Můj přítel mě mučí a psychicky týrá

Anonymní
30.5.20 15:16

Můj přítel mě mučí a psychicky týrá

Se svým přítelem jsem jeden rok. Mně je jen 17 a jemu 21. Potkali jsme se na jedné seznamce a ze začátku bylo všechno moc super, strašně jsem se do něho zamilovala protože byl tak krásný, cílevědomý a chytrý. Jenže koncem roku 2019 jsem se s nim cítila strašně sama, jako kdyby miloval sebe 100× více než mně a vždy mě dával až na druhé místo. Mé pocity vybuchly na Silvestra 2020, když jsem se strašně opila. Začala jsem tam říkat své kamarádce co všechno mi dělá, jak mi kroutí rukou a pokaždé když se hádáme tak to jsem já kdo se omluví. Řekla jsem jí že se kolikrát před ním rozbrečím a on se na mě jen divá a ještě říká že by na mem místě taky brečel. Všechno tohle byla samozřejmě pravda- nevymýšlela jsem si. Ta kamarádka mi pak začala říkat jak můj přítel všude nabaluje různé dívky a že minuly týden byl na party kde si vzal extázi a nabaloval i ji. Po tom všem jsem se rozhodla že to hned ukončim a udělala jsem strašnou věc, kterou mi tam doporučila jedna holka - začala jsem se libat s jiným. Můj přítel to videl na vlastní oči a začal se mi strašně omlouvat jak se ke mně choval a sliboval mi že se změní.. a ja mu uverila. Tak jsme zůstaly spolu. Jenže se nezměnil a pořád mi i po 6 měsících říká jaka jsem děvka, že mě nemůže nikam pustit.

Tento týden se to 1000× zhoršilo. Už ho nepoznavam. Začal mi vyčítat jaky jsem strašný introvert a antisocial, a že za to, že nemám žádné kamarády si můžu sama (Všech svých kamarádu jsem se musela vzdát protože mi za nimi zakázal chodit po tom silvestru). V úterý jsem chtěla jednu kamarádku navštívit, neviděla jsem ji už rok. Zakázal mi to. A začal mi predhazovat jaka jsem děv*a a co si o sobě myslím. Ja v ten moment sebrala všechnu svoji kuráž a začala se bránit. Jenže on mi to všechno vyvracel a říkal že na mem místě by byl tak vděčný že se mnou někdo jako on zůstane. Pak mi začal říkat, že se se mnou bude muset rozejít. V tu chvíli jsem se lekla a začala se tak omlouvat. Pak mi řekl že je to tady zase, zase do mě něco vjede a nakonec jsem to stejně zase já kdo se omlouvá.

Dneska jsem omylem přečetla špatně jednu zprávu a něco jsem nepochopila. Jeho reakce byla hrozná.

“Hele zase ti jbe? Nebo co už jako? Tak jsi normální sakra? Si to přečti znova. To je přesně ono. Není to ani 24 hodin co jsi mi slíbila že těch sračk necháš. A zase si to celý pos*ala”

Ja se zase začala omlouvat. Nechci ho ztratit.. tak moc ho miluju. Ale tohle už nedávám. Nedokážu si bez něho svůj život momentálně představit. Nikoho jiného nemám než jeho.

Prosím pomozte mi. Každý den hodiny pláču už nevím co dál

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1246
30.5.20 15:22

A v čem chceš pomoct, když nemáš sebeúctu nechceš se s ním rozejít tak si nestežuj. Normálně uvažují holka by s ním nebyla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2712
30.5.20 15:23

To není tvůj přítel, ale nepřítel. Pryč od něho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10826
30.5.20 15:23
@Anonymní píše:
Prosím pomozte mi. Každý den hodiny pláču už nevím co dál

Pomoct si muzes jedine sama. Zacni si sebe vazit a NIKOMU nedovol, aby ti ublizoval. Je ti krasnych 17, uzivej si to. Prvni lasky prichazeji a odchazeji. Skoda casu, ktery promarnis s nekym, kdo za to nestoji. Jednou potkas kluka, ktery te nebude ponizovat a nebude te trapit, ale bude te opravdu milovat. A maloktera takoveho potka v 17 :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
373
30.5.20 15:27

A co tvoji rodiče? Můžeš se jim svěřit? Je to psychopat a dostal tě tam, kde tě chtěl mít. Můžeš se zachránit jedině tak, že ho opustíš, začneš pracovat na sebevědomí a sebeúctě, chápu, že to je těžké, ale jsi ještě hrozně mladá a máš spoustu času a možností začít normálně žít a být šťastná :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2641
30.5.20 15:33

Proboha 8o vždyť je ti jen 17. Mazej pryč než ti udela dítě. Vyser se na něj, vis kolik chlapů běhá po světě? Nebo ti dělá dobře když se takhle k tobě chová? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.20 15:33

@Annia45 Před svou mámou to všechno tajim a dělám že je všechno v pohodě. Naposledy jsem se jí svěřovala asi před měsícem a to mi řekla ať se s nim rozejdu. Jenže ja jsem tak strašně slabá. Moje sebevědomí je na nule. Nedokážu se skoro ani podívat do zrcadla

• Nahlásit
  • Citovat
55876
30.5.20 15:35

Jak nikoho jiného než jeho nemáš???
A nenech se ničit, je ti 17,máš vše před sebou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.20 15:35

@mackA159 Nedělá mi to dobře ale vždycky mě nějak přinutí si myslet že si za to můžu sama a chyba je jen ve mně. A upřímně si porad nejsem jistá jestli není

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.5.20 15:37

@Petra Z Před rokem a půl jsem se přestěhovala z Olomouce do Hradce Králové(180km) a nemám tu žádné přátele. Od všech jsem byla odříznuta a žádné jsem si tu neudělala

• Nahlásit
  • Citovat
55876
30.5.20 15:39

Tak s kámoškou jsi byla na silvestra…
A hlavně máš maminku, všechno jí řekni a na něj se vykašli…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
373
30.5.20 15:40
@Anonymní píše:
@Annia45 Před svou mámou to všechno tajim a dělám že je všechno v pohodě. Naposledy jsem se jí svěřovala asi před měsícem a to mi řekla ať se s nim rozejdu. Jenže ja jsem tak strašně slabá. Moje sebevědomí je na nule. Nedokážu se skoro ani podívat do zrcadla

Máš s mámou dobrý vztah? Proč se jí nesvěříš? Jestli je pro tebe těžký o tom mluvit, nebo se stydíš, tak si vyhledej organizaci Rosa, a zavolej tam, nebo na linku bezpečí, hlavně to prosímtě řeš :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4680
30.5.20 15:43

Běž od něj. Jinak ti líp nebude. S ním své sebevědomí nikdy nevybuduješ. Buď ráda, že s ním nejsi těhotná a můžeš na něj navždy zapomenout a už se ti nikdy nebude plést do života. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.20 15:44

@Petra Z řekla jsem kamošku protože jsem to nechtěla komplikovat. Tu holku jsem poznala ten den a ukázalo se že se celou dobu snažila ho ode mně odtrhnout aby ho mohla mít pro sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
4680
30.5.20 15:46
@Anonymní píše:
@Petra Z řekla jsem kamošku protože jsem to nechtěla komplikovat. Tu holku jsem poznala ten den a ukázalo se že se celou dobu snažila ho ode mně odtrhnout aby ho mohla mít pro sebe.

Mělas jí ho nechat :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama