Můj přítel ani nikdo jiný mě nedokáže uspokojit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 17:16
Můj přítel ani nikdo jiný mě nedokáže uspokojit

Ahoj. Mám takový problém. Už delší dobu pozoruji, že mě nikdo nedokáže udělat. Jediné co mě dokáže udělat je proud vody nebo vibrátorek. Ani já sama se nedokážu udělat pomocí prstů. Mám teď přítele asi po roce a celkem mě to mrzí, že mě líže nevím jak dlouho a stejně prostě nic, prstama mě to po nějaké době začne bolet. Co myslíte co máme dělat

Reakce:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1415 příspěvků 17.10.18 17:29

Zkus Klopotkovou

Prof. Farnsworth
Závislačka 4695 příspěvků 17.10.18 17:37

Použít vibrátorek

Tecumseh
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 17.10.18 18:15
...

Šukejte ve sprše a využij ten proud vody z ní.

xnoami
Stálice 67 příspěvků 18.10.18 16:07
@Anonymní píše:
Ahoj. Mám takový problém. Už delší dobu pozoruji, že mě nikdo nedokáže udělat. Jediné co mě dokáže udělat je proud vody nebo vibrátorek. Ani já sama se nedokážu udělat pomocí prstů. Mám teď přítele asi po roce a celkem mě to mrzí, že mě líže nevím jak dlouho a stejně prostě nic, prstama mě to po nějaké době začne bolet. Co myslíte co máme dělat

Tak to je hodně smutný život. Já jsem to tak měla mnoho let a to máme 2 děti. Před několika lety jsem to vyřešila. Teď jsem spokojená a nepotřebuji vibrátor ani proud vody. Vždy jsem měla problém dosahovat orgasmu a teď? Jde to úplně lehce. No nevím, zda se tady o to mohu vykecat. Jsem tady nová. Přijatelnější by pro mne bylo, si o tom popovídat v SZ, kdyby měl někdo zájem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >