Můj přítel ani nikdo jiný mě nedokáže uspokojit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 17:16
Můj přítel ani nikdo jiný mě nedokáže uspokojit

Ahoj. Mám takový problém. Už delší dobu pozoruji, že mě nikdo nedokáže udělat. Jediné co mě dokáže udělat je proud vody nebo vibrátorek. Ani já sama se nedokážu udělat pomocí prstů. Mám teď přítele asi po roce a celkem mě to mrzí, že mě líže nevím jak dlouho a stejně prostě nic, prstama mě to po nějaké době začne bolet. Co myslíte co máme dělat

Reakce:
Božislava
Ukecaná baba ;) 1793 příspěvků 17.10.18 17:29

Zkus Klopotkovou

Prof. Farnsworth
Kelišová 5636 příspěvků 17.10.18 17:37

Použít vibrátorek

Tecumseh
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 17.10.18 18:15
...

Šukejte ve sprše a využij ten proud vody z ní.

xnoami
Kecalka 183 příspěvků 18.10.18 16:07
@Anonymní píše:
Ahoj. Mám takový problém. Už delší dobu pozoruji, že mě nikdo nedokáže udělat. Jediné co mě dokáže udělat je proud vody nebo vibrátorek. Ani já sama se nedokážu udělat pomocí prstů. Mám teď přítele asi po roce a celkem mě to mrzí, že mě líže nevím jak dlouho a stejně prostě nic, prstama mě to po nějaké době začne bolet. Co myslíte co máme dělat

Tak to je hodně smutný život. Já jsem to tak měla mnoho let a to máme 2 děti. Před několika lety jsem to vyřešila. Teď jsem spokojená a nepotřebuji vibrátor ani proud vody. Vždy jsem měla problém dosahovat orgasmu a teď? Jde to úplně lehce. No nevím, zda se tady o to mohu vykecat. Jsem tady nová. Přijatelnější by pro mne bylo, si o tom popovídat v SZ, kdyby měl někdo zájem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >