Můj otec na mě dluží alimenty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nikolinam
Kecalka 261 příspěvků 24.09.14 22:51
Můj otec na mě dluží alimenty

Ahoj holky… potřebuju se tak nějak asi vykecat a zároveň bych byla ráda, kdyby mi někdo popsal i vaší zkušenost nebo poradil, co dělat. Předem se omlouvám za tak dlouhý román…

Když se naši brali, tak jsem už byla na cestě, vše bylo OK, táta pracoval, mamka byla se mnou a pak po třech letech se ségrou na mateřský. Vše se začalo bortit, když nastoupila do práce. Vzali si kvůli tátovi spousta půjček, táta přestal pracovat a všechno pak táhla mamka sama ze svýho platu. Což samozřejmě nefungovalo a půjčky se přestaly splácet, do toho nebylo ani na nájem (resp. fond oprav apod., byt byl jejich, koupili si ho „za pár kaček“ po tom, co jsem se narodila). Mamka chodila pořád do práce, táta jenom utrácel za blbosti typu hry na počítač, nová grafická nebo zvuková karta, samý hovadiny. Když jsme dostali něco na Vánoce od babičky, maminky mamky (třeba video nebo televizi do dětského pokojíčku, abychom měli se ségrou trochu komfort), tak to vzal a týden po Vánocích už to nesl do Zastavárny a šel si za prachy koupit zase nějakou hovadinu. Mamka mu to hodně dlouho akceptovala, byla ráda, že máme vůbec co jíst a to si na jídlo musela půjčovat ještě od babičky.
Pak se to začalo ale doma stupňovat - když už si naši mysleli, že se ségrou spíme, tak se hádali a docela dost nahlas a hlavně táta byl na mamku dost hnusnej. My se ségrou pak usínaly a spaly v jedný posteli, protože jsme celou jejich hádku probrečely…
Jednou jsme dokonce byli u toho, když táta mamku praštil - do teď mám před očima, jak se hádali v koupelně, já stála mezi dveřma a oni uvnitř, už se pak hádali i před náma… a táta řiká na mamku, aby mu teda jednu pleskla… tak mu jí pleskla a on jí vrátil obratem takovou, že spadla na zem a bouchla se o vanu… Mě bylo tenkrát asi 8 let, vrhla jsem se po jeho noze a začala ječet, že je hajzl, ať mamku nechá bejt. Mamka utekla na balkon, co byl přes chodbu a tam nějakou dobu brečela. Táta pak řekl, ať si se ségrou stoupneme mezi dveře na chodbě a na mamku voláme, dokud nepřijde… Mamka přišla a já se od tý doby o ní bála. Naštěstí se to nějak zlomilo a začal se řešit rozvod. Táta se odstěhoval k jeho rodičům. Chvíli to tak fungovalo, bral si nás jednou za 2 týdny na víkend, ale když se schylovalo k rozvodu, tak když jsme byly se ségrou u babičky a mamka doma, tak za ní táta přišel, vzal si v kuchyni nůž, lehnul si na zem a řekl, že jestli se s ním mamka rozvede, tak se podřízne. Mamka utekla, on se sbalil a odjel autobusem do 20km vzdálený nemocnice, kde se nechal zavřít na 2 dny na psychiatrii. Mamka nechala vyměnit zámky, ale já o ní začala mít šílený strach. Tou dobou začínaly mobily a protože mamka s nimi dělala, tak jsem už jako 10ti letá měla svuj telefon (což teda na jednu stranu už v tu dobu mělo víc dětí v mým věku) a když jsem byla ve škole, tak jsem mamku pořád bombardovala smskama a voláním kvůli blbostem jen abych věděla, že je v pořádku.
Nakonec se to vše uklidnilo, mamka začala pomalu v rámci možností platit dluhy, rozvedli se a jak mamka, tak táta si našli nové partnery. Táta si nás bral každý 2 týdny k sobě, ale fungovalo to asi jen rok nebo dva, samozřejmě nepracoval, nechal se živit od lidí okolo něj - od nový manželky, její rodiny a bohužel i od jeho rodičů.
Pak ale přišla mamce obrovská exekuce za půjčku, kterou měl táta na sebe, ale ona byla jako ručitel a hrozilo, že přijdeme o byt, takže babička vzala skoro svoje úspory (cca 260tisíc) a za mamku to všechno zaplatila. Pak babička přispěla na další dluhy, úplně všechno celkem dělalo asi půl milionu. Všechno zaplatila moje babička a mamka.
Když mi bylo 18, mamce přišla další exekuce na tátovo půjčku, kterou si táta vzal, když byli manželé, takže když neplatil on, tak to vymáhali po ní a najednou byla na účtě -30tisíc. Na to nám opět dala babička, aby se to zaplatilo.
Co se týče mě a ségry, s tátou jsme se začaly vídat úplně minimálně, vlastně jen o Vánoce nebo náhodou když byl u babičky, když jsme tam byly my na návštěvě. Ze začátku, když jsme se ještě vídali, tak na nás táta docela i pravidelně platil (výživný měl stanovený na 600Kč za jednu). Ale co mi odbilo 15, tak mamka zažádala o zvýšení na 1000Kč za jednu. Od té doby táta neplatil. Mamka to dávala několikrát na policii, nic s tím ale nedělali. Pak to dala k soudu, táta dostal podmínku na 2 roky, ale rozsudek se asi někam ztratil, protože o tom, že táta měl podmínku se mamka dozvěděla až po skončení podmínky, když šla na soud znovu, že opět neplatí. Mamka si taky v mých 15ti, kdy jsme se s tátou přestaly vídat, našla nového přítele, který má dost peněz a my začaly chodit oblíkaný ve značkovým, začaly jsme se ségrou věnovat tancování a poprvé jsme jeli všichni k moři. A to prý táta vyhodnotil tak, že jeho peníze nepotřebujeme.
Loni v lednu, když mi bylo 21, tak mamka šla opět žádat soud, aby něco dělal s dlužnou částkou (tenkrát to dělalo na mě 60tisíc a na ségru přes 70 tisíc). Protože posledně to vyhodnotili tak, že když nemá stálý příjem, tak nemá z čeho platit. Já tou dobou už pracovala, s přítelem jsme si koupili byt. Táta začal psát ségře i mě, abychom se s ním sešly, že s náma něco chce probrat. Já jsem to odmítla, že jsem v práci a nemám čas. Ségra odmítla taky, ale počkal si na ní před školou. Dal jí nějakej obyčejnej tablet, používanej, s účtenkou na 1500Kč a řekl jí, že jí prosí, aby nepodepisovala plnou moc mamce k tomu, aby na něj neposílala exekutora, jinak se s nim rozvede manželka, že jim seberou byt a on nebude mít kde bydlet a podobně. Mamka mu totiž exekutorem začala vyhrožovat… Ségra sebrala tablet a řekla, že to podepíše. Na to konto mi napsal, že jsme se ségrou pěkný svině, že jestli to podepíšeme, jeho manželka se s nim rozvede. A já jsem po x letech dostala odvahu, aspoň přes smsky se mu vzepřít. A holky… ty smsky jsou k pozvracení. Podle něj jsem totiž naočkovaná od mamky a od babičky, že je ten špatnej, že jsem nečetla určitě papíry od soudu, že prostě prachy nemá a mít nebude. Když jsem mu psala, že jsme snad jeho děti, že teda jako čert vem, že mamka musela zaplatit jeho dluhy, ale že my jsme jeho děti a měl na nás platit jako náš táta, tak mi akorát napsal, že mamce nechal byt, tak i všechny dluhy k němu, že to byl její problém. Taky jsem mu vyčetla, že na hovadiny, se kterýma se chlubí na Facebooku, jako že cpe neskutečný prachy do airsoftu, tak že na to prachy má, ale na svoje děti ne, tak na to mi nijak nereagoval, napsal jen, že prostě prachy nemá a že musel prodat i auto, aby měl na zaplacení nájmu. Dala jsem mu ultimátum, že do konce března (psali jsme si začátkem února) budu mít na účtě 30 tisíc, poslala moje číslo účtu a že když posledního března tam ty prach budou, tak mamku přesvědčim o tom, aby exekutory na něj neposílala. S tim mě poslal do jistých míst, že prachy nemá teď, tak je nebude mít ani za měsíc. Taky ho nezajímalo, že mamka ty peníze chce dát mě a ségře, protože to měly bejt naše peníze. Naše konverzace skončila slovy, že se uvidíme u soudu.
Prachy nepřišly, mamka to dala na soud, ten to smetl, že táta nemá příjem, tak mu to nemaj z čeho vzít.
Vloni v září jsme se dozvěděli, že konečně čekáme miminko, který jsme si už víc jak rok přáli. Chvilku jsme to tajili, ale pak jsme zajeli i k babičce a dědovi (z tátovo strany) a řekli jim to. Samozřejmě oni to poslali dál - budoucímu „dědovi“. Asi 2 týdny na to jsme s přítelem seděli dopoledne doma a koukali na televizi a najednou zvonek a muj táta s tim, jestli může jít na chvíli nahoru. Tak jsem úplně v šoku řekla, že jo.
Přišel nahoru a začal dělat, jako by se nic nestalo!!! Začal se bavit o mimču a jak se máme, jak se má on, machroval, kam zase jede na airsoft, jak byl na x pohovorech a všude ho strašně moc chtěj zaměstnat a neví, kam má jako jít. Já byla celou dobu jak paralizovaná, celou dobu totálně ve stresu, PROČ přišel a co chce. Asi po dvou hodinách odešel, tvářil se jak největší borec, ať mu prej dáme vědět po další kontrole, jak to vypadá s mimčem. Další kontrola byla za necelý týden a bohužel tam zjistili, že miminku už pár dní netluče srdíčko… Teď s odstupem času, jak si to všechno dávam dohromady, tak to dávam za vinu jemu. Protože to bylo úplně neskutečný a ten stres v tu chvíli, co jsem byla v šoku a pozvala ho domu, tak jsem vůbec nebyla schopná uvažovat nebo mluvit. Že jsme o miminko přišli jsem mu stroze napsala ve zprávě, on že ho to mrzí a od tý doby jsme si nepsali.
Je to měsíc zpátky, co jsem se bavila s mojí pratetou (od dědy z tátovo strany ségrou), která mi řekla, že si muj táta stěžuje dědovi, že s nim nechceme komunikovat (moje ségra ho totálně ignoruje, když jí třeba něco okomentuje na FB, neodpovídá, stejně jako neodpovídá na jeho zprávy) a že to dědu mrzí. Naštěstí teta je do toho všeho zasvěcená z mojí strany, tak dědovi vysvětlila, že mezi náma byl takovej konflikt apod. a že děda by měl přestat o tátu pečovat. Dává mu totiž pořád peníze, posledně dokonce přišel táta s výmluvou, že nemůže nastoupit do práce, protože nemá 400Kč na to, aby zaplatil vstupní prohlídku u doktora :! :! :! Jenže děda na svoje děti nedá dopustit a bohužel, sám to přiznává, že ví, že dělá špatně, ale nemůže si pomoct.
A co mě teda konkrétně trápí - nevím, co mam dělat. Má cenu po člověku, kterej dokonce prodal byt, přestěhoval se s manželkou do malýho podnájmu, stejně utrácí za hovadiny (nevim absolutně, kde na to bere), ničeho si neváží a jeho děti mě nezajímaj, chtít nějaký peníze?
Jako ani mi už nejde o ty peníze, počítám s tim, že v životě od něj neuvidim ani halíř (stejně jako nikdy nepřispěl na školu v přírodě nebo lyžák)…
Má cenu vůbec s tím něco dělat? Když jsem nad tím přemýšlela posledně, tak jsem si řekla, že nejvíc by se mi asi ulevilo, kdyby ten ha*zl přišel o manželku, o bydlení, děda se na něj vykašlal, neměl kde bydlet a poznal pořádný dno…
Když byl poslední soud, tak mu soudkyně řekla, že pokud nezaplatí znovu, tak půjde do vězení. To mi přijde k ničemu a spíš bych měla strach z pomsty… protože to neni člověk, co by to měl po psychický stránce v hlavě v pořádku.
Máte někdo zkušenost s tím, že otec neměl vůbec žádný majetek a dlužil na alimentech?
Mě se teď tak trochu ulevilo, sice to občas probíráme s přítelem, ale vzhledem k tomu, že teď čekáme miminko, tak se snažíme tomu tématu vyhýbat, abych se moc nerozčilovala…
Přítel to s tátou taky nemá jednoduchý, ale aspoň na něj vždycky platil (a když potřebovali s mamkou a ségrou byt, tak je nastěhoval k sobě do bytu, který jinak pronajímal, odstěhoval se na ubytovnu a domluvili ten byt jako náhradu za alimenty), takže přítel tohle úplně nezná…
Maminka se z toho všeho dostala, babička jí řekla, že po ní peníze vrátit nechce, že je ráda, že mamka začala znovu s čistým štítem, z mamky je teď vzorný plátce všeho, má super plat, super přítele - kterýho beru od těch 15ti jako tátu a pro naše miminko bude děda on :) Bohužel mam teda mamče za zlý (ale to i ona sobě), že s těma alimentama něco nedělala už dřív… Chtěla nám šetřit, abychom až půjdeme bydlet sami mohla něco dát :)

Moc se omlouvám za ten román, snad to někdo vůbec dočte do konce :oops: :)
Potřebovala jsem to fakt vyventilovat a třeba si počíst i o vašich - podobných - problémech :) :*

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 24.09.14 23:00

Je mi to líto, protože ten román je spíš na deníček než do diskuze.

Víš, já si myslím, že svých peněz se nedomůžeš na něm tím, že po něm budete posílat exekutory a já nevím koho. je to parazit, který když něco má, tak to stejně není jeho. otázka tedy zní, na kolik by tě uspokojilo, že peníze, které vám dluží, sebrali zase někomu, kdo s tím nemá nic společného (max teda že dluhy platí za něj). Je to prostě parazit proplouvající si tak nějak životem jak to klíště. Pokud ho zavřou, tak bude akorát děěěsněěěě ublíženej a možná že s etam naučí ještě něco, co diskud neumí, ale by že s ezměnil a že bys dostala to, co vám patří? Nevím, holka, to nevím.

Ale co vím, na každou sv… se vaří voda, a boží mlýny melou. Dojede na to, jak žije.

Mari-KusKus
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 24.09.14 23:11

@nikolinam

Je mi líto :(

To co popisuješ mě docela děsí. Četla jsi „smrt krásných srnců“? Tatínek pan Popper byl také až vesele (na začátku) blbej, koupil rybník apod… když pomalu nebylo co do huby :)

Bojim se, aby můj partner nebyl takový do budoucna, trochu se jeví jako ten typ, co si koupi PC i když nemá na jidlo a čeká, že se to vyřeší. (Já vyřeším)

Na Tvého otce exekuci, mně neplatit na dítě, jde do vězení a tam to odpracovává.

btw. To s tou vstupní prohlídkou - to je jak můj muž, koupi si cigara, kfc, mineralku a pak nemá ani na bus do práce, kazdou prohlídku (4 za poslední rok - ano 4 prace) platim ja… už jsem s tim smirena.

ale nedopustim aby moje dceruška dopadla jako Ty.

Můj táta je taky už 10 let bez práce a vždy na mě ty 3500,– (!!!) Platill, brigadu si sehnal apod, protože mě miluje. No ale zkrátka někteří lide maji radi jen sebe… :zed: :zed:

yourlady
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 24.09.14 23:11

Je mi lito, ale asi z něj moc peněz nedostaneš :-( Zkus napsat do Občanské poradny v Jakubské ul. Praha 1 nebo jim zavolat, poví ti víc, i tě psychicky povzbudí

nikolinam
Kecalka 261 příspěvků 24.09.14 23:20

@Emilie No mě je naprosto jasný, že ani kdyby šel sedět, tak z toho nic mít nebude, makat tam nemusí a tak :nevim: asi by mě fakt „uspokojilo“ jen to, kdyby o vše přišel a kdyby se na něj všichni vykašlali… jako ty peníze by se hodily - kdo by neuvítal, kdyby mu na účtě přistály peníze, co měl dostat už dávno a má na ně právo… ale nepočítam s tím, že někdy něco od něj uvidíme…
Jinak pojem „parazit“ je asi úplně trefný! Možná „vyčůraný parazit“ je úplná trefa.

Spíš mě zajímalo, jestli má cenu to hnát někam na soud, když prostě on oficiálně příjem nemá (podle mě jestli maká, tak jedině na černo, kdysi se mi s tim jednou chlubil)… Na jednu stranu je škoda, že tohle stát nemá nějak ošetřený, na druhou stranu to ale chápu, protože „táta“ neni jedinej, kdo dluží alimenty a ten stát by za chvíli asi zkrachoval :) :nevim: Mam dokonce pocit, že to dřív fungovalo tak, že když dlužil někdo za alimenty, tak to stát za toho člověka zaplatil a pak to z něj vymáhal… a mam dokonce i pocit, že to fungovalo ještě za dob, kdy táta začal dlužit… ale to bych asi kecala, jen si to myslim :)

Jinak když jsem příspěvek odeslala a zamyslela se, tak jsem si taky uvědomila, že to je spíš na deníček, než na diskuzi :) takže to se omlouvám :) hold, v zápalu psaní zatemněná mysl :mrgreen:

nikolinam
Kecalka 261 příspěvků 24.09.14 23:30

@Mari-KusKus Nečetla, ale nedavno jsme na to koukali s přítelem a taky jsme si řikali, že je nám to „hospodaření“ nějaký povědomý :mrgreen:
To já teda díky bohu mam přítele naprostý opak mojeho táty - pracuje, práce si váží, nikdy v životě by nedopustil, aby jeho dítě strádalo, je strašně zodpovědnej, takže úplný zlatíčko :* ale jooo, taky se stane, že u sebe má hordu drobáků a když po něm chci po třech dnech v práci nějaký drobáky, tak mi řekne, že si v práci koupil sušenky a kafíčka a drobáky došly :mrgreen: ale když se blížíme s penězma před výplatou k nule, tak šetříme, kde můžeme, abychom vyšli a vždycky hezky vyjdeme :) zatim si spíš ještě užíváme to, že nemáme tu zodpovědnost za mimčo a občas si trochu vyhodíme z kopýtka víc, než je zdrávo :lol: ale určitě vše má svoje meze a díky bohu je můj přítel (nejen) v tomhle úplně skvělej :) lepšího taťku jsem si vybrat nemohla :andel:
A tvojeho taťku obdivuju! :) měla jsi taky štěstí! :) přítel mojí mamky platí na svojeho syna dokonce 6tisíc měsíčně (má sice plat cca 50 tisíc), ale taky platí. Jednou jedinkrát měl nějaký starosti v práci, tak v chaosu zapomněl zaplatit a za týden už mu posílali obsílku, že na něj ex podala trestní oznámení, že nezaplatil :mrgreen: a to klukovi ještě platil půlku výletů do školy apod. akorát kluk se s nim nechce bavit, protože je očkovanej od matky :)

@yourlady Děkuju za typ, zkusím jim tam napsat, jestli poradí, co s tím :)
i když on by fakt spíš potřeboval přijít O VŠECHNO A O VŠECHNY, aby pořádně narazil a zažil si taky nějaký peklo :) za to, jaký nám udělal dětství si to totiž zaslouží…

lulinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.14 23:46

Tyyy jo, nejsi náhodou moje sestra??? :lol: 8o…můj otec mi dluží 2800,– měsíčně od mých 4 let. Je mi 22. Takmsi to spocitej… :poblion: dělal to samé, když se dozvěděl o miminku. Přijel, dovezl jakési chrastítko, nasliboval, jak mi ty alimenty bude splácet po 3 tisícovkách měsíčně, bla bla bla… Matka ze něj splácela úvěr z doby manželství 1,3 mil. :roll: několikrát ho chtěla udat, ale otec ji vždy zmanipulovat, jednou ho dokonce mohla dorazit - byl v podmínce! Aaaale zase ji ukecal… :zed: taky by mě zajímalo, zda na ty peníze mám ještě nárok, jelikož se mi zdá, že je tam nějaká promlčecí lhůta :think: já byla jeho první manželské dítě, pak měl jedno NEmanželské, kvůli tomu se rozvedli. Kolik jich měl dál, to radši nevědět :D navíc jeho rodiče jej vydědili, tudíž ze mně nebude ani ten milionář :lol: nestaral se o mě, nestará se ani o své vnoučata. A na nějaké komentáře na fejsbůku mu se*u, to je teda zájem jak noha… :pocitac:

nikolinam
Kecalka 261 příspěvků 24.09.14 23:59

@lulinaaa :mrgreen: :mrgreen: ten začátek mi přišel fakt pomalu jak přes kopírák :mrgreen: jen ten muj mi radši o penězích neřekl ani píp, když tu byl :mrgreen: neslibuje, radši řekne, že nemá a mít nebude :mrgreen:… jo, mojí mamku právě na začátku taky vždycky ukecal, ale pak jak už jsme začaly se ségrou mít zájmy a zvýšily se náklady (tancování, střední škola, trochu kultury s kamarádkama - kino, kavárny, diskotéky), tak to poprvý mamka dala k soudu, ale to už bylo bohužel pozdě :zed:
A toho mýho babička s dědou bohužel sponzorujou pořád, děda před pár rokama tátovi koupil auto, táta z něj a babičky dělá blbce a mě se to vůbec nelíbí… babička je proti tomu sice, ale děda má svojí hlavu, místo důchodu pracuje, takže pak ty peníze dává do mojeho táty a do svýho druhýho syna, kterej s nima bydlí v baráku s manželkou, dvěma dětma, babi s dědou jim vařej, staraj se jim o děti, dávaj jim jídlo a strejc s tou jeho krasavou jim nedávaj ani korunu :poblion:
Noo hele já mam pocit, že nějaká lhůta promlčecí tam bohužel je :nevim: takže… ty krááááso teď jsem to hodila do kalkulačky a přes půl milionu to hodí! 8o 8o 8o tak to asi nepočítej, že to někdy uvidíš no :) VÍTEJ V KLUBU :potlesk: :mrgreen:
Jinak já svoje dítě vychovávat budu tak, že muj táta neexistuje a nechci, aby ho táta vídal nebo s nim chtěl přijít do kontaktu :) nedokázal bejt dobrej táta, tak proč by měl „dostat novou šanci“ jako děda? :nevim:
A muj táta má teda jenom mě a ségru, ale jeho manželka má 17ti letou dceru, kterou táta bere za svojí :mrgreen:

Šarlota4
Extra třída :D 10599 příspěvků 25.09.14 00:07

@nikolinam i kdyz je to smutny a na penize mas narok z pravniho i moralniho hlediska tak jsem rada, ze to za nej neplati stat. Neplaticu alimentu je hromada a proc by na to mela doplacet spolecnost. :(
Nicmene ti preju, abys byla uspesna a fotrik se chytil za nos

nikolinam
Kecalka 261 příspěvků 25.09.14 00:09

@Šarlota4 Právě - stát by zkrachoval za chvíli, protože dluží pomalu každej druhej :zed: a šlo by to akorát z peněz poctivejch lidí :(
Děkuji, ale moc v to nedoufám, podle mě by nám ty peníze nevrátil, ani kdyby se z něj stal miliardář :mrgreen: :)

Šarlota4
Extra třída :D 10599 příspěvků 25.09.14 00:15

@nikolinam prave asi ma takovou povahu. Je to tezky spousta chlapu se i casem muze dost zmenit. Rikam si ze mam doma chlapa spolehliveho pro rodinu a stejne se muze stat ze zacne " blbnout".

lulinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 00:16

No můj otec má taky sponzory. Moje máti ho kdysi hooooodně dlouho neviděla, ani o něm neslyšela, tak dala návrh na žalobu. Pak se asi po 10ti letech viděli u toho soudu, a tam teprve koukala. Jak padalo obvinění za obviněním, zjistila, že pán si pronajímal byty od kamarádů, všechno jim rozprodal, udělal si z toho varny perníku… 8o prostě mazec. No dostal tu podmínku, ale matku tenkrát překecal. Bydlel u rodičů, ti mu zaplatili komplet všechno, všechny šméčka a lichvy, dluhy atd. Matka dál splácela a od něj ani kačka. Jednou mi dokonce řekl, že ho to moc mrzí, že jsme se kvůli němu s mámou neměly moc dobře 8o jeho rodiče ho za to vydědili, takže ani tak se mi prachy nevrátí, jsou totiž dost ve vatě. Vlastní mimo jiné původní byt 6+1 v centru Brna, který měl být můj. Otec je totiž jedináček, a ta druhá dcera ho nemá v RL. Jo mimochodem ona ho ani nikdy neviděla :D našla jsem ji na FB, daly jsme se do řeči, ona sama o mě věděla. Tak jsem jí poslala nějaké fotky, aby poprvé viděla svého otce :palec: je jí 15… A největší pecka je to, jak mi když jsme byli v Brně na nákupech a stavili se, ukazoval moje fotky, jak si sestru chovám a měl slzy v očích… Popis fotky: já, na tajňačku na Vánoce u cizí ženské, se kterou si tatínek na****l levobočka, držím to malé v ruce. Pecka :potlesk:

lulinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 00:17

My mu doma s mojím říkáme „dědek perníkář“ :lol:

nikolinam
Kecalka 261 příspěvků 25.09.14 00:33

@Šarlota4 tak bylo by fajn, kdyby se začal konečně chovat jako chlap, ale spíš s tím nepočítám :)

@lulinaaa WOW!!! Tak to je jinej frajeeer :mrgreen: ten se toho fakt nebál! Hlavně, že jeho rodiče měli trochu rozum a vydědili ho, třeba ti ale něco odkážou :) jestli nejsou úplně bezcitný :)
To je hustý s tou dcerou 8o 8o asi to bude stejnej herec jak ten muj, ten taky dělá strašně dojatýho, když se to nejmíň hodí, hrát uměl vždycky skvěle :D jak je mu špatně, jak ho něco mrzí, jak je smutnej, že se zlepší a podobně :roll:… a tak máš s nevlastní ségrou aspoň super fotku ne? :D a viděla ses s ní někdy? :) nebo jste si jen psali? :)… dědek perníkář :D to u nás když se řekne tátovo jméno, tak babička používá mnohem ostřejší slova :mrgreen: babička je jinak strašně slušná, ale jak jde o mojeho fotřika, tak mi obsah jejího slovníku občas vyrazí dech :mrgreen: :mrgreen: ale neni se čemu divit :nevim:

lulinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 00:39

@nikolinam nene, ona je z Brna, já že Zlína, a ještě je ve věku, kdy ani tak nevím, o čem bych si s ní povídala. Ani na vínko bysme nemohly :D možná později, třeba časem ;) co čtu na jejím FB, je v pubertě až po uši, takže hrůza… No aspoň měla její matka rozum, a nevzala si ho. U mě je největší problém v tom, že jsem hrozně měkká. Tady na emimi prskám jak starej kocour, ale do očí bych mu to nedokázala říct… Asi bych ani neměla na to ho udat :nevim: asi na to nemám koule :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >