Můj otec seřezal 10letou dceru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 19:37
Muj otec seřezal 10-tiletou dceru

Ahoj,
Po dnešním incidentu jsem, tak nastvana, ze dceru iz nikdy k nemu nepustim…
Ma 10-tileta dcera je s bratrancem a sestrenici u babi a dedy na prazdninach. Bydli na chalupě, vedle maji takovy rybník, kde se da koupat..
A moje dcera, tam do toho rybníku (pry) omylem schodila 6-tileteho bratrance..On zacal brecet a prasknul to..
A tata po ni chtel at se ji omluví, dcerka odmlouvala, ze v žádným pripade..
A on ji pak serezal zadek prynkem do kuchyne… Dcera mi to volala, ze uz tak nechce byt.. Tak jsem pro ni prijela.. S tatou jsem si promluvila at se vzpamatuje…
Zda se vam jeho pristup normalni? Co byste dělaly vy jako matky?
Anonym -nechci, aby me tu nekdo poznal..Kdyby ji lupnul pohlavek, dal normalni test nereknu ani popel..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 38 Další »
Reakce:
Kaileee
Ukecaná baba ;) 1616 příspěvků 24.07.19 19:40

Záleží jestli ho potřebuješ k životu nebo ne, pokud se s ním už nechceš vidět (a je za tím i nějaká historie) tak ho klidně můžeš nahlásit na pčr, pokud s ním máš jinak dobré vztahy a nechceš o něho přijít tak to holt budeš muset přejít

arinecka
Kelišová 6765 příspěvků 24.07.19 19:40

Tak taky mohla dostat vařečkou, nebo páskem že jo, neříkej že jí sežezal hodně, dostala pár na zadek no bože :nevim:

Fonty
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 24.07.19 19:42

No prehnali to oba dva. :nevim: On je dospělý a ten trest se mi taky nelíbí. Mohl ji dát na prd. l rukou i kdyz ani to se mi nelíbí. Nevlastní otec rezal sestru a z veškerých pomůcek na bití je mi blbě…každopádně já jsem trochu zaujatá…

Kelsey
Hvězda diskuse 46605 příspěvků 24.07.19 19:43

Bud rada, ze se to druhe dite neutopilo. Misto mlade vyhubovat, ze se ma chovat normalne, tak ji slepe branis. Zaslouzila si nabancit. Neni nejmladsi, tak by mohla mit rozum.
Ty se vzpamatuj.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23467 příspěvků 24.07.19 19:43
@Anonymní píše:
Ahoj,
Ma 10-tileta dcera je s bratrancem a sestrenici u babi a dedy na prazdninach. Bydli na chalupě, vedle maji takovy rybník, kde se da koupat..
A moje dcera, tam do toho rybníku (pry) omylem schodila 6-tileteho bratrance..On zacal brecet a prasknul to..
A on ji pak serezal zadek prynkem do kuchyne… Dcera mi to volala, ze uz tak nechce byt.. Tak jsem pro ni prijela.. S tatou jsem si promluvila at se vzpamatuje…
Anonym -nechci, aby me tu nekdo poznal..Kdyby ji lupnul pohlavek, dal normalni test nereknu ani popel..

Upřímně? Jestli ho shodila a ještě byla drzá, tak se tátovi nedivím. Jo mohl jí plesknout rukou.
Co bych udělala já? Přijela bych, zeptala bych se dcery jak to bylo, zeptala se to ho bratrance jak to bylo, ale víc bych asi neřešila, nebyla jsem u toho, těžko říct…
Ono to není žádná prča, kluk se mohl utopit…

ludmilaadamkova
Závislačka 2937 příspěvků 24.07.19 19:43

Jedna vec je rezat druha vec je shodit 6 lete dite do rybnika a jeste se odmitnout omluvit.

neumisa
Neúnavná pisatelka 19912 příspěvků 24.07.19 19:43

Takže shodila šestiletého bratrance do rybníka (umí ten kluk plavat?), neomluvila se a byla držkatá… a ty řešíš, že dostala na pérdel? Jo, dostala oprávněně od toho, kdo ji měl zrovna na starosti. Jestli ti vadí, že ji tvůj otec potrestal, hlídej si ji o prázdninách sama. Nebo ji vychovej, to by mohlo stačit.

Horká.cokolada
Stálice 96 příspěvků 24.07.19 19:44

A u rybníka se koupali, nebo byli oblečení a hráli si tam? Promiň ale pokud tam shodila šestileté dítě v obleceni, které třeba ani neumí plavat a za které má v tu chvíli tvůj otec zodpovědnost, tak v tom šoku tu jeho reakci chápu. A když už provedla něco špatně - i kdyby nechtěně, tak omluvit se je snad slusnost. Jinak neznámé okolností, jak se chová k dětem všeobecné, jestli tvá dcera není nafrnena a jak se k ostatním dětem chová…těžko soudit.

lucenka
Hvězda diskuse 37481 příspěvků 24.07.19 19:45

Pokud shodila do vody mladší dítě, které to nečekalo, tak bych jí ještě přidala. A nedivím se, že jí seřezal. Nebo si nečetla o tom utopenem klukovi tenhle týden? Takže chudák děda musel být slušně v šoku. Navíc když nta tvoje krasavice nic neřekla a musel to prásknout synovec.

marra2
Ukecaná baba ;) 2065 příspěvků 24.07.19 19:46
@Anonymní píše:
Ahoj,

Ano zda se mi to naprosto v pořádku, dostala by ještě ode mne pár výchovných… Vzpamatovat by ses měla ty.

Monchichik
Echt Kelišová 9405 příspěvků 24.07.19 19:47

Shodí bratrance do rybníka, je drzá a odmítá se omluvit…tak asi děda už viděl, jak se malej utopil a když k tomu měla mladá ještě takovej přístup, tak jí seřezal a já se mu nedivím…

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 24.07.19 19:48

Slízla by to ještě ode mne, spratek drzej. To dítě se mohlo utopit

berry4
Nadpozemská drbna 28682 příspěvků 24.07.19 19:48

Tak za 1. OMYLEM? Ha ha :D. Děti mívají různé úmysly. A slovo omylem znám dost dobře. Výmluva. Nic víc.
Ted´si představ, že by se topil. No?
Za 2. Neomluvila se, měla se omluvit. Nechápe nejspíš vůbec možný dosah následků.
Za 3. Seřezal ji. Jestli moc, nebo málo to tady nerozčísnem, mě se nelíbí tvůj přístup.
Tvoje dcerka hekne a ty jedeš.
Ponížila jsi před ní svého otce a jejího dědu, znevážila jsi ho, dala najevo dceři, že byt´ udělala ona dost zásadní chybu, potrestán je někdo jiný.
Zdá se ti tvůj přístup normální zakladatelko?

ludmilaadamkova
Závislačka 2937 příspěvků 24.07.19 19:48

Jinak zkus si to predstavit obracene. Kdyby starsi kluk schodil do rybnika tvou 6 letou dceru a dedecek nad tim mavnul rukou ze to se stava.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 38 Další »
Váš příspěvek
Reklama