Reklama

Můj partner se mnou po porodu naší dcery nechce "spát"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marketh
Kecalka 110 příspěvků 14.01.17 22:33
Muj partner semnou po porodu naší dcery nechce "spát"

Mile maminky a snad se najdou i nejaci tatinci apod…Kdybych nebyla, uz v koncich, tak bych nepsala..ale…mam s partnerem pul rocni dceru.Uz pred porodem semnou partner nemel sex, vymluvy na ublizeni ditete apod. Nejak jsem to chapala a nechala to tak byt.Po sestinedeli jsem preci jen, uz mela se potulit..ale vzdy to probihalo tak, ze jsem se musela doslova prosit.Od listopadu se mezi nama nestalo nic..cely tento tyden posloucham, ze to mam nechat na vikend a co myslite? Radeji sel spat, pry je unaveny(cely den sedel na pc).Zkousim vse mozne. Nevim co s nim. Chapu ze neznate meho muze, ale stalo se to nektere z Vas.Je na to vubec nejaka rada? Kdyz jsme se seznamili, meli jsme sex skoro denne.Pak se prestehoval do jine místnosti a tam spi.Jina zena v tom neni.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Gosi
Kelišová 5529 příspěvků 14.01.17 22:39

Jak vám dítě spinká? a jak se tatínek zapojuje do péče? ale teda neprosila bych… když už tak podle hesla „nabízim, nenutím“ 8)

unuděná
Kelišová 5383 příspěvků 1 inzerát 14.01.17 22:39

Byl porodu?
Mela jsi nejake komplikace, kvuli kterym by se mu do toho nechtelo?
Myslim, ze tady nepomuze nic jineho, nez si zcela otevrene o vsem promluvit, bez vytacek, naznaku, proste narovinu.My ti tu tezko neco jineho poradime :nevim:
Chapu odstehovani z loznice po porodu-pokud miminko v noci place, sex nehrozi atd.,ale pul roku? :think:

Teremii
Kecalka 168 příspěvků 14.01.17 22:40

Byl partner u porodu?

marketh
Kecalka 110 příspěvků 14.01.17 22:47

Mela jsem cisare. Partner je sam o sobe „lenoch“ vzdy tvrdi, ze je pro nej spanek na prvnim miste. S dcerou se pomazli a vrati. Takze o unave a o bloku po porodu nema smysl psat, v tom to nebude.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.17 22:50

My jsme byli bez sexu cele těhotenství + dalších 10 měsíců po porodu…anonym z důvodu intimních údajů. G.

marketh
Kecalka 110 příspěvků 14.01.17 22:50

@unuděná bohuzel ani diskuze o nas nema smysl. Zacal mit tu stejnou podobnou hlasku..zlato vydrz do soboty. Sobota je tady a uz odpoledne zacal byt otraveny a vecer mi tu usnul na sedacce a pak se jen premistil k sobe..bez dobrou, apod..

marketh
Kecalka 110 příspěvků 14.01.17 22:52

Anonymni…a zmenil se partner v chovani? Kdysi jsme treba jeli spolu v aute a vzdy jsem polozila ruku na jeho nohu…ted mi ji da pryc..odmita hlazeni apod.

mgdln
Závislačka 4432 příspěvků 14.01.17 22:52

@marketh souhlasím s @unuděná - Myslim, ze tady nepomuze nic jineho, nez si zcela otevrene o vsem promluvit, bez vytacek, naznaku, proste narovinu. :nevim:

A nebo : Ne nadarmo se říká, že děcka jsou nejlepší antikoncepce. Kor když rád spí.

Gosi
Kelišová 5529 příspěvků 14.01.17 22:55

Tak v podstatě úkol splněn, a fakt je takovej lenoch, že když už nemusí, tak se radši vyspí o samotě… :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.17 22:56
@marketh píše:
Anonymni…a zmenil se partner v chovani? Kdysi jsme treba jeli spolu v aute a vzdy jsem polozila ruku na jeho nohu…ted mi ji da pryc..odmita hlazeni apod.

Ano, v te době když se u nás dělo, to co jsem napsala, jsem cítila celkově větší odtazení od mé osoby. G.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28547 příspěvků 14.01.17 22:57

To je otázka :nevim:.Jedna věc je, že se chce vyspat - večer, v noci. Druhá to, že nechce „zasunout“?Ani přes den? Mohlo by to napovídat nějaké nechuti k zakladatelce?

marketh
Kecalka 110 příspěvků 14.01.17 22:58

@Gosi nespal semnou v jedne posteli uz rok a pul.

unuděná
Kelišová 5383 příspěvků 1 inzerát 14.01.17 22:59
@marketh píše:
@unuděná bohuzel ani diskuze o nas nema smysl. Zacal mit tu stejnou podobnou hlasku..zlato vydrz do soboty. Sobota je tady a uz odpoledne zacal byt otraveny a vecer mi tu usnul na sedacce a pak se jen premistil k sobe..bez dobrou, apod..

Pak bych si o tom s nim promluvila hned rano. „Zlaticko, tesila jsem se na ten sex, co jsi mi konecne slibil na sobotni vecer, proc najednou ne? Byl jsi unaveny? Z ceho? A ted jsi unaveny? Tak ja dam dite spat a muzeme se pomazlit“… Treba to nekomu muze prijit vlezle, ale ja osobne bych chtela znat duvod, proc se mnou partner odmita sex, kdyz to tak drive nebylo.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1142 příspěvků 14.01.17 23:01
@marketh píše:
@Gosi nespal semnou v jedne posteli uz rok a pul.

Není ta postel příliš úzká?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama