Muj přítel a jeho maminka

24.4.20 10:21

Muj přítel a jeho maminka

Donrý den můj přítel poslouchá maminku na slovo když ona řekne že bude řídit loď jako kapitán i přes jeho strach z vody se přihlásil do učení. Můj problém je ten že jeho maminka řekla že půjde na vejšku. Mě je to jedno ať si klidně studuje ale já chci děti. Je mi čerstvě 18 a nevím proč probudili se ve mě nateřské pudy chci miminko ale přítel ne. Řekl že až dostuduje tak bude miminko ale to bude v mejch 25 a pro mě to je pozdě. Nedokážu ho přesvědčit že miminko třeba v mejch 19+9 mesicu nikomu neuskodi a ze to zvladneme. Problem je i ve vyberu jmen jeho maminka chce kateřina protože tak se jmenuje pritelova sestra a pritel s tim souhlasi, ja mam jinou predstavu. Nevim jestli nekdy bude na dite dost vyspely poradte co mam delat popripade jak oddalit mateřské pudy. Děkuji :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32616
24.4.20 10:24

Na výběr jména je moře času. Ale počkat s miminem je jen a jen rozumné. Nevím, kam se hnát. Jdi do práce, něco odpracuj, ať se pak máš kam vrátit, budeš mít mateřskou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18512
24.4.20 10:28

@Věčně smutná a jak by si to chtěla zvládnout? On student bez peněz, ty na rd, kdo by vás živil? Kde by jste bydleli? Souhlasím s jeho mámou. Na dítě je čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11111
24.4.20 10:32

Ty mateřskej pude. Dítě ani vy dva nežijete ze vzduchu, koukej sebrat rozum, nech přítele dostudovat, aby vás mohl zabezpečit a ty ses mohla v klidu starat o dítě :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.4.20 10:34

@lachtanice86 on praci ma dobre placenou ja mám taky dobre placenou práci a bydleni je zařízené. Zapomela sem napsat ze sem po operaci srdce a u me bude rizikove tehotenstvi takze cim dele budu cekat je sance ze jeden pri porodu zemre nedej boze aby me dite melo stejne nemocne srdce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17986
24.4.20 10:35

1. začni na plánování života používat hlavu, ne rodidla. To že něco teď hned chceš a je ti jedno, že na to nemáte podmínky a zralost a ještě navíc do toho chceš zatáhnout nevinné dítě a jako hlavní problém vidíš to, že tchyně chce aby to byla kateřina a tobě se to nelíbí je známak toho, že sama jsi dítě, co není schopné uvažovat alepsoň trošku zodpovědně a řídit svůj život. A do toho chceš převzít na minimálně 18 let zodpvoědnost za dalšího člověka? Nemáš na to mentálně, emočně a ani finančně.

2. teoreticky až bude tvůj partner opravdu dosplěý, tak možná zvládne fungovat jako samoastaný chlap. Teď je naprostý mamánek a není schopný zabezpečit rodinu. V okamžiku kdy by si teď otěhotněla, tak ti nastane peklo pod diktátem tchyně. Fakt to nedělej. To že ti to přijde jako svkělý nápad je právě to používání rodidel, místo mozku a taky bych si tipla, že máš pocit, že to vyřeší nějaké tvoje problémy doma. No nevyřeší - celé to jen zkomplikuje.

3. pokud si toho mamánka chceš nechat, tak primárně se potřebujete odstěhovat alespoň do jiného města, než žije jeho paní matka, ideálně do jiného státu. Naučit se fungovat jen jako pár, bez zasahování ctěné matinky a teprve až tohle zvládnete, tak zvažujte založení rodiny.

Takže chtěj po něm ať jde na vejšku jinam než teď bydlíte. Ty se za ním případně přistěhuj a buď v tom městě taky studuj a nebo pracuj. Naučte se fungovat jako dospělí, bez podpory rodičů a bez jejich dohledu. Teprve pak začnětě zvažovaž založení rodiny.

Pokud se teď necháš zbouchnout, velmi brzo budeš velmi hořce litovat, protože tobě ta dospělost pak dorazí násilím s řvoucím mimnem, chapem na VŠ co tě nebude schopná podpořit a zabezpeči a daleko větší závislostí na tvých a jeho rodičích.

Takže ještě jednou - přestaň myslet rodidly, když na to máš hlavu. Potřebu pečovat o děti si vybij tím, že začneš hlídat děti - trošku si tím vyděláš peníze a zjistíš, jak náročná záležitost to je a ono to pnutí v děloze zase přejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17986
24.4.20 10:36
@Věčně smutná píše:
@lachtanice86 on praci ma dobre placenou ja mám taky dobre placenou práci a bydleni je zařízené. Zapomela sem napsat ze sem po operaci srdce a u me bude rizikove tehotenstvi takze cim dele budu cekat je sance ze jeden pri porodu zemre nedej boze aby me dite melo stejne nemocne srdce

Jasně v čerstvých osmnácti máš dobře placenou práci a on má dobře placenou práci, ale půjde studovat na VŠ. A teď tu o karkulce.

A bydlení je ten plesnivej barák co bude potřebovat opravdu velké investice do rekonstrukce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9769
24.4.20 10:38
@Ou píše:
Jasně v čerstvých osmnácti máš dobře placenou práci a on má dobře placenou práci, ale půjde studovat na VŠ. A teď tu o karkulce.A bydlení je ten plesnivej barák co bude potřebovat opravdu velké investice do rekonstrukce.

Mozna nevi, ze jde vydelavat vic jak 15 tis mesicne. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18512
24.4.20 10:39

@Věčně smutná v čerstvých 18mas dobře placenou práci? A on taky a udrží si ji i při studiu VŠ? No tak určitě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.4.20 10:39

@Ou no 20 000 neni malo to si vydelam za mesic on 50 000 za mesic. Penize nejsou problem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17986
24.4.20 10:40

@Cenarius no především zjevně netuší, co to je domácí rozpočet a jaké všechny náklady bude mít jen při společném soužití dvou dospělých s výdělkem a co to znamená platit rodinu. Natož z příjmů, kdy jeden studuje a snaíž se vydělávat a druhý nemá ani mateřskou, jen nejnižší rodičík, protože neodvedl nic do sociálního systému a nechal se zbouchnout ještě na střední.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.4.20 10:41

@Ou no 20 000 neni malo to si vydelam za mesic on 50 000 za mesic. Penize nejsou problem @Ou ne bydlet budeme jinde a asi vam uteklo ze chci dite tak ze 2 roky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17986
@Věčně smutná píše:
@Ou no 20 000 neni malo to si vydelam za mesic on 50 000 za mesic. Penize nejsou problem

Kecáš - podle toho co píšeš, tak jste oba na střední a žijete u rodičů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

@Ou to neznamena ze nevydelavame

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10419

To určitě, zas ta stejná pohádka. Tobě 18,jemu taky, ale máte oba dobře placenou práci, nasetreno, barák bez hypo. A teď se zkus probudit a vyndat ruku z nočniku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat