Můj partner má velké přirození

26.3.20 08:38

Muj partner ma velke prirozeni

Ahoj holky,
S mym muzem jsme uz 15 let.
Muj muz ho ma prostě velkého… Vzdy jsem to tolerovala, ikdyz vam popravdě řeknu, ze s menším perem mi to bylo vzdy příjemnější…miluji ho.
Tento problem, cele roky tajim a nikdy jsem mu nic nerekla.. :roll: Ptala jsem se minuly tyden na ginde, jestli nejsem mala ja a doktor řekl, ze jsem uplne normalni zenska a proc se ptam.. Rekla jsem mu velikost prirozeni muze a protocily se mu panenky… Prumerna velikost je pry okolo 16cm mi rikal… Tak to jsme daleko za…
No ale co.. je tu jeste druha vec ktera me ted vyprovokovala a proto tu i po letech pisu..
Chlapa povysili a začal se chovat uplne jinak.. S „novou“ bandou z prace chodi na pivko, bowling a uplne se zmenil… Najednou je neskutečný borec a zacal mit takove kecy, ktere fakt nikdy nemel ala " tak to víš, vzdy jsem byl alfa samec, chlapi ve sprše čumeli, jednou jsem se prirozene musel stat managerem".. A porad narazi na to, ze ho ma velkyho a od toho se veskery jeho karierni postup a prostě vše daří! Me to prijde tak hloupé a směšné!!! 8o 8o Nebo jsem s nim sla na pivo a on na mladsi chlapy, at si uzivaji dokud jsou mládí, ze on to tehdy stridal jak se dalo, ze na zadne zavazne vztahy nebyl, ze ty slecinky stridal jak ponozky a uzival si, uzival.. a ze každá z nej byla hotová a holky si o nem povidaly jak ma velke pero.. Uplne zo vypravel nadšeně..
Proste se zmenil… A zrovna s tim svym ptakem se vytahovat.. Vzdyt jsem s nim byla proto jaky byl.. Ted uz takovy neni a vzhledem k tomu, ze to s nim v posteli nikdy nebylo idealni… Achjo… co mam delat :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23181
26.3.20 08:40

@Šimelda
Tak mu řekni, že čím větši penis, tím menší mozek. Aby se s tím zas tak nechlubil :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 08:43

Bože, to je šulín! Doslova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5660
26.3.20 08:51

@Šimelda Idiot (pardón)řekla bych mu at se hodí do klidu že je dost trapnej, nebo bych začla já..jaka jsem byla já jak jsem si užívala a že to tenkrát bylo super.Na hrubej pytel hrubá záplata.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5853
26.3.20 08:51

Momentálně mají po bowlingu a pivku, ne? :mrgreen: Řekni mu, že se prostě chová jako ko.kot a že jeho velký penis, není nic o co by kdejaká ženská stála. Přestala bych chodit kolem horké kaše. Můj ex ho měl taky nadprůměr, takže tě chápu. Jo a byl to taky ko.kot. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 08:53

Holky, ale ja s nim jsem 17 let a jak se muze chlap tak zmenit!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23181
26.3.20 08:54
@Šimelda píše:
Holky, ale ja s nim jsem 17 let a jak se muze chlap tak zmenit!!!

Třeba to byl šulín vždycky, jen jsi to přehlížela. Nebo měl bokovku a ta holka mu prostě řekla, že je borec. Nebo na něj leze přechod a začiná blbnout. Někdo koupí motorku, někdo začne chlastat, někdo jen blbě kecat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 08:54

A ja mu ti rikam a on to vubec nepobira.. a ti chlapi ho maji vazne za neskutecneho borce!!! Takze s nima peče a na me se diva pres prsty, ze kecam kraviny!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14252
26.3.20 08:55

Může. Někteří se po povýšení chovají, no víš jak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5660

@Šimelda Může, parta chlapa mění…stačí v partě jeden blbec a ostatní se vezou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23181
@Šimelda píše:
A ja mu ti rikam a on to vubec nepobira.. a ti chlapi ho maji vazne za neskutecneho borce!!! Takze s nima peče a na me se diva pres prsty, ze kecam kraviny!

Tak mu řekni, že jsi NIKDY s tím jeho nazouvákem neměla orgasmus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
26.3.20 08:56

Už aby to školní volno skončilo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5660
26.3.20 08:57

@Berry77 To bude ještě trvat…bohužel nemám volno jen školáci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1338
26.3.20 09:08

Nejhorší je neandrtálec s kyjem :roll: A jo, může se stát, že chlapovi naroste ego, kvůli povýšení. To se stane i ženské, že si polepší a vleze jí to do hlavy. Kámoška se „dobře“ vdala a z normální holky je dámička :nevim:
Asi bych ho úplně nesrážela před lidma, ale doma bych ho utřela, ať si nechá ty keci pro svý kámoše. Blbý je, že jsi mu za celou tu dobu neřekla, že je prostě moc velkej a nedělá ti to dobře. I doslova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1013
26.3.20 09:14

@Šimelda tak mu řekni, že bys chtěla vidět, jakého ho má jeho nadřízený :roll:. Ne, vážně, není v okolí nějaký chlap, na kterého dá (brácha, táta, kamarád ze školy…) Kdo by s ním dal řeč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama