Můj přítel se mi nevěnuje

Napsat příspěvek
25.3.20 14:47
@Donutka811 píše:
@terien někteří si ho udělají a je to ještě horsi

To byla ale ironie…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
25.3.20 14:49

Debil? Ze by vrana k vrane? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 14:52
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4375
25.3.20 14:53
@Donutka811 píše:

To bylo od terien mysleno sarkasticky. Tady je totiz hodne rozsireny takovy nesvar, ze deti se delaji zasadne do nefungujicich vztahu. ;)

Zakladatelko 2hodiny jizdy autem je skoro 200km po dalnici. Jak by sis to kazdodenni navstevovani ted v karantene predstavovala, povidej :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5599
25.3.20 14:59
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5599
25.3.20 15:00

@Natulle10 Moc jsi toho tedy nenapsala s toho nejde nic pořádně usoudit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15645
25.3.20 15:07
@Donutka811 píše:
:lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 15:08

@Natulle10 chudák, on je deil jen proto že bydlí daleko :D to ti jako vadí že teď hned nesedne do auta a nejede za tebou? Jako sorry, ale v tuhle chvíli kdy je nouzový stav mi to přijde jako zbytečnost ;)
Tak se po skončení tohohle kolotoče přestěhuj blíž k němu a máš to, ale když je u tebe d
bil tak přeci není důvod zůstávat s debilem ne? Chudák chlap :/ tebe bych doma mít nechtěla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22966
25.3.20 15:10
@Natulle10 píše:
Ahoj maminy,
můj přítel se mi moc nevěnuje. Bydlíme od sebe 2 hodiny autem.
Dneska jsem mu třeba napsala, že mi to vadí a on že si na to budu muset zvyknout. Což asi fakt nedám. Co mám dělat?

Je nouzový stav. On nemá co dělat venku, pokud nenakupuje nezbytné potraviny nebo léky. Až bude líp, třeba se přestěhuješ blíž. Nebo on. Nebo se rozejdete. Protože si prostě nebudete chybět. Vyčkej a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
351
25.3.20 15:11
@Natulle10 píše:
Ahoj maminy,
můj přítel se mi moc nevěnuje. Bydlíme od sebe 2 hodiny autem.
Dneska jsem mu třeba napsala, že mi to vadí a on že si na to budu muset zvyknout. Což asi fakt nedám. Co mám dělat?

Buďto si na to budeš muset zvyknout, nebo se s ním rozejít. Pokud si o něm myslíš, že je to debil, doporučuju v zájmu vás obou druhou variantu. Ty nebudeš muset být s někým, kdo se ti podle tebe nevěnuje a je debil, a ten chudák nebude muset zahazovat svůj čas kvůli někomu, kdo si o něm myslí, že je debil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
25.3.20 15:16

JEN 2 hodiny autem :lol: :lol: :lol: tomu fakt nerozumím, proč nejezdí každý den :lol: však tím stráví JENOM 4 hodiny denně :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 15:21

@thalasan a tak určitě je to nějaký podnikatel aby si každý den natankoval plnou nádrž, jsou to přeci jen 2 hodiny cesty :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 15:24

De.bil je to, jinak by si pujcil od Arabely prsten a od Viga plast. Letajici kufr je stabilne u Majeru, ale ti jsou hamouni a nepujci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 15:58

Evidentně byste se měli rozejít. Buď s tebou chce být a chce to řešit nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama