Můj přítel - chci moc? Nebo je to normální

Anonymní
1.4.21 08:28

Muj pritel - chci moc? Nebo je to normalni

Přítel chodí jen do práce a z práce. Před covidem chodil sednout s chlapama do hospody (nebylo to každý den).. A co bych ted za to dala. Nemáme si co říct a on se bavit ani nechce… Když se ho zeptám co v práci, řekne nic. Pak udělá něco kolem auta, neco doma a večer zapne telku a v 11 jde spát. Doma pomuze s cimkoliv, navari kdyz je potreba, uklidi, ale ven se mu nechce. Vse tak nejak za zdmi bytu to ano… Nic vic.. Na hory nechce.. Mluvit se mnou se mu nechce.. Neni asi ani o cem, kdyz nic nezazivame.. Takhle je to už 2 roky. Ze začátku se aspoň snažil… Sem tam se mnou někam vyrazil na výlet. Ted se vymlouvá na covid.. Já vím, že je covid, ale bydlíme ve velkém městě a vždy se můžeme někam projít. Došla jsem už do takového stádia, že nechodím pomalu už ani já sama. Mě to samotnou prostě nebaví. A furt mu o to říkat taky ne.. Bydlím 2 roky ve městě 300km od mé domoviny. Mám tu akorát 2 známé, které jsou spíš kavárenské typy a aktivity taky nejsou pro ně. A upřímně je moderní ted říkat, však si koníčky zařid sama. Najdi si přátele s nimi trav ten čas… Já mám jinak přátel dost „ u nás „ a jezdím tam… Trávím s nimi čas… Ale já potřebuji i partnera aby se mnou něco sdílel než postel a gauč. Prostě mi jde o společné zážitky. Kdyby aspoň ta komunikace byla doma, ale není… Chci moc? Je to jinak spolehlivej, když už tedy promluví i vtipnej chlap. Me je 29 a partner 35let. Navic zacina chtit dite a ja sice taky, ale rada bych chlapa, ktery s detma zajde ven, nauci je na kole… zajde na boby… Takovy on ale neni…Ikdyz rika, ze by takovy byl… Miluji ho, ale prijde mi, ze to mozna neni ten pravy…

Příspěvek upraven 02.04.21 v 11:24

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9231
1.4.21 08:32

Na 100% není ten pravý. Dítě si s ním nedelej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5857
1.4.21 08:33

Odpovidas si sama… je ti teprve 29 let, proc v tom setrvavat??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
1.4.21 08:44

Hoď s ním řeč jak si to představuje do budoucna. Pokud se nic nezmění tak asi není o čem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17733
1.4.21 08:45

Sama jsi to napsala: nechceš gaučového povaleče jako otce pro své děti :nevim: Tak ho neměj a najdi si někoho aktivnějšího. Já bych někoho takového vedle sebe taky nesnesla, takže tě naprosto chápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8670
1.4.21 08:47

Takže 2 roky život absolutně o ničem. Se divím, že jsi to vydržela tak dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21776
1.4.21 08:51

Není to ten pravý. Z gaučovníka se na akčního otce fakt nezmění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 09:11

Zakladatelka

Nechci mu uplne zazlivat..
On zas doma porad neco kutí, porad opravuje, vylepsuje… Pomaha moc… ale jen za zavrenymi dvermi.. Bezeslov… i navari… ale jit ven… neco delat pro telo.. to ne. Kdyz uz, tak vsude zajet autem

• Citovat
  • Nahlásit
41
1.4.21 09:12

Covid jsou výmluvy a děti ho nezmění. Kdybyste náhodou dítě měli, bude tě to štvát ještě 100× víc, protože u něj by to patrně bylo pořád stejné, práce, auto, telka, spát… Byla bys nešťastná, že ani dítěti se nevěnuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 09:13

@Bára Be

Jak pisu nad tebou.. on zas navari, nema problem uklidit… Ale vse jen doma…

• Citovat
  • Nahlásit
2967
1.4.21 09:15
@Anonymní píše:
Nechci mu uplne zazlivat..
On zas doma porad neco kutí, porad opravuje, vylepsuje… Pomaha moc… ale jen za zavrenymi dvermi.. Bezeslov… i navari… ale jit ven… neco delat pro telo.. to ne. Kdyz uz, tak vsude zajet autem

Proste je takovy, nemaluj si, ze se zmeni. Pokud ti nevyhovuje, najdi si jineho, ktery bude tve predstavy o partnerovi naplnovat vice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11779
1.4.21 09:16

Asi by byl spokojeny na baraku s velkou zahradou a dilnou, ne? Ale akcnak na sport se z nej stane tezko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1245
1.4.21 09:23

Ukonči to, s dětma by Tě to štvalo ještě mnohem víc. On by se třeba chvíli zvládl přetvařovat, ale dlouhodobě ne. Prostě má jiný životní styl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 09:23

Zakladatelka

@Lucie_Sx

No to si taky myslim, ale uz jsem z nej unavena a to ze koupime dum bylo v planu.. Jen jeste jsme ho nekoupili a nyni mam uz takovy vnitrni pocit, ze uz ani nechci… Mozna by se to zmenilo… Ale ja nepujdu do nejake hypoteky, ktera me zadluzi na celej zivot s tim, ze pak mozna bude nas vztah lepsi… Mozna… Mozna ano a mozna ne a pokud ne, tak pak si muzu hodit masli…

• Citovat
  • Nahlásit
3957
1.4.21 09:27

Jako v základu se asi nikdo úplně nezmění, ale můj otec je v zásadě taky takový domácí pecivál, v tom smyslu, že na procházky po městě apod. ho neužije a ani nikdy neužilo, jinak doma dělal, co bylo potřeba. Ale nám dětem se věnoval vždy na 200 %, naučil nás jezdit na kole, plavat, jezdili jsme na výlety, takže úplně vyloučeno to není, že ho to namotivuje. Záleží na tobě, jestli to chceš risknout :nevim: Úplně nejmladší už taky není, teda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat