Muj pritel ma tajny telefon

12
15.2.21 13:32

Muj pritel ma tajny telefon

Na zadni sedacce auta meho pritele jsem videla polozeny salou zakryty jiny telefon. Kdyz jsem tam chtela polozit napoj, tak mi rekl, at ho dam na predni sedacku… Nemela jsem odvahu se ho primo zeptat, pak za nejaky tyden jsem ho jen tak zlehka napichla radoby v legraci s nadsazkou.. „mas vybity tlf, neva mas ten druhy, ne.. ;-)“ vsechno zaprel… a fakt, ze jsem jej videla okomentoval tim, ze jsem zarliva a paranoidni… Jeho chovani je v posledni dobe neobvykle. Kdyz prijede jde vetsinou, rychle do koupelny, nebo to bere pres garaz, kde ma vic aut, ke kterym nemam pristup, nebo pres firmu.. Nechci mu prohledavat veci, ale take si nechci pripadat, ze jsem ta paranoidni, nebo uplne naivni.. Stalo se vam neco podobneho? Muzete mi nektera poradit, pls.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3885
15.2.21 13:39

Nestalo. Máš problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9035
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Můj manžel měl taky tajný mobil, kterým komunikoval s milenkou. A ano, taky jsem byla blázen, že si všechno vymýšlím 8o

• Citovat
  • Nahlásit
983
15.2.21 13:43

No… myslím že nejsi jediná kdo spí s tvým přítelem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
977
15.2.21 13:44

No tak to je snad jasný, má ho na,,vykecávání" s jinýma slečnama… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3937
15.2.21 13:48

Ano, měl. Nevzešlo z toho nic dobrého. I když teda existenci mobilu vysvětlil dost hloupě (údajně chtěl tenhle model na zkoušení čehosi, což je možný, vrtá se v mobilech, ale od doby, kdy jsem ho náhodou našla, tak leží na poličce a nesáhl na něj). Upřímně jsem pak uz ohledně telefonu nepátrala, jeho Google účet, který nechal přihlášený na mém notebooku, na mě vyplivnul daleko zajímavější záležitosti, které bylo třeba pořešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
32
15.2.21 13:49

A nemohl jen někoho vést nedávno autem (kamaráda nebo kamarádku nebo někoho z rodiny)? A ten někdo si ten telefon prostě jen zapomněl v autě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2472
15.2.21 13:51
@KlaraAx píše:
Na zadni sedacce auta meho pritele jsem videla polozeny salou zakryty jiny telefon. Kdyz jsem tam chtela polozit napoj, tak mi rekl, at ho dam na predni sedacku… Nemela jsem odvahu se ho primo zeptat, pak za nejaky tyden jsem ho jen tak zlehka napichla radoby v legraci s nadsazkou.. „mas vybity tlf, neva mas ten druhy, ne.. ;-)“ vsechno zaprel… a fakt, ze jsem jej videla okomentoval tim, ze jsem zarliva a paranoidni… Jeho chovani je v posledni dobe neobvykle. Kdyz prijede jde vetsinou, rychle do koupelny, nebo to bere pres garaz, kde ma vic aut, ke kterym nemam pristup, nebo pres firmu.. Nechci mu prohledavat veci, ale take si nechci pripadat, ze jsem ta paranoidni, nebo uplne naivni.. Stalo se vam neco podobneho? Muzete mi nektera poradit, pls.

Třeba to je úplně nevinné a je to jen mafián. Nebo tajný agent. :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9056
15.2.21 13:53

Nemaluj hned certy na zed s druhym mobilem.

To vubec nemusel byt jeho druhy telefon, klidne to mohl byt zapomenuty prvni telefon ty slecny, kterou si nekam vezl. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
15.2.21 13:53

Muj muz ma mobilu ani nevim kolik :nevim: a nenapadlo by mne ho podezirat, ze nekoho ma, kdyby chtel tak to dela na svym osobnim, kterej ma kvuli praci spickove zabezpeceny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3922
15.2.21 13:54
@Ayo píše:
A nemohl jen někoho vést nedávno autem (kamaráda nebo kamarádku nebo někoho z rodiny)? A ten někdo si ten telefon prostě jen zapomněl v autě?

To nemůžeš myslet vážně, ne 8o.
Jako může, ale ta pravděpodobnost je tak mizivá, navíc to zakladatelce ani takhle neřekl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3922
15.2.21 13:56
@KlaraAx píše:
Na zadni sedacce auta meho pritele jsem videla polozeny salou zakryty jiny telefon. Kdyz jsem tam chtela polozit napoj, tak mi rekl, at ho dam na predni sedacku… Nemela jsem odvahu se ho primo zeptat, pak za nejaky tyden jsem ho jen tak zlehka napichla radoby v legraci s nadsazkou.. „mas vybity tlf, neva mas ten druhy, ne.. ;-)“ vsechno zaprel… a fakt, ze jsem jej videla okomentoval tim, ze jsem zarliva a paranoidni… Jeho chovani je v posledni dobe neobvykle. Kdyz prijede jde vetsinou, rychle do koupelny, nebo to bere pres garaz, kde ma vic aut, ke kterym nemam pristup, nebo pres firmu.. Nechci mu prohledavat veci, ale take si nechci pripadat, ze jsem ta paranoidni, nebo uplne naivni.. Stalo se vam neco podobneho? Muzete mi nektera poradit, pls.

Obávám se, že jde o telefon a číslo, o kterém nemáš vědět. Je mi to lito, ale myslím, že. Nejse ani paranoidní, ani naivní, ale bohužel realista. Drž se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9035
15.2.21 13:57

@Peggy54 Důvěřuj ale prověřuj…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2510
15.2.21 13:59

V dnešní době, kdy jde mobil odemknout otiskem prstu si někdo pořídí druhý, tajný? No ty jo. Já koupila mobil z druhé ruky, pro zaměstnance jako služební. Švihla jsem ho do auta a vozila ho tam asi týden, než jsem zaměstnance potkala. By mě teda nenapadlo, jak jsem si tím mohla zavařit. Pro pána…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat