Můj přístup k nevěrám manžela a jeho povyražením

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.14 22:29
Můj přístup k nevěrám manžela a jeho povyražením.

Jste tu take nektera, ktera to berete stejne?
Bylo mel období, kdy jsem hodně žárlila, bála se o manžela, řešila pomalu každou zprávu a volání třeba i jen od kolegyň z práce…jeho to samozřejmě nebavilo, řešit, poslouchat a diskutovat o tom. Připadala jsem si, že ho odháním, tím vším.
A tak se ve mě jednou, co si zlomilo a tak nějak jsem pochopila,,můjj úděl"
Manžel mě miluje, udělal by pro mě všechno, dal a koupil by všechno, dokáže mě pohladit i říct : Miluju tě.
A já si tak nějak uvědomila, že jsem vlastně šťastná, domů chodí, na dovolenou jezdíme pravidelně. Spousty žen řeší, že jejich muži chodí po hodpodách a hledají ho pomalu kdy přijde domů. Kolik kde utratil, nebo jestli se neu psal k něčemu.
A pokud se mi vrací domů, jsem šťastná.
Jednou večer, při větší debatě jsem mu řekla : Měj si žen kolik chceš, podváděj klidně, ale vracej se domů a do té doby budu šťastná a čekat na tebe.
On mi na to řekl, že nikdy na trvalo by neobešel, že mě miluje a jsem pro něj celoživotní žena pro celý život.
Ja nic takového samozrejmě nehodlám dělat, jsem jen jeho.
Postarám se o deti a domacnost, nakoupím a uvarim a jsem tu pro rodinu. :srdce: AX

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Reakce:
Mari-KusKus
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 30.10.14 22:33

:zed: sebeúcta level -100 :roll:

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 30.10.14 22:34

Z prispevku nevim, zda takto pristupujes k eventualnim nebo opravdovym neveram :nevim:

Aishenka
Ukecaná baba ;) 2078 příspěvků 30.10.14 22:35

A byla by jsi tak tolerantni i kdyby manzel neplatil dovolene a nekoupil co
chcete? :think:

Petra Z
Hvězda diskuse 52492 příspěvků 30.10.14 22:35

Muj domu chodí, jezdíme na dovolenou a říká miluju té
A nemusí k tomu spát s nějakou jinou
Protoze v tom případe by jeho miluju tě ztraceno smysl źe
A ne diky…neberu to stejne a nemohla bych takhle žít

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.14 22:36
@Aishenka píše:
A byla by jsi tak tolerantni i kdyby manzel neplatil dovolene a nekoupil co
chcete? :think:

Narovinu, zřejmě ne. AX - pak by to nemělo smysl žadný.

Aishenka
Ukecaná baba ;) 2078 příspěvků 30.10.14 22:36

@Petra Z asi tak :pankac:

Barča 27
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 30.10.14 22:36

Tak to je zajímavý přístup 8o

Šarlota4
Extra třída :D 10671 příspěvků 30.10.14 22:36

Ja osobne bych to nedala. Navic bych se citila ponizena.

farska
Vesmírná mluvilka 30276 příspěvků 30.10.14 22:37

Obdivuju.
Neumela bych to/asi/. Ale uz jsem se v zivote naucila, ze „nikdy nerikej nikdy“ se muze krute vymstit.
At jsi stastna, ty a vase deti-na nicem jinem nezalezi. Na pohledy okoli se vykasli.
S nima nezijes :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.14 22:37
@AniNevim píše:
Z prispevku nevim, zda takto pristupujes k eventualnim nebo opravdovym neveram :nevim:

Nehrabu se v tom zda to dělá nebo ne :nevim:, takže na to těžko zřejmě odpovím. :oops: AX

katty89
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 30.10.14 22:37

Kdyz Vam to obema vyhovuje, je to jen Vase vec a nikdo nema pravo do toho stourat. Osobne bych takhle zit nemohla. Cekam od chlapa vic, nez ze zaplati dovolenou a vrati se ke mne domu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.14 22:38

Já k tomu měla taky tento postoj, řeknu to blbě ale takových chlapů je spousta, potkala jsem jich spoustu. Takže já byla v jedné době taky v roli ano pokud o nás pečuje, pokud nás zajistí a sem tam si někde povyrazí tak ať.

Ale toto umí málo chlapů a málo chlapů to má takto nastavené a jasné. Průšvih je většinou v tom, že doma pak nefungují, nepečují, nejezdí na ty dovolené, děti je nezajímají apod.

Takže za mě ano umím si tento přístup představit. Ale nehledala bych nepátrala.

Aishenka
Ukecaná baba ;) 2078 příspěvků 30.10.14 22:39
@Anonymní píše:
Narovinu, zřejmě ne. AX - pak by to nemělo smysl žadný.

Hm, takze si to myslim spravne, manzel movitejsi, ty zrejme zavisla fin.na nem, rada si
Dobre zijes. Neodsuzuji, jen tohle neni az tak tolerance spis smireni se situaci protoze v pripade opusteni by ses tak dobre nemela.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.14 22:39
@farska píše:
Obdivuju.
Neumela bych to/asi/. Ale uz jsem se v zivote naucila, ze „nikdy nerikej nikdy“ se muze krute vymstit.
At jsi stastna, ty a vase deti-na nicem jinem nezalezi. Na pohledy okoli se vykasli.
S nima nezijes :hug:

O to my jde nejvíc, o naše děti, jejich trávení času s tátou na dovolených, pripadně jedu sama, ale vetšinou jezdíme vsichni. Deti jsou šťastný a v pohode, protoze, vidi, ze rodice spolu žiji a vychází a nehadají se a to ai myslím, že je pro nem hlavní. AX

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >