Můj přítel mě má rád stejně jako fotbal

Anonymní
5.6.20 21:59

Můj přítel mě má rád stejně jako fotbal

Tohle mi řekl tenhle týden můj přítel..celkem jsem se divila že to tak má a nevím vůbec co si myslet a chtěla bych vědět jestli to takhle nemá někdo podobně..jinak přítel hraje fotbal od mala :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12279
5.6.20 22:00

Tak to bylo velky vyznani :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19217
5.6.20 22:01

Neznáš pohádku sůl nad zlato?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2118
5.6.20 22:02
@Anonymní píše:
Tohle mi řekl tenhle týden můj přítel..celkem jsem se divila že to tak má a nevím vůbec co si myslet a chtěla bych vědět jestli to takhle nemá někdo podobně..jinak přítel hraje fotbal od mala :think:

Lidé mohou milovat některé věci a činnosti tak hluboce, že se to vyrovná lásce k lidem. Bez toho by se jejich svět rozpadl a ztratili by velký smysl svého života.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
220
5.6.20 22:03
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6542
5.6.20 22:11
@Anonymní píše:
Tohle mi řekl tenhle týden můj přítel..celkem jsem se divila že to tak má a nevím vůbec co si myslet a chtěla bych vědět jestli to takhle nemá někdo podobně..jinak přítel hraje fotbal od mala :think:

stejné dilema měl král z pohádky
je to trochu ujeté vyznání, ale všude je něco

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1791
5.6.20 22:21
@ka2ka píše:
Neznáš pohádku sůl nad zlato?

Taky jsem si na ní hned vzpomněla :palec: Tak pokud fotbal hraje, asi ho má rád a mělo to být vyznání. Kdyby byl šachista, bylo by to asi podezřelejší ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.20 22:24
@e-Surfařka píše:
Taky jsem si na ní hned vzpomněla :palec: Tak pokud fotbal hraje, asi ho má rád a mělo to být vyznání. Kdyby byl šachista, bylo by to asi podezřelejší ;)

No on mi sice řekl že mě má v žebříčku tam kde má i fotbal, ale pak řekl že tam má úplně všechny věci

• Nahlásit
  • Citovat
5.6.20 22:27

Jednou jsem od kluka dostala fotku nápisu na zdi: Jsi krásná jako gól v 93. minutě.
Pobavilo i potesilo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22597
5.6.20 22:55
@Anonymní píše:
No on mi sice řekl že mě má v žebříčku tam kde má i fotbal, ale pak řekl že tam má úplně všechny věci

Třeba svědění, daně a zubní kaz. No - máš to zapotřebí? Kdyby si nechal aspoň ten dovětek od cesty, ale tohle je vyloženě ponižující. Ale předpokládám, že tobě to snad ani nevadí a budeš na něj koukat dál jak na svatý obrázek. Lepší něco, než nic,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
5.6.20 23:07
@hanka.br.
@hanka.br. píše:
Třeba svědění, daně a zubní kaz. No - máš to zapotřebí? Kdyby si nechal aspoň ten dovětek od cesty, ale tohle je vyloženě ponižující. Ale předpokládám, že tobě to snad ani nevadí a budeš na něj koukat dál jak na svatý obrázek. Lepší něco, než nic,

No ze bych na něj koukala jak na svatej obrázek to fakt ne:rolling_eyes: a jako pochybuju že myslel jako svědění atd:woman_facepalming_tone1:
Proste nechce řikat co má radši

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25765
5.6.20 23:25

Já ty čutálisty, co se honí za míčem, moc nemusím, takže mě by to nenadchlo. Pro mě by existovat vůbec nemusel. Ale jestli hraje od mládí a je do něj zapálený, tak je to snad dobré.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
5.6.20 23:36
@Russet píše:
Já ty čutálisty, co se honí za míčem, moc nemusím, takže mě by to nenadchlo. Pro mě by existovat vůbec nemusel. Ale jestli hraje od mládí a je do něj zapálený, tak je to snad dobré.

Mě to třeba hrozně urazilo, to neříkám, ale zas na druhou stranu to hraje úplně od malička a taky se tím živí, tak jsem asi měla počitat s tím že ho bude mít na stejným místě jako mě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22597
5.6.20 23:56
@Sara09 píše:
@hanka.br.No ze bych na něj koukala jak na svatej obrázek to fakt ne:rolling_eyes: a jako pochybuju že myslel jako svědění atd:woman_facepalming_tone1:
Proste nechce řikat co má radši

A co očekáváš od této diskuze - že my to víme, jak to myslel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16287
6.6.20 00:45

Doporucuju nastudovat pohadku „sul nad zlato“ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu