TA VĚTA NA ZAČÁTKU CO JSI MI POSÍLAL PRAVDA…

ABY SE MI TO SPLNILO I NADÁLE MEZI NÁMI…

‼️PŘIJEDU A BUDU TĚ MÍT MOC RÁD I BEZ SEXU… ‼️
JAKO PŘÍTELKYNI, KAMARÁDKU…

BUDU TADY VŽDY PRO TEBE, KDYŽ BUDEŠ COKOLIV POTŘEBOVAT, JAKO Přítel, POMOCI, VYSLECHNOUT, JÍT SI SEDNOUT NA KÁVU APOD…

Aby jsi pochopil, mé rozhodnutí, AŤ UŽ DOČASNÉ NEBO TRVALÉ, to bude záležet na okolnostech a dalších věcech, není kvůli tomu, že nemůžeme být spolu, ale kvůli bolesti a momentální situaci…

Protože, jak mi neustále říkáš, nemůžeš mi pomoci, tudíž jsem na to sama!

Doufám v pochopení tohoto textu a obsahu, v pochopení citů a emocí, v pochopení toho všeho co se odehrálo mezi námi za necelý rok…

S láskou…

PROSÍM, PORAĎTE A REKNETE MI VAŠE NÁZORY CO MÁM DĚLAT?? CO BY JSTE DĚLALI VY???

NAPÍŠI JÍ TO…

MOC DÍKY

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13576
29.8.20 18:03

Bla bla bla, celé to ani číst nebudu, další blbá a naivní. Rozhodla se pro potrat, at utne kontakt i s tim dotyčným. On ji řekl, ze rodinu neopustí, dite nechtěl, ma ji jen na suk, další řeči jsou pro naivky. Jednoduchý a účinný. Jo a psát jako za kámošku je zbytečný

Příspěvek upraven 29.08.20 v 18:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5174
29.8.20 18:06

No takhle, oba jsou v manzelstvi, ale on je lhar a nevernik :mrgreen:. Jasne ji rekl, ze rodinu neopusti, ze ona doufala je jeji problem. To si myslela, ze si ho tehotenstvim pritahne? On si chce udrzet suk, ona zkousi hrat psychohry na ktere nema a doufa ve vztah.
Drama queen…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
29.8.20 18:11

No jo, nešťastná zamilovaná, to zas není nic unikátního… Ať s ním utne kontakt, nebo ať trpí, no. Na to žádná spásná rada není :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2238
29.8.20 18:12

To je dlouhý jak týden před výplatou. Patetická prázdná slova. On jí to řekl jasně, ona si myslela, že to bude jinak. Takových bylo, co se zabouchly do hezkých slovíček a ňuchání jinde než doma. Ty pády jsou pak drsný a bolí. A potrat si zvolila sama, je to její rozhodnutí, on tam nešel a nepodepsal za ni souhlas. A určitě bych s takovým materiálem, jako je ten milenec, nadále udržovala „kamarádské“ vztahy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
29.8.20 18:15

Rodinu neopusti, bez ohledu na to, jak casto ji rika, ze ji miluje.

Byl to vztah o sexu, ona se zamilovala a to je problem.

Pokud ji v manzelstvi chybel jen sex, reknu ok, pokud ji tam chybi i city ( kdyz se dokazala zamilovat do milence, tak nejspis ano), tak at se rozvede.

Az nato, ze s ni ma sex, on nic vic dat nechce.

Příspěvek upraven 29.08.20 v 18:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3815
29.8.20 18:15

Z obou se mi chce :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1266
29.8.20 18:17

Jako… Jestli nekecáš a píšeš za druhou osobu, o níž tvrdíš, že je tvoje klientka - upřímně doufám, že to znamená, že k tobě chodí na nehty nebo tak něco.

Zveřejňovat tady kompletní výpis výlevů zhrzený milenky je maličko eklhaft. Ať už je to tvoje vlastní, jestli její, tak tím spíš.

Story je to jednoduchá. Co je na tom prosím tě k řešení? Holt ho pustí k vodě (místo románu by to šlo jednou větou) a blokne a půjde si lízat rány s kámoškama k vínu, popř. k terapeutce.

Blbý, asi to chvíli potrvá, pak půjde život dál. On s ní nikdy nepočítal a nějaký charakterní kus to teda taky nebude.

Příspěvek upraven 29.08.20 v 18:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1855
29.8.20 18:17

Tvl co to je :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1947
29.8.20 18:18

@akavi Tos vystihla naprosto presne, do puntiku souhlasim.

Zakladatelko, zkrat trochu uvodni prispevek, je to strasne dlouhe a nebude to bavit nikoho cist, i tretinovy text bude pusobit dlouhy, protoze zapletka je klasicka a konec pribehu take.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
854
29.8.20 18:24

Prý na to pomůže pít litr spermatu denně po dobu jednoho roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28528
29.8.20 18:31
@Anonymní píše:
Je to případ mé kamarádky a klientky zároveň, nevím co jí již poradit, sama nevím, jak bych jednala a v této situaci se zachovala a tak se obracím a Vás… :hug:
Je na svém životním dně a moc Vás prosím NECHCI žádné poučování, ani soudy. :,(
Prosím o Vaše názory, a úhly pohledu…
13.9.2020 to bude rok, co se zná a seznámila jsem se s jedním mužem…
On ženatý, ona vdaná…
ZNAJÍ SE, píší si, potkávají se 12 MĚSÍCŮ, spí spolu 5 měsíců… Aby jste si nemysleli, že jejich vztah byl a je založen pouze na aktu…

Zřejmě to, ale každý vidí trochu odlišně…
Z něj se vyklubal lhář a nevernik…
Ona nikdy nevěrná nebyla a asi díky tomu je velmi naivní, hodná a zároveň blbá a hlavně ZAMILOVALA SE :zed: :think: :nevim:
Trávili spolu krásné chvíle, ale ona zjistila, co já vím, před cca 2 měsíci, že jí lže…

Byla z toho hodně špatná, ale nějak to ustáli…
Je to, ale cca týden co zjistila, že je těhotná a věděla jistě, že s ním…

On se k tomu, ale postavil velmi, dle mého názoru sobecky, nutil ji do interrupce, nátlak apod… Že si, že budou spolu neslíbili a hlavně jí napsal, že NIKDY NEODEJDE od rodiny…

Přijde mi, že ji psychicky ničí… :zed:

Pořád jí píše jak mi chybí, jak ji miluje apod…
Ale víc jí dát prý nemůže, nechce atd.

JENŽE: Jsou to 4 dny co jí praskl hematom při těhotenství a začala masivně krvácet… Ráno jela na gynekologii a tak jí řekli, ruptura hematomu a samovolny potrat…
Dali jí kapačky a vyšetřili ji, najednou si tam volali další k sobě, ať se jdou podívat a konzultovat UZ a řekli jí, že vzadu u páteře má ještě jedno dítě, ale, že je v pořádku a že mluvila o interrupci, tak ať se hned rozhodne, že by ho asi z největší pravděpodobnosti nedonosila…
Přes nátlak milence a i trochu nemocnice, teď hned, tak ji vzali na sál, dělohu zrevidovali a udělali interrupci…

Nyní je již 4 dny doma, podepsala revers. Trpí psychicky a fyzicky jak pes…
On jí pořád píše, po tom všem by se s ní stále chtěl scházet, v zato7, až se vylíže z ran jí řekl, že aby přišla na jiné myšlenky, jestli nechce odejet do Jeseníků, kde předtím byli a tam vznikly i ty děti…
Vypisuje jí naprosté sra**y…

Ona by to nejraději ukončila, ale MILUJE ho natolik, že se raději asi bude trápit, než to ukončit…
NIKDY jsem ji takhle na dně neviděla :(

Ona mu napsala tohle a on asi jak kdyby to nečetl…

Tohle je VELMI těžké, myslím, že si neumíš ani představit jak…????
Hodně to bolí, uvnitř…???? ❤️Bolí…
Mám zlomené ????

Po velmi dlouhém, bolestivém a důkladném přemýšlení a vzhledem k okolnostem jsem nucena náš „vztah“ mezi námi, alespoň na čas, možná napořád, to se uvidí, „UKONČIT“…!
PAUZNOUT!

Velmi bych si přála, aby jsme zůstali PŘÁTELÉ i s občasnou kávou a setkáním… ☕????
Kterou máme oba tak rádi…

Bohužel, k mé velké lítosti těch důvodů je mnoho…

Často nyní vzpomínám na naše úplné začátky, na vše co jsi mi psal…
Pár příkladů:

• [Bylo to na první pohled ale vůbec by mě nenapadlo kolik toho máme společného. Nejdřív jste se mi líbila a pak svou osobnosti získala… Tak že vám musím být na blízku]
  • [Přijedu a budu tě mít moc rád i sexu ????]

‼️‼️‼️‼️‼️‼️Pro mě velmi zásadní věta…‼️‼️‼️‼️

• [Dneska jsi tak zářila… A dívat se ti ti do očí je nepopsatelné]
  • [Deni jeden jedinej pohled a jsem v hajzlu]
  • [Milovat tě!]
  • [Rád ti udělám radost čímkoliv]
  • [Miluju tvůj úsměv❤️]
  • [Ty jsi skvělá žena ????]
  • [Ty tvé něžné pusinky to je tak ze srdce… Vize(víš že) jsem to vlastně ještě nikdy nezažil]
  • [Právě nechci o tebe přijít]
  • [Mám tě moc rád ❤️]
  • [Moc si tě vážím]
  • [Zlato zboznuji tě.. I když je zle dokážeš se tak hezky usmívat ????]
  • [nedokážu ti ubližovat a trápit tě a ještě horší je to vidět přímo z očí do očí na to tě moc miluju!!] ‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️
  • [Je velmi silná… Miluju tě ❤️]

Kdy jsme se scházeli ještě na našem prvním místě…

Ty chvíle byly neotřelé, krásné, vtipné, takové oťukávání…

VĚŘILA JSEM TI, věřila jsem ti KAŽDÉ slovo, co jsi mi řekl…

Zjistil jsi, že jsem naivní a hodná a nevěrou nepolibená…
Mohl jsi mi říct cokoliv a já bych tomu věřila…

Byl jsi na mě hodný, to ano
a já ti ve své bláhovosti dala šanci…
Myslela jsem si, že uvnitř tebe je větší střelec a chlap co se umí rozhodovat…

Dala jsem ti šanci a bylo to moc skvělé…

NIKDY jsi mi ale neměl DÁVAT NADĚJI, že bys odešel, i přesto, že jak věčně mi předhazuješ, jsme si odchod neslíbili…

Mluvil jsi o Mobilheymech, o tom, jak by jsme tam byli spolu a bylo by to fajn…
O tom, že odejdeš…

Pak už to nešlo a byla ta „pauza“. Co vše jsem kvůli tomu doma vytrpěla a to naše loučení ????????
Dala jsem opět nám šanci…

Po Jeseníkách, když jsme spolu mluvili v autech, po cestě domů přes telefon, jsi mluvil o tom že pokud se rozhodneš, nesmím z toho já vycouvat. Řekla jsem ti, že to nemám ve zvyku…!

Dával jsi mi plané a falešné naděje a to od tebe bylo hodně, ale hodně podlé…

Cca 3 týdny po Jeseníkách jsem zjistila, jak moc jsem se v tobě SPLETLA a ZKLAMALA‼️

Lhal jsi mi a takovým způsobem, že to bylo až nechutné, ale hlavně naprosto zbytečné.!

Nebyl důvod mi vykládat, jak jsem byla po misi jediná a žádná jiná, jak na motorce žádná, jak v tomhle autě žádná jiná nebyla…

BYLA JSEM JEN TVOU NÁPLASTÍ NA ZHRZENÉ EGO…

Ani nevíš, jak mi tohle ublížilo, hodně se mě to dotklo, bolelo mě to, že jsi mi lhal…
Zjistila jsem jaký jsi sobec a hlavně, jak dokážeš lhát…

Od té doby pro mě bylo těžké TI VĚŘIT CO MI ŘÍKÁŠ…
Být v „tom“ autě, vidět tu krásnou motorku, na které jsem si přála svést…

A dalších plno věcí je těžkých do teď…

Na Tvé narozeniny jsem se tak moc snažila, dala jsem ti opět šanci, ale už jsem otevřela oči a začala vidět, že jsi ve spoustě věcech, názorech, pohledech, emocích, postojích velmi podobný muži se kterým žiji…

Když jsi naštvaný, jsi nepříjemný a nevidíš si do pusy, žen si nevážíš, máš je buď jako matrace na sex a nebo na vyplnění času, sexu a citů, protože neumíš být sám…
Co, ale Tvé chování, slova a činy udělají s danou ženou je ti jedno…
Prostě sobci…

Měsíc cca trvalo, než jsem v sobě „nějak“ tu Tvou lež a podlost dokázala uzavřít…

Začalo mi být divně, žaludek, únava, přičítala jsem to nervům, stresu, jak z tebe, tak že situace doma, též i kvůli tobě apod…

Když jsem přišla na myšlenku těhotenství myslela jsem si, že je to jak z filmu.
Věděla jsem, že 2,5 měsíce doma nic, věděla jsem koho by dítě bylo…
Málem ta myšlenka se mnou sekla…

Je to pár dní, co vím, že jsem těhotná…
S TEBOU ‼️

POSTAVIL JSI MĚ DO NEJHORŠÍ ŽIVOTNÍ SITUACE A ROZHODNUTÍ… ‼️‼️????

Když jsem ti to řekla, spíše naznačila na té večeři, nezklamal jsi, první oč ti šlo jsi byl zase jen ty!
Nestačila jsem zírat…

Říkala jsem si, jak se k tomu asi se svým přístupem postavíš…

Opět jsi nezklamal…

• Je to komplikace…
  • Já bych nebyl šťastný
  • interrupce

Co byl pro mě ŠOK, jak nečekaná facka z metru bylo, když jsi mi napsal dvě slova: NIKDY NEODEJDU! ????????????????????????

A došlo mi, že co je pro mě trošku přes čáru bylo, když jsi mi napsal, že by sis přál interrupci a poté pokračovat mezi námi dál…?!
Do teď na tohle nemám slov…

Jsem v 6 týdnu a pár dnech těhotenství, s tebou, dle výpočtů jsem otěhotněla na asi pro nás nejhezčím místě a chvílích společně strávených právě v Jeseníku…

Je mi z toho tak úzko… Je mi z toho psychicky zle, jsem zralá na zhroucení, hroutí se mi celý svět…
Svoji naivitou a hloupostí jsem dala tolik šancí člověku, pro kterého to ani zdaleka neznamenalo tolik co pro mě…

TOLIK BOLESTI A SLZ CO JSEM KVŮLI TOBĚ MUSELA PROJÍT A JEŠTĚ PROJDU, TOLIK SLZ, CO KVŮLI TOBĚ PROTEKLO A JEŠTĚ PROTEČE…
TRHÁ MI TO SRDCE, VŠECHNO ????

Věřím, ale, že nebudeš dlouho sám, to ty neumíš…
Jistě opět brzy zaplníš místo nějakým jiným povyražením, které pro tebe bude znamenat hlavně fyzické a časové povyražení…

Přeji ti jen to dobré, více tolerantní milenku, které budeš méně ubližovat a které na tobě bude méně záležet…

Já již s tebou nedokážu pokračovat dál…
Tolik BOLESTI co jsi mi způsobil…
Nedokážu se ti bez ní již dívat do očí…

Myslím si, že si mě nezasloužíš…‼️
A já si nezasloužím, aby se mnou bylo takhle zacházeno!
Nejsme dva lidé stvoření pro sebe!
Nejsi chlap, kterého bych chtěla do života…

Myslíš jen na sebe, záleží ti hlavně na sobě, nedíváš se na to co chtějí ostatní a to i doma. NEPTÁŠ se, co by ostatní chtěli, protože to tě nezajímá!
Vše musí být dle tebe… Musíš mít pravdu…
Chtěl by sis hlavně užívat, nic NEŘEŠIT a když přijde jakýkoliv problém neumíš přijmout zodpovědnost a ani problémy pořádně řešit…
NEJSI BOJOVNÍK za to co v životě chceš a vyhrává pohodlnost!
Jsi nepříjemný a ubližuješ…

RÁDA TĚ OBČAS POTKÁM…

Je mi to tak líto…ALE JÁ TI NELHALA, NEUBLIZOVALA A TOLIK SE SNAŽILA…

PŘÁTELI ZŮSTAT JISTĚ MŮŽEME, ale já potřebuji čas, abych se ze všeho dostala…
Zahojila rány, pokud to půjde, jak na duši, tak fyzičnu…

Ale vím jedno…
Přeci jen jedna jizva mi zůstane…NAVŽDY ‼️

A to v srdci ❤️, že svoji nezodpovědností a sobeckým PŘÍSTUPEM jsi dopustil, abych byla těhotná, zabil jsi to poslední mezi námi a NAŠE DÍTĚ!

Víš… Já…
Poznal jsi mě jako veselou a usměvavou dámu, ale nyní už nejsem veselá, jsem smutná, nemám radost, akorát trápení… Dnes už netancuji v kuchyni a nezpívám si… ????

Tolik mi chybíš, tak strašně moc, až je mi z toho do pláče… Tolik mi chybí Tvá blízkost, Tvá vůně, Tvé letmé pusinky a mazlení…

Je to pro mě šílené! ????????
Opravdu si neumíš představit jak MĚ ZE VŠEHO BOLÍ U SRDCE❤️

Z CELÉHO SRDCE TĚ BUDU VŽDY MILOVAT I PŘES VEŠKEROU BOLEST…

MOC BYCH SI PŘÁLA, ABY BYLA TA VĚTA NA ZAČÁTKU CO JSI MI POSÍLAL PRAVDA…

ABY SE MI TO SPLNILO I NADÁLE MEZI NÁMI…

‼️PŘIJEDU A BUDU TĚ MÍT MOC RÁD I BEZ SEXU… ‼️
JAKO PŘÍTELKYNI, KAMARÁDKU…

BUDU TADY VŽDY PRO TEBE, KDYŽ BUDEŠ COKOLIV POTŘEBOVAT, JAKO Přítel, POMOCI, VYSLECHNOUT, JÍT SI SEDNOUT NA KÁVU APOD…

Aby jsi pochopil, mé rozhodnutí, AŤ UŽ DOČASNÉ NEBO TRVALÉ, to bude záležet na okolnostech a dalších věcech, není kvůli tomu, že nemůžeme být spolu, ale kvůli bolesti a momentální situaci…

Protože, jak mi neustále říkáš, nemůžeš mi pomoci, tudíž jsem na to sama!

Doufám v pochopení tohoto textu a obsahu, v pochopení citů a emocí, v pochopení toho všeho co se odehrálo mezi námi za necelý rok…

S láskou…

PROSÍM, PORAĎTE A REKNETE MI VAŠE NÁZORY CO MÁM DĚLAT?? CO BY JSTE DĚLALI VY???

NAPÍŠI JÍ TO…

MOC DÍKY

Bud to skončit anebo se dál ničit v nekonečném dramatu, chlapovi jde jen o sex, akorát, že je mistr ve vypisování, tak mu to prochází…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2134
29.8.20 18:36

Lháři a nevěrníci jsou oba dva. Na vzniklé situaci mají pidilz oba dva. Tvé známé nelituji, není proč. Je to stejná mrcha jako ten její frajer. A to víš, karma je zdarma.
A pokud se jedná o tebe, o čemž jsem přesvědčená, tak sorry, vyžer si to a doufám, že. Ti to manžel spočítá.
Jinak jsem to nedočetla, to se nedalo. Je to klasický příběh zhrzené milenky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1547
29.8.20 18:54
@Kolarkaa píše:
Tvl co to je :zed: :zed: :zed:

Vítězka soutěže o nejdelší příspěvek na emiminu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
29.8.20 18:57

..

Opravdu nedá se to číst. Ať jde o kohokoli, autorku nebo její kamarádku.. tak začít chodit na terapie. Od chlápka se odstřihnout! Nějaké kecy o přátelství a kávě jsou trapné. Dál jsem to nečetla, je to opravdu snůška trapných blábolů.
Dřív muž, aby získal ženu, musel opravdu leccos dokázat. Postarat se o rodinu, jít do války, vybojovat si srdce své vyvolené. Dneska stačí naťukat do mobilu pár srdceryvných slintů, naprostých lží nepodložených žádným skutkem. A ženská si to kvůli takovému d. bilovi skoro hodí. Neuvěřitelný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama