Můj partner žárlí na mého staršího kamaráda na dopisování

Anonymní
20.10.20 13:07

Můj partner žárlí na mého staršího kamaráda na dopisování

Zdravím ;)
Už nějakou dobu si dopisuji s mužem, pouze však na přátelské bázi…Když se o tom můj přítomný partner dozvěděl, málem vylítl z kůže :( já mu samozřejmě vysvětlila, že nejde o nevěru a že je to pouze kamarád (jednou mi teda poslal peprnou fotku, ale pak se omluvil, že to byl omyl ) Můj partner se teď ke mně chová velmi chladně a ani se mnou nesdílí stejnou postel, musím teď spát na koberci v předsíni :,(
Poraďte mi, prosím, jak si mám svého přítele uklidnit bez toho, aniž bych musela ukončit psaní s mým kamarádem?

Příspěvek upraven 21.10.20 v 11:21

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19719
20.10.20 13:08
@Anonymní píše:
Zdravím ;)
Už nějakou dobu si dopisuji se starším mužem, pouze však na přátelské bázi…Když se o tom můj přítomný partner dozvěděl, málem vylítl z kůže :( já mu samozřejmě vysvětlila, že nejde o nevěru a že je to pouze kamarád (jednou mi teda poslal peprnou fotku, ale pak se omluvil, že to byl omyl ) Můj partner se teď ke mně chová velmi chladně a ani se mnou nesdílí stejnou postel, musím teď spát na koberci v předsíni :,(
Poraďte mi, prosím, jak si mám svého přítele uklidnit bez toho, aniž bych musela ukončit psaní s mým kamarádem?

Musis spat na koberci v předsíni jo? :roll: zase nejaky troll?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25193
20.10.20 13:09

No a jak by se ti líbilo, kdyby on si dopisoval s kamarádkou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5556
20.10.20 13:11

@Kriss Tina jako poslední dobou i ti trollové stojí za prd a hnedka se odstřelí prvním příspěvkem. Kde je pak ta sranda? :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 13:12

@Kriss Tina
Ne, neni to trol. Můj přítel je opravdu muž, co vyrůstal ve velmi konzervativní rodině a nějaké návyky v něm přetrvávají dodnes.

• Citovat
  • Nahlásit
18327
20.10.20 13:14
@Anonymní píše:
@Kriss Tina
Ne, neni to trol. Můj přítel je opravdu muž, co vyrůstal ve velmi konzervativní rodině a nějaké návyky v něm přetrvávají dodnes.

U nich se spí na koberci v předsíni? 8o OMG, to je teda famílie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52251
20.10.20 13:15
@Anonymní píše:
@Kriss Tina

a ty jsi bez mozku že jdeš a spíš v předsíni. Horší než pes :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19719
20.10.20 13:16
@Anonymní píše:
@Kriss Tina

V konzervativních rodinach se spi na koberci v předsíni jo? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 13:16

@divine woman
Lidi, prosím, nevěděla jsem, komu se svěřit a doufala jsem, že mě tady nebudete takhle soudit…

• Citovat
  • Nahlásit
611
20.10.20 13:18

Utíká ti hodina prvouky… Počkej až se paní učitelka dozví, že místo abys jí poslouchala, píšeš na server pro těhotné a maminky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 13:19

@Uiii
Jsem opravdu zklamaná, čekala jsem, že mi tu poradíte…a pro Vaši informaci prvouku jsem naposledy měla před 20 lety :*

• Citovat
  • Nahlásit
2923
20.10.20 13:21
@Anonymní píše:
Zdravím ;)
Už nějakou dobu si dopisuji se starším mužem, pouze však na přátelské bázi…Když se o tom můj přítomný partner dozvěděl, málem vylítl z kůže :( já mu samozřejmě vysvětlila, že nejde o nevěru a že je to pouze kamarád (jednou mi teda poslal peprnou fotku, ale pak se omluvil, že to byl omyl ) Můj partner se teď ke mně chová velmi chladně a ani se mnou nesdílí stejnou postel, musím teď spát na koberci v předsíni :,(

Dá ti tam aspoň misku s vodou a granule?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5556
20.10.20 13:27
@Anonymní píše:
@Uiii
Jsem opravdu zklamaná, čekala jsem, že mi tu poradíte…

No vem si neco pod hlavu. Na botech se spi blbe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18327
20.10.20 13:31
@Anonymní píše:
@Uiii
Jsem opravdu zklamaná, čekala jsem, že mi tu poradíte…a pro Vaši informaci prvouku jsem naposledy měla před 20 lety :*

Jestli si tu z náš neděláš prču, tak ten svůj poklad nakopni s rozběhem do perdele a odstěhuj se nebo vystěhuj jeho. Spát na koberci v předsíni opravdu není normální. A vypisování se staršíma chlapama, když s někým žiješ, taky není moc košer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
20.10.20 13:33
@Anonymní píše:
Zdravím ;)

Běž spát do sklepa. Sejde z očí, sejde z mysli a přítel bude klidný. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama