Můj princ na bílém koni se změnil v žábu? Tvůj taky?

Anonymní
8.2.21 21:03

Podvod kvůli změny postavy

Jsem tu nová, zakládám tohle téma pro nás ženy. Nejsem žádná zhrzená žena životem jenom… Abych začala byla jsem kdysi kvítko 😃věkem jsem se hodně uklidnila, našla si vztah a řekla bych, že ideál. Myslela jsem, že nám to klape. Partnerovi jsem poskytovala služby hospodyňky, uklízečky, také jsem mu kupovala dárky na auto pravidelně ( kupovala jsem součástky na auto a často trávila čas v dílně).. také mám ráda spoustu sexu, pracují jako zubařka.. a tak nějak jsem si myslela, že můj život je vlastně super, že v dnešní době jsem si našla něco opravdového 😏 😏…
Bohužel jsem si zažila těžké životní období a že ženy co měla hezkou vypracovanou postavu, jsem zhubla neuvěřitelných 20 kg. Svaly nikde, prsa a zadek fuč. Sebevědomí fuč. Jednoho dne jsem si všimla, že ten můj dokonalý chlap píše kamarádům, že nejsem už sexy, že chce pichat jiné, že jsem plochá jako prkno, ale že sex semnou je nejlepší a tak si při našem sexu představí nějakou pořádnou štětku. Že mě miluje ale ( každý asi definujeme lásku jinak 😆 😆 ) kamarádům taky psal, že jsem nejlepší žena co si mohl přát. Poslal taky kamarádům fotky holek co by chtěl 🙋našla jsem konverzace různých žen s tím mým princem. Potřebovala jsem se vypsat a taky se zeptat doplatila někdy nějaká z vás na to být hodnou? Zjistila nějaká z vás někdy, že ten váš princ na bílém koni je vysněný? Ztratila jste nějaká z vás partnera kvůli postavy? Zajímá mě to jelikož se cítím sama a ztracená 😅nejhorší je, že si přijdu jako fakt blbka (vůbec jsem netušila koho ty roky vedle sebe mám)…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1576
8.2.21 21:08
@Anonymní píše:
Jsem tu nová, zakládám tohle téma pro nás ženy. Nejsem žádná zhrzená žena životem jenom… Abych začala byla jsem kdysi kvítko 😃věkem jsem se hodně uklidnila, našla si vztah a řekla bych, že ideál. Myslela jsem, že nám to klape. Partnerovi jsem poskytovala služby hospodyňky, uklízečky, také jsem mu kupovala dárky na auto pravidelně ( kupovala jsem součástky na auto a často trávila čas v dílně).. také mám ráda spoustu sexu, pracují jako zubařka.. a tak nějak jsem si myslela, že můj život je vlastně super, že v dnešní době jsem si našla něco opravdového 😏 😏…
Bohužel jsem si zažila těžké životní období a že ženy co měla hezkou vypracovanou postavu, jsem zhubla neuvěřitelných 20 kg. Svaly nikde, prsa a zadek fuč. Sebevědomí fuč. Jednoho dne jsem si všimla, že ten můj dokonalý chlap píše kamarádům, že nejsem už sexy, že chce pichat jiné, že jsem plochá jako prkno, ale že sex semnou je nejlepší a tak si při našem sexu představí nějakou pořádnou štětku. Že mě miluje ale ( každý asi definujeme lásku jinak 😆 😆 ) kamarádům taky psal, že jsem nejlepší žena co si mohl přát. Poslal taky kamarádům fotky holek co by chtěl 🙋našla jsem konverzace různých žen s tím mým princem. Potřebovala jsem se vypsat a taky se zeptat doplatila někdy nějaká z vás na to být hodnou? Zjistila nějaká z vás někdy, že ten váš princ na bílém koni je vysněný? Ztratila jste nějaká z vás partnera kvůli postavy? Zajímá mě to jelikož se cítím sama a ztracená 😅nejhorší je, že si přijdu jako fakt blbka (vůbec jsem netušila koho ty roky vedle sebe mám)…

Ty jsi zubní lékařka??? Nečekáš že Ti to tady někdo uvěří, že :mrgreen: ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20932
8.2.21 21:09

Kvůli postavě jsem chlapa neztratila, ale že být hodná se nevyplácí jsem zjistila taky poměrně tvrdě. Být svině nemám v povaze, ale být trochu sobeček je celkem příjemné a chlapy to kupodivu přitahuje víc, než hodná nanynka. Zajímavá jsem pro ně začala být, až když přestali zajímat oni mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2240
8.2.21 21:15

Vsimla sis, ze pise kamarafum a i co jim pise? Nebo jsi patrala v mobilu? :think: zapracuj znovu na svem swbevedomi, to je hlavni..z prince se nestane nic, jen se ztrati tve domenky o nem a o vasem vztahu. Pracuj na sobe a bud spokojena sama se sebou a treba bude pak i pritel, nebo uz to bude treba i nejaky novy pritel :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1151
8.2.21 21:16
@prokr píše:
Ty jsi zubní lékařka??? Nečekáš že Ti to tady někdo uvěří, že :mrgreen: ne

Taky mi paní do kolonky zubařka nezapadá, ale tak třeba je to šikovná zubařka ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1151
8.2.21 21:18
@Anonymní píše:
Bohužel jsem si zažila těžké životní období a že ženy co měla hezkou vypracovanou postavu, jsem zhubla neuvěřitelných 20 kg. Svaly nikde, prsa a zadek fuč. Sebevědomí fuč. Jednoho dne jsem si všimla, že ten můj dokonalý chlap píše kamarádům, že nejsem už sexy, že chce pichat jiné, že jsem plochá jako prkno, ale že sex semnou je nejlepší a tak si při našem sexu představí nějakou pořádnou štětku. Že mě miluje ale ( každý asi definujeme lásku jinak 😆 😆 ) kamarádům taky psal, že jsem nejlepší žena co si mohl přát. Poslal taky kamarádům fotky holek co by chtěl 🙋našla jsem konverzace různých žen s tím mým princem. Potřebovala jsem se vypsat a taky se zeptat doplatila někdy nějaká z vás na to být hodnou? Zjistila nějaká z vás někdy, že ten váš princ na bílém koni je vysněný? Ztratila jste nějaká z vás partnera kvůli postavy? Zajímá mě to jelikož se cítím sama a ztracená 😅nejhorší je, že si přijdu jako fakt blbka (vůbec jsem netušila koho ty roky vedle sebe mám)…

A nebylo by ti líp, kdyby sis nevšimla? Psal tam taky, že tě miluje a hlavně všechny ty vzkazky nebyly určeny tobě… Pro chlapy je vzhled důležitý. S tou postavou by něco udělat nešlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4447
8.2.21 21:34

Já si neumím představit chlapa, co kamarádům píše: miluju svou holku, jen není sexy, tak si představuju jinou, protože sex s tou mojí je stejně nejlepší. To je blábol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
8.2.21 21:42
@Čičorečka píše:
Já si neumím představit chlapa, co kamarádům píše: miluju svou holku, jen není sexy, tak si představuju jinou, protože sex s tou mojí je stejně nejlepší. To je blábol.

Taky si to neumím představit, ani že bych to jako chlap psal někomu, ani že by to někdo psal mně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5817
8.2.21 21:47
@Čičorečka píše:

Cele je to blabol. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4879
8.2.21 21:55
@Konnny píše:
Cele je to blabol. :zed:

Vetsina temat zde jsou blaboly. Nic noveho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
496
8.2.21 22:04

No tak priber co ti brání?
Manžel je akorát nespokojen s tvou postavou, dovolil si vyjádřit svůj názor a co jako?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16393
8.2.21 22:26

A nebude to spíš tím, že si to těžké období řešila debilně natolik že, vám to porouchalo partnerský vztah a mimo jiné evidetnně běžně narušuješ partnerovo soukromí a předvádíš to lehkým tónem jako něco co je normální a že on je ten špatnej?

ale ne - to je určitě jen tím že si zhubla - v žádném případě to není v tom jak řešíš či neřešíš problémy a že zjevně v partnertví máte problémy na kterých máš svých 50 %

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2410
8.2.21 22:52

Vidím to na trolla, zubní lékařka má úplně jiný styl vyjadřování… A vůbec co celé nedává moc smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5985
8.2.21 22:56
@Beckyttine5 píše:
Vidím to na trolla, zubní lékařka má úplně jiný styl vyjadřování… A vůbec co celé nedává moc smysl.

jj taky hlasuji pro trolla nebo uchylaka… clovek typu doktor, si hodne zaklada na sve urovni a tohle je jak prispevek od holky z perlovky… min. doktorka si nenajde takoveho vymastence s auty…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2480
9.2.21 06:18

Píše zubařka, to bude asi dentální hygienistka. :think:
Jinak by napsala, že je lékař (zubní).
Ale celé je to neuvěřitelné, nebo psané s pomocí Johny Walkera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat